Nokia N93

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
mofere
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:48
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: mofere »

T-Zizi írta:Sziasztok! :szia:

Tudtok ehhez a telóhoz független product kódot?Ill. független kóddal mi a legutolsó szoft. ehhez a telóhoz?
Nagyon köszi a segítséget!! :bye1:
Szia!
Függetken kódok:
N93 RM-55
0531264 Euro3 Aluminum Grey
0531246 Euro3 Pearl Black

De nem tudom melyik a legutolsó hozzá :?
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: B92B »

Hali!

Azt szeretném megtudni, hogy melyik a legnagyobb memóriakártya amivel próbáltátok, illetve érdemes használni....

Én jelenleg Nokia 2 gb-osat használok ,de kevés... néztem neten, de úgy látom (sima) micro sd-t a nokia csak 2 gb-ig gyártott :?3:
Láttam más márkáknál, pl.: Kingston , ahol van 8 gigás is, és elvileg vinné az N93...a kérdés az volna hogy elvinné-e...Kipróbáltam és memóriakártya nélkül a telefon egy hajszállal gyorsabb. Vajon a 8gb már teljesen lelassítaná? :confused3: Hallottam olyat is, hogy a telefon azért lassab mert többminden van rajta és nem azért mert nagyobb a kártya, bár ez teljes összefüggésbe van, ezért is szeretnék nagyobb kártyát...Valaki próbálta már nagyobb kártyával ?
Avatar
mofere
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:48
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: mofere »

B92B írta:Hali!

Azt szeretném megtudni, hogy melyik a legnagyobb memóriakártya amivel próbáltátok, illetve érdemes használni....

Én jelenleg Nokia 2 gb-osat használok ,de kevés... néztem neten, de úgy látom (sima) micro sd-t a nokia csak 2 gb-ig gyártott :?3:
Láttam más márkáknál, pl.: Kingston , ahol van 8 gigás is, és elvileg vinné az N93...a kérdés az volna hogy elvinné-e...Kipróbáltam és memóriakártya nélkül a telefon egy hajszállal gyorsabb. Vajon a 8gb már teljesen lelassítaná? :confused3: Hallottam olyat is, hogy a telefon azért lassab mert többminden van rajta és nem azért mert nagyobb a kártya, bár ez teljes összefüggésbe van, ezért is szeretnék nagyobb kártyát...Valaki próbálta már nagyobb kártyával ?
Szia!
Én úgy tudom csak max 2 gigásat visz :hmm2:
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: B92B »

mofere írta:
B92B írta:Hali!

Azt szeretném megtudni, hogy melyik a legnagyobb memóriakártya amivel próbáltátok, illetve érdemes használni....

Én jelenleg Nokia 2 gb-osat használok ,de kevés... néztem neten, de úgy látom (sima) micro sd-t a nokia csak 2 gb-ig gyártott :?3:
Láttam más márkáknál, pl.: Kingston , ahol van 8 gigás is, és elvileg vinné az N93...a kérdés az volna hogy elvinné-e...Kipróbáltam és memóriakártya nélkül a telefon egy hajszállal gyorsabb. Vajon a 8gb már teljesen lelassítaná? :confused3: Hallottam olyat is, hogy a telefon azért lassab mert többminden van rajta és nem azért mert nagyobb a kártya, bár ez teljes összefüggésbe van, ezért is szeretnék nagyobb kártyát...Valaki próbálta már nagyobb kártyával ?
Szia!
Én úgy tudom csak max 2 gigásat visz :hmm2:

Köszi a gyors választ. Akkor talán hanyagolom a nagyobb fájlok letöltését Wifi-n, és beérem 2gb-al... :cool3:
Avatar
mofere
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:54:48
Készüléktípus: Nokia N95
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: mofere »

De lehet tévedek,azért nézegesd a topicot,hátha valaki ír,hogy nagyobbat is visz,de nekem úgy rémlik max a 2 gigásat kezeli a fölött már nem :hmm2:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: potter55 »

mofere írta:De lehet tévedek,azért nézegesd a topicot,hátha valaki ír,hogy nagyobbat is visz,de nekem úgy rémlik max a 2 gigásat kezeli a fölött már nem :hmm2:
Szerintem nem tévedsz a készülékinfo is azt írja hogy max 2Gb-ig bővíthető.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

potter55 írta:
mofere írta:De lehet tévedek,azért nézegesd a topicot,hátha valaki ír,hogy nagyobbat is visz,de nekem úgy rémlik max a 2 gigásat kezeli a fölött már nem :hmm2:
Szerintem nem tévedsz a készülékinfo is azt írja hogy max 2Gb-ig bővíthető.
Használom több mint 2 és fél éve és tuti, hogy 2GB a max :D
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

Ez a telefon szó szerint megváltoztatta az életem. Miatta lettem telefonmániás. Még mindig iszonyúan örülnék neki.
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
B92B
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-04 szomb. 19:22:16
Készüléktípus: X6 N93
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: B92B »

Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Nokia N93

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Ellene szól, hogy a hardver 2gigáig támogatja a miniSD-t és a szofver sem mai, tehát nem lett fejlesztve ilyen irányban, mint pl. az N95 esetben.
Persze egy próbát lehet tenni, csak éppen azzal a kockázattal jár, hogy ha megy is, előfordulhat, hogy pár hónap múlva adja be a kulcsot, vagyis kiszámíthatatlan.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”