Nokia N97

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nse »

Sziasztok!
Itt nokiaprogramok-on találtam ezt a főzött romot :http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=49057
Hogyan tudom feltenni a telefonra?
Nem tudom, hogy hol keressem itt a fórumon a részletes leírást a phoenix-ről. Régen már olvastam, de nem mertem belekezdeni, viszont szeretném, ha gyorsabb lenne a telefon. Ha valaki tud véleményt mondani a fentebb említett ROM-ról akkor írja meg, nyugodtan rakhatom, ahogy majd a részletesbe le van írva.
Meg hogyha nem menne a telefonom vele, akkor visszatudom rakni az eredeti-t, nem teszi végleg tönkre a telefont?
Nem kezdő vagyok, de követem a lépéseket, és nem szeretném ha kétszer annyi lenne a telefonnak.
Üdv. nse
Ui.: Ha van benne hülyeség azt is említsétek meg, mert késő van és lehet, hogy nem eléggé érthető amit írtam.
Jó éjszakát!
farkas-laci
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 727
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 22:37:14
Készüléktípus: Lumia 730 DS
Nem: Férfi
Has thanked: 23 times
Been thanked: 99 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: farkas-laci »

nse írta:Sziasztok!
Itt nokiaprogramok-on találtam ezt a főzött romot :http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=49057
Hogyan tudom feltenni a telefonra?
Nem tudom, hogy hol keressem itt a fórumon a részletes leírást a phoenix-ről. Régen már olvastam, de nem mertem belekezdeni, viszont szeretném, ha gyorsabb lenne a telefon. Ha valaki tud véleményt mondani a fentebb említett ROM-ról akkor írja meg, nyugodtan rakhatom, ahogy majd a részletesbe le van írva.
Meg hogyha nem menne a telefonom vele, akkor visszatudom rakni az eredeti-t, nem teszi végleg tönkre a telefont?
Nem kezdő vagyok, de követem a lépéseket, és nem szeretném ha kétszer annyi lenne a telefonnak.
Üdv. nse
Ui.: Ha van benne hülyeség azt is említsétek meg, mert késő van és lehet, hogy nem eléggé érthető amit írtam.
Jó éjszakát!
Tessék parancsolni :).
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nse »

Köszönöm szépen! :D.
dudiehun
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-01-12 csüt. 13:56:18
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: dudiehun »

sziasztok
Kis segítséget szeretnék kérni, van egy törött lcd-s n97-em, tettem rá egy új LCD ami jó, mégse jelenik meg a kép csak a háttérvilágítást látom az új LCD-n, mi lehet a gond?
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nse »

Nagyon benne vagyok már a ROM témában :D.
Valakinek ha megvan a legújabb Hegazy rom akkor küldjön egy privátot. Új alatt a legutóbb készítettre gondolok.
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nsee »

dudiehun írta:sziasztok
Kis segítséget szeretnék kérni, van egy törött lcd-s n97-em, tettem rá egy új LCD ami jó, mégse jelenik meg a kép csak a háttérvilágítást látom az új LCD-n, mi lehet a gond?
Szia! A nagy szervizes topikban érdeklődj.
nse írta:Nagyon benne vagyok már a ROM témában :D.
Valakinek ha megvan a legújabb Hegazy rom akkor küldjön egy privátot. Új alatt a legutóbb készítettre gondolok.
Én nem nagyon :D ami található itt a letöltések között 2011.03. dátumozású hegazy_Final_Ultimate_v7 - hogy van-e ennél újabb máshol, nem tudom.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
nse
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009-12-29 kedd 12:20:38
Készüléktípus: Nokia Samsung SonyEricsson
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: nse »

Köszönöm, megvagyok elégedve azzal, ami a letöltések között van. Egyenlőre minden ok, még egy két patch-et keresgélek rompatcher-be.
Ha tudsz, akkor írj! :D
Jó éjszakát!
neat
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2010-07-14 szer. 10:35:07
Készüléktípus: N97
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: neat »

Valakinek működik a VOIP N97-en vodával? Az a gyanúm, hogy szolgáltató blokkolja. Wifin keresztül működik.
LCHRISS
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-24 csüt. 13:51:34
Készüléktípus: SE X8
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: LCHRISS »

N97 mini vétel előtt állok, aminek éppenséggel nem működik a kamerája vmiért, ráadásul nincs bent magyar nyelv.. gondolom megfelelő szoft. telepítése után Magyar lesz, kérdés a kamera működni-e fog? :$ Ha mégsem szoftveres a hiba forrása, akkor maga a javítása mennyi lenne kb.? Előre is köszönöm a választ! További Szép napot. : )
Számítógépezni ameddig el nem kopnak a billentyűzet gombjai!
benga1994
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-05-11 pén. 21:57:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97

Hozzászólás Szerző: benga1994 »

Sziasztok!
Van egy nokia n97-em próbáltam frissíteni a szoftvert de közben meghalt a telefon. Elvittem szervízben ahol a csávó megnézte és azt mondta kuka, de azon gondolkoztam hogy már az aksival is bajok voltak meg minden szóval próba szerencse vettem egy kasit és azzal elindult hol ott az előzővel nem. Utána viszont semmi szépen bejön a nokia kép utána fehérség és azt írja hogy a telefon indítása sikertelen forduljon a márkakereskedőhöz. Ez most azt jelentheti hogy mégsem kuka a telefon??
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”