Nokia N79

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: potter55 »

zottty írta:Sziasztok! Lenne egy olyan problémám egy N79-el, hogy az oldalsó kamera gombja nem reagál a benyomásra. A telefonon minden más jól működik, ha elhúzom a kis kameravédőt be is indul a kamera, de így nem tudok vele fotózni. Van erre valami megoldás? Válaszotokat előre is köszönöm!
Lehet a kameragomb hibásodott meg, ki kéne cseréltetni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
zottty
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 15:15:15
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: zottty »

potter55 írta:
zottty írta:Sziasztok! Lenne egy olyan problémám egy N79-el, hogy az oldalsó kamera gombja nem reagál a benyomásra. A telefonon minden más jól működik, ha elhúzom a kis kameravédőt be is indul a kamera, de így nem tudok vele fotózni. Van erre valami megoldás? Válaszotokat előre is köszönöm!
Lehet a kameragomb hibásodott meg, ki kéne cseréltetni.
Kiderült, hogy a szalagkábel volt rossz, 3,6e-ért helyre hozták a hibát. Viszont közben még az lenne a kérdésem, hogy e52-ről váltottam n79-re (előtte meg E51.N95 stb) Mindegyiknél meg lehetett csinálni, hogy az aktív készenlétnél a függőeleges sávokban lévő dolgokat beállítgassam és csak a nekem kellőek jelenjenek meg , viszont itt egyszerűen nem találok erre beállítást, pedig az Online megosztásra és az internettelefon telepítésére nem sok szükségem lenne. Van valami ötlet rá esetleg? :)
Minden jó, ha a vége jó!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: potter55 »

zottty írta: Kiderült, hogy a szalagkábel volt rossz, 3,6e-ért helyre hozták a hibát. Viszont közben még az lenne a kérdésem, hogy e52-ről váltottam n79-re (előtte meg E51.N95 stb) Mindegyiknél meg lehetett csinálni, hogy az aktív készenlétnél a függőeleges sávokban lévő dolgokat beállítgassam és csak a nekem kellőek jelenjenek meg , viszont itt egyszerűen nem találok erre beállítást, pedig az Online megosztásra és az internettelefon telepítésére nem sok szükségem lenne. Van valami ötlet rá esetleg? :)
Nézd meg a használati útmutató 53. oldalát, talán arra gondoltál.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
zottty
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 15:15:15
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: zottty »

potter55 írta:
zottty írta: Kiderült, hogy a szalagkábel volt rossz, 3,6e-ért helyre hozták a hibát. Viszont közben még az lenne a kérdésem, hogy e52-ről váltottam n79-re (előtte meg E51.N95 stb) Mindegyiknél meg lehetett csinálni, hogy az aktív készenlétnél a függőeleges sávokban lévő dolgokat beállítgassam és csak a nekem kellőek jelenjenek meg , viszont itt egyszerűen nem találok erre beállítást, pedig az Online megosztásra és az internettelefon telepítésére nem sok szükségem lenne. Van valami ötlet rá esetleg? :)
Nézd meg a használati útmutató 53. oldalát, talán arra gondoltál.
Igen erre gondoltam, de nem tudom hogyan tudnám módosítani. A vízszintes egy sorban lévő ikonokat tudom változtatni, de az alatta lévő felsorolás szerű hivatkozásokat (naptár jegyzetek, wifi kereső stb.) nem tudom. Ez a nagy problémám.

Illetve lenne még valami. N79-re az újabb SW-re van most olyan hackelés módszer ami teljesen kikerüli a szignózást, és nem kell hozzá beszerezni cer és key fájlokat? Ahogy látom az idő múlásával ezen telefonok feltörése csak egyre nehezebb lesz. Én csak azért szeretném hackelni, hogy a maps új változatát fel tudjam tenni, mivel az fényévekkel jobb ennél.
Minden jó, ha a vége jó!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: potter55 »

zottty írta: Illetve lenne még valami. N79-re az újabb SW-re van most olyan hackelés módszer ami teljesen kikerüli a szignózást, és nem kell hozzá beszerezni cer és key fájlokat? Ahogy látom az idő múlásával ezen telefonok feltörése csak egyre nehezebb lesz. Én csak azért szeretném hackelni, hogy a maps új változatát fel tudjam tenni, mivel az fényévekkel jobb ennél.
Itt a megoldás azokra.

Hack az aláírásomban, nem kell cer és key fájl (már nem is lehet beszerezni) és működik.
These users thanked the author potter55 for the post:
zottty (2012-10-17 szer. 17:27:41)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
zottty
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 15:15:15
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: zottty »

potter55 írta:
zottty írta: Illetve lenne még valami. N79-re az újabb SW-re van most olyan hackelés módszer ami teljesen kikerüli a szignózást, és nem kell hozzá beszerezni cer és key fájlokat? Ahogy látom az idő múlásával ezen telefonok feltörése csak egyre nehezebb lesz. Én csak azért szeretném hackelni, hogy a maps új változatát fel tudjam tenni, mivel az fényévekkel jobb ennél.
Itt a megoldás azokra.

Hack az aláírásomban, nem kell cer és key fájl (már nem is lehet beszerezni) és működik.
Köszönöm a segítséget már fent is figyel az új maps. Viszont az aktív készenlétet sajnos nem tudtam módosítani ,mivel a Z meghajtón nem találtam a resource mappában AIPluginDefinition.rsc filet, ahogy a lentebbi hsz-ekben olvastam n82-őn is ugyanez a problémájuk, valószínűleg nálam is az, hogy nekem már nincs ilyen file a rendszerben. Pedig jó lenne, mert így elég idegesítően néz ki a kezdő képernyő, nem is értem gyárilag miért nem lehet kapcsolgatni, pedig az e52-őn már megoldották a dolgot.
Minden jó, ha a vége jó!
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Ezen a telòn müködik a Shazam nevü zenefelismerö program?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: Damir »

nokia5130XpressMusic írta:Ezen a telòn müködik a Shazam nevü zenefelismerö program?
Szerintem minden symbianos telefonon működik.
Avatar
Salmi
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 11:20:43
Készüléktípus: N808 + N9 + Mate 10 Pro
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 68 times
Been thanked: 135 times
Kapcsolat:

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: Salmi »

A jelenleg, Nokia Áruházból letölthető nem támogatja ezt a készüléket, de a letöltések között van egy S60v3-as verzió: http://nokiaprogramok.hu/modules.php?na ... w&id=22931 . Ezzel érdemes próbálkoznod!
Avatar
zottty
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 15:15:15
Készüléktípus: Nokia E51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N79

Hozzászólás Szerző: zottty »

Sziasztok újra! Olyan kérdésem lenne, hogy N79-en meg tudom nézni valahogy, hogy kártyafüggetlen-e? Kíváncsi vagyok, és most így hirtelen nem tudok senkitől sim kártyát kölcsönkérni.
Minden jó, ha a vége jó!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”