Nokia N81

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
topidave
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-12-04 pén. 11:22:08
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: topidave »

És még egy kérdésem lenne. Fent volt a telefonon az n-gage keretprogi, nemlehetett rátenni játékot, de azt megcsináltam a HelloX-el. Minden jó is lett rálehet tenni a játékokat. Csak egy baj van. A játékok nagy része vagy el sem indul, kilép, vagy csak fehér képernyő van és nemtudok kilépni belőle, vagy a valami hibát ír ki. 2 játék ami megy: Creatures of the deep, Resident Evil: Degeneration. A resident Evil sem indul el mindig, és a Creatures of the deep is néha kilép hibával.Az Asphalt 3 pl a következő hibával lép ki: Close some applications and retry starting the game.(Error - 1000002).
De vannak más hibák is, és csak ez a kettő játék ami elindul. Nem tudják, hogy ez miért lehet?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Milyen verziójú keretprogi van fent? Lehet frissíteni kéne egy újabb verzióra.
Meg a HelloX feltelepíti a rompatchert, ajánlott kikapcsolani benne az open4all patch-et.
topidave
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-12-04 pén. 11:22:08
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: topidave »

1.01(1281) -> ez van fent.
A rompatcherbe kikapcsoltam mindent, meg leis töröltem. így sem jó.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

topidave írta:1.01(1281) -> ez van fent.
A rompatcherbe kikapcsoltam mindent, meg leis töröltem. így sem jó.
Ez a progi gyárilag van fent, tehát nem te telepítetted fel anno?
Mert ha nem akkor előfordulhat, hogy rosszul kezel pár dolgot, érdemes frissíteni.
topidave
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-12-04 pén. 11:22:08
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: topidave »

Nemtudom, mert a telefont cseréltem, és nem kérdeztem meg az előző tulajtól. De megpróbálok frissíteni, köszi az ötletet.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

topidave írta:Nemtudom, mert a telefont cseréltem, és nem kérdeztem meg az előző tulajtól. De megpróbálok frissíteni, köszi az ötletet.
El kell távolítanod az előző progit és a játékokat.
A te telefonodhoz van hivatalos támogatás és tudsz is tölteni progit a hivatalos oldalról, de nem biztos, hogy ezzel is minden fog menni, ha így alakulna, akkor küldök pü-ben egy másik alternatívát. (próba cseresznye :D )
topidave
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-12-04 pén. 11:22:08
Készüléktípus: Nokia N81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: topidave »

Megpróbáltam frissiteni úgy, hogy rajt van eza a progi. Nem sikerült, kiírta, hogy Update error. Az előző programot meg hogy tudom letörölni? Mert ha simán leakarom úgy nem engedi, kiirja, hogy Unable to Delete: Games!
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

topidave írta:Megpróbáltam frissiteni úgy, hogy rajt van eza a progi. Nem sikerült, kiírta, hogy Update error. Az előző programot meg hogy tudom letörölni? Mert ha simán leakarom úgy nem engedi, kiirja, hogy Unable to Delete: Games!
A játékok eltávolításával kell kezdeni.
Ha kell indítsd újra a telót.
Végül megkeresheted a progit az alkalmazáskezelőben n-gage néven és ott eltávolíthatod.
zserbox
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009-02-14 szomb. 21:06:52
Készüléktípus: n81
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: zserbox »

hey!
az lenne a kérdésem hogy mi a fenét csináljak az n81esembe belevágtam egy 8gb microsdhc kártyát és ha zenét rakok rá akkor egyszer berendezte őket előadó meg stb alapján és azóta 20x kicseréltem rajta a zenéket de még mindig azokat mutatja amik már rajta sincsenek az újakat meg nem :sad:
frissítettem 1000x a lejátszót de nem csinál semmit(21 szoftver van a amugy a telon)
vmi tipp? :(
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N81

Hozzászólás Szerző: Segal »

zserbox írta:hey!
az lenne a kérdésem hogy mi a fenét csináljak az n81esembe belevágtam egy 8gb microsdhc kártyát és ha zenét rakok rá akkor egyszer berendezte őket előadó meg stb alapján és azóta 20x kicseréltem rajta a zenéket de még mindig azokat mutatja amik már rajta sincsenek az újakat meg nem :sad:
frissítettem 1000x a lejátszót de nem csinál semmit(21 szoftver van a amugy a telon)
vmi tipp? :(
pedig ez a rész a frissítéssel oldható meg :wacko:
Igen bosszantó dolog hogyha nem egyesével a zenelejátszóból törlöd a zenéket hanem pl számítógépen akkor utánna nem mindig ajánlja fel a frissítést ami rendet tenne de ha te elindítod akkor meg kéne hogy csinálja. Max indíts el fájlkezelőből egy olyan számot amit nem lát attól hátha megjavul ha nem akkor max formázás vagy esetleg szoftverfrissítés.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”