Nokia N82

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: ferret »

Csiga-biga írta:Igen, én is pont ezt számolgattam, hogy egy db gyári akkuból hány db gagyi jön ki. A gagyi is kibír még fél, talán 1 évet is. Addigra meg már ki tudja milyen telefonom lesz. Sajnos lassan lejár az N82 ideje, pedig kár azért a vakuért ... :(
ITT van gyári aksi. 2748 Ft
Kép Kép
crane
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 17:03:41
Készüléktípus: SGSII N82
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: crane »

Sziasztok, ma vettem egy N82-t. Ismerem a telefont, három évig nyúztam egyet. Most mégsem sikerül hackeln. Melyik most a működő hack? a "symbian hack pc nélkül" nevű sajnos már nem működik, pedig a nyáron a fiam n82-ét még azzal csináltam meg. Már nem jön elő az a rész, ahol az 123-at kéne beírni, helyette belép az UMU-ba, ott pedig már nincs további lehetőség. Előre is kösz a segítséget.
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Béla »

crane írta:Sziasztok, ma vettem egy N82-t. Ismerem a telefont, három évig nyúztam egyet. Most mégsem sikerül hackeln. Melyik most a működő hack? a "symbian hack pc nélkül" nevű sajnos már nem működik, pedig a nyáron a fiam n82-ét még azzal csináltam meg. Már nem jön elő az a rész, ahol az 123-at kéne beírni, helyette belép az UMU-ba, ott pedig már nincs további lehetőség. Előre is kösz a segítséget.

Szerintem nézd meg nincs -e véletlenül szignófájl a telefonhoz itt : http://www.shoujizu.net/en/sqzs.php vagy ha nem megy ,akkor próbáld meg ezzel: http://www.smartnews.hu/2009/02/helloox ... es-fp2-re/
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
crane
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 17:03:41
Készüléktípus: SGSII N82
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: crane »

Béla írta:
crane írta:Sziasztok, ma vettem egy N82-t. Ismerem a telefont, három évig nyúztam egyet. Most mégsem sikerül hackeln. Melyik most a működő hack? a "symbian hack pc nélkül" nevű sajnos már nem működik, pedig a nyáron a fiam n82-ét még azzal csináltam meg. Már nem jön elő az a rész, ahol az 123-at kéne beírni, helyette belép az UMU-ba, ott pedig már nincs további lehetőség. Előre is kösz a segítséget.

Szerintem nézd meg nincs -e véletlenül szignófájl a telefonhoz itt : http://www.shoujizu.net/en/sqzs.php vagy ha nem megy ,akkor próbáld meg ezzel: http://www.smartnews.hu/2009/02/helloox ... es-fp2-re/

Köszönöm. Most úgy tűnik a,Norton hack mégis felment.
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Sziasztok!

Beletettem az új akksit a telefonomba, de a probléma továbbra is fenn áll. Naponta többször magától kikapcsol a telefon. Ami számomra érdekes, hogy visszakapcsolást és pin kód beírást követően billentyűzárt állapotba tér vissza a telefon.
Próbáljak szoftvert frissíteni? Ezt mivel, elég a sima Nokia Suite-al?
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Csiga-biga írta:Sziasztok!

Beletettem az új akksit a telefonomba, de a probléma továbbra is fenn áll. Naponta többször magától kikapcsol a telefon. Ami számomra érdekes, hogy visszakapcsolást és pin kód beírást követően billentyűzárt állapotba tér vissza a telefon.
Próbáljak szoftvert frissíteni? Ezt mivel, elég a sima Nokia Suite-al?
Szia. Csinálj mentést utána hard reseteld a telot . van mikor elég az is neki. memkarit is formázd meg .
Skyp: kukuc-
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: ferret »

kukszi írta:
Csiga-biga írta:Sziasztok!

Beletettem az új akksit a telefonomba, de a probléma továbbra is fenn áll. Naponta többször magától kikapcsol a telefon. Ami számomra érdekes, hogy visszakapcsolást és pin kód beírást követően billentyűzárt állapotba tér vissza a telefon.
Próbáljak szoftvert frissíteni? Ezt mivel, elég a sima Nokia Suite-al?
Szia. Csinálj mentést utána hard reseteld a telot . van mikor elég az is neki. memkarit is formázd meg .
Először nézd meg, hogy memóriakártya nélkül is csinálja-e, hátha csak azzal van gond és akkor elég azt formázni.
Kép Kép
Csiga-biga
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009-01-31 szomb. 11:25:24
Készüléktípus: N82
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Csiga-biga »

Úgy tűnik megoldódott a probléma. Sem az új akksi, sem reset, sem szoftver frissítés nem használt. A probléma a telefon akkumulátor érintkezőjénél volt. A panelon körbe volt repedve a forrasztás, kicsit ráforrasztottam, azóta nem kapcsol ki. Remélem így is marad!
Avatar
Dexa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-04-22 hétf. 22:05:20
Készüléktípus: Nokia N82
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: Dexa »

Sziasztok!

Nos azzal a kéréssel fordulok a hozzáértőkhöz használtam a főnix programot.. Nokia N82-esről lenne szó amúgy. Automaticére volt beállítva a flashelés és elkezdte csinálni magától. Menet közben lefagyott a főnix ami win 7 64 biten ment nem regaált semmire sem sajnos.. A programot bezártam a telót lehúztam adatkábelről.. Az eredménye az lett bekapcsolom a telót rezeg egyet aztán már a gép sem ismeri föl.. :sad: Próbáltam win 7 32 biten 64 biten és xp-n is de semmi a teló rezeg egyet háttérvilágítás az van de a 3 gép amelyiken különböző op. rendszer van fel sem ismeri..
A hozzá értőktől kérdezném ez esetben mit lehet kezdeni a telóval szerviz elkerülése végett? Nem lopott a készülék de ha sikerül megcsinálnom akkor miért dobjak ki felesleges pénzt az ablakon nem igaz?! ;) Köszönöm szépen a hozzáértők válaszát és segítségüket ez ügyben! Nagyon várok minden használható információt amit nagyon szépen köszönök! :cry:
I LOVE NOKIA N82
Avatar
arnold93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012-09-26 szer. 13:01:26
Készüléktípus: Samsung SM-N9005 LG E730
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti,Románia
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia N82

Hozzászólás Szerző: arnold93 »

pár napja vettem egy Nokia N82 Black Edition-t. S volna egy kérdèsem, itt van ez a aktiv készenlèti beépülõ mód. Kép
Az egyik haweromnak is van egy ugyan olyan n82 s neki az aktiv készenlèti beépülõ mòdban mutatja csak a szervezõt. Ez hogy lehetsèges? A hawer nem akarta el árulni,h õ hogy csinàlta. Én az n82-ben nem talàltam itt semmi ilyesmit,h beállitások>àltalànos>testreszabàs>készenlèti àllapot>aktiv k.lèt beèpülõ mod.
Peace Of Mind
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”