Nokia N97 mini

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
boyka152
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013-02-25 hétf. 19:26:24
Készüléktípus: n97 mini
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: boyka152 »

sziasztok ma észrevettem a telómon h fektetve a kijelző tetején nagyfrekvenciás zaj hallható annyit kell érteni h sípol egyfolytában ,nem hangosan csak zavaróan és csak közelről lehet hallani, van valakinek valami ötlete, hogy ez mitől lehet, mert nekem lövésem sincs:S :S :S
adrieri
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-03-10 vas. 16:01:08
Készüléktípus: Nokia n7 mini
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: adrieri »

Sziasztok!


Tudja valaki,hogy hogyan lehet hívót letiltani? a keresésben nem találok ilyet,322 oldalt végignézni..hát.:-)

köszi
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

adrieri írta:Sziasztok!
Tudja valaki,hogy hogyan lehet hívót letiltani? a keresésben nem találok ilyet,322 oldalt végignézni..hát.:-)

köszi
Szia!

Mármint mit szeretnél? Hívószámodat letiltani, vagy bejövő hívószámot tiltani?
Gülümaci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-04-23 kedd 18:09:55
Készüléktípus: N97 mini
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Gülümaci »

Üdv!

Remélem jó helyre írok.

Új vagyok itt a fórumban, de szükségem lenne 1 kis segítségre egy n97 minivel kapcsolatban. Kaptam 1 ilyen készüléket, amit nem tudok "pc suite" üzemmódban elindítani sajnos. A oka az , hogy biztonsági kódot kér. Próbáltam a "Shift+space+backspace" kombót, de a téma ugyan változott, de semmi más. A kód nem állt gyárira vissza, nem tűnt el a belső tartalom is a helyén, illeve az adattároló mód is beragadt.
Szoftver vész visszaállítás, ugye ki van csukva, nss, phoenix sem látja...


Mit tudok tenni ez ügyben? Segítségeteket előre is köszönöm!
Intru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-07-03 pén. 14:27:58
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Intru »

http://www.youtube.com/watch?v=mEV88_4BBfs

Ezt most találtam. Valakinek van vele esetleg tapasztalata? Megéri kipróbálni gyári fw helyett?

Most néztem, hogy ez belle fw-re van.. valami módosított rom ami jól vizsgázott van letöltésnél?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

Intru írta:http://www.youtube.com/watch?v=mEV88_4BBfs

Ezt most találtam. Valakinek van vele esetleg tapasztalata? Megéri kipróbálni gyári fw helyett?

Most néztem, hogy ez belle fw-re van.. valami módosított rom ami jól vizsgázott van letöltésnél?
Ez nem szoftver, hanem egy program, Belle Shell a neve. Letöltések között szerintem megtalálod.
Intru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009-07-03 pén. 14:27:58
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Intru »

Igen utólag rájöttem... Látszik, hogy jó ideje nem foglalkozok a telórendszer nyomonkövetésével... Igazából most azon agyalok, hogy elég öregecske a gyári fw a minin és kipróbálnék egy főzött rom-ot... Ti melyiket ajánlanátok? Körbenézve van kismillió verzió és eddig nem igazán tudtam eldönteni melyik az ami tökéletes lenne... Csak egy sima Symbian belle átíratot, vagy egy módosított verziót próbáljak ki... Továbbá, tetszett ez a Belle Shell kinézet, aztán ahogy most nézegettem az új Anna/Belle fw-k már ezt tartalmazzák... Szóval most káosz van nálam :D Mondjuk gyorsan megnézve, http://nokiaflashlab.blogspot.hu/2012/1 ... -mini.html ebben találtam "Belle splash screen"-t mint leírást... Viszont a magyar nyelv kicsit hiányzik, azt is belepakolni valahogy, akkor meg letöltések közül valamelyik fullost inkább... ájájájáj... Szóval inkább úgy kérdezem mellyik most a legjobb ROM n97 minire? :D
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: Damir »

Intru írta:Igen utólag rájöttem... Látszik, hogy jó ideje nem foglalkozok a telórendszer nyomonkövetésével... Igazából most azon agyalok, hogy elég öregecske a gyári fw a minin és kipróbálnék egy főzött rom-ot... Ti melyiket ajánlanátok? Körbenézve van kismillió verzió és eddig nem igazán tudtam eldönteni melyik az ami tökéletes lenne... Csak egy sima Symbian belle átíratot, vagy egy módosított verziót próbáljak ki... Továbbá, tetszett ez a Belle Shell kinézet, aztán ahogy most nézegettem az új Anna/Belle fw-k már ezt tartalmazzák... Szóval most káosz van nálam :D Mondjuk gyorsan megnézve, http://nokiaflashlab.blogspot.hu/2012/1 ... -mini.html ebben találtam "Belle splash screen"-t mint leírást... Viszont a magyar nyelv kicsit hiányzik, azt is belepakolni valahogy, akkor meg letöltések közül valamelyik fullost inkább... ájájájáj... Szóval inkább úgy kérdezem mellyik most a legjobb ROM n97 minire? :D
Az Anna/Belle csak újabb készülékekre van.
Ha módosítottat akarsz, akkor első oldal: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopi ... =82&t=2155
eszthan95
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-05-25 szomb. 11:15:08
Készüléktípus: nokia n97 mini
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: eszthan95 »

Sziasztok! Úgy 3 napja jelentkezett az a problémám hogy a telefon kezdett nem úgy reagálni az utasításaimra ahogy kéne. 2napja viszont már hiába nyomkodom a képernyőt, nem érzékeli, vagy csak nagyon nagyon ritkán. Először azt gyanítottam hogy talán azért mert az esőbe elővettem és rákerült néhány csepp víz, de lassan nem tudom mit gondoljak. Már használhatatlan és nem tudok mit kezdeni vele. Szerintetek még javítható vagy keressek más telefont?
diablo01
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-07-13 pén. 10:06:49
Készüléktípus: N97mini
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia N97 mini

Hozzászólás Szerző: diablo01 »

Hello.Technikai kérdésem lenne...N97 mini telefonom folyamatosan úgy érzékeli,hogy kinyitott állapotban van,összecsukva is.Ez miatt nincs billentyűzár és álló kép sincs.Nem tudja valaki,hogy hol és mivel érzékeli a fedél zárását-nyitását? Én eddig nem jöttem rá...
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “N-széria”