Nokia N80

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
P o R t u G a L
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-09-18 pén. 22:00:11
Készüléktípus: n80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: P o R t u G a L »

helo all
van olyan program, amivel n80ra tudok témát csinálni? :cry3:
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: Segal »

P o R t u G a L írta:helo all
van olyan program, amivel n80ra tudok témát csinálni? :cry3:
www.ownskin.com
S0und
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 09:31:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: S0und »

S0und írta:
maggi_1886 írta:
Tamtamhun írta:Sziasztok!

Van egy nagy problémám a csúszkával. Ha kitolom a csúszkát, akkor eltünik a képernyőről minden, csak fehéren világít, majd kb. 2-3 mp múlva megjelenik a kép. Ennél még rosszabb volt a helyzet (volt hogy csak világított), szétszedtem, a csúszka csatlakozókat megtisztítottam, összeraktam és ennyit sikerült javítanom rajta. Mechanika-, érintkezési hiba lehet? :(

Valoszinuleg elrepedt a flat kabel!nekem is ilyen bajom volt az n80al.csak nekem eloszor a hangszoro szallt el!

Nekem csak a "kagylós" hangszóró szállt el. Bevittem Nokia szervzíbe kecskemétre, csaj azt mondta, hogy ok, tényleg behalt a hangszóró 7ezer lesz majd. Jól van mondom, igaz hogy a telefon használtam 30-40k-t ér, vagy annyit se, de legalább megcsinálják. Visszamentem másnap a csaj azt mondta, hogy nem az volt a baja amit gondoltak, szóval így ezt ők nem tudják megcsinálni, fel kell küldeni központba és 20k lesz.. oké Felbasztam magam, utána néztem a dolognak, és nagyon úgy tűnik hogy a szalagkábel hibája okozza.

http://asifhamza.com/2008/04/n80-repair-part-1/

Igazából ezt most amiatt írom, hogy esetleg meg tudná ezt valaki erősíteni, a másik meg hogy itthon hol tudok ilyen kábelt vásárolni?

http://www.gigatel.hu/modules.php?name= ... cikk=10274

Itt találtam egyet, de hátha occobban is van valahol.
Adok pár tippet ha valakinek szüksége lenne rá. Miután meghalt a hangszórója, rá egy hónapra a kijelző is megadta magát, mivel volt szakadás a kábelbe ahogy húzod szét és tolod össze a szakadás megy tovább a következő szálra a szallagon belül és akkor az LCD se megy. Kábelt angliából rendeltem, kb. ugyan ennyiért itthonról is lehetett volna venni, csak 2 hetet kellett volna várni.

A lényeg a lényeg, kell a kábel, kell egy torx T6ocs csavarnyúzó, ami még elég fontos, az az SRT6 nevű gitárpengetőhöz hasonlító kis cucc. Most vagy megveszed ami így elnézve ilyen 1500ft. Vagy jobban jársz ha egy telefonszervíbe kicserélteted az egészet. Én nem vettem hülye fejjel, meg is bántam rendesen.

Kép

Ugyanis én ezt a kis cuccot egy gitárpengetőve helyettesítettem. Ezzel nincs is gond, de amikor a billentyűzet körüli műanyag részt kellett levenni. Nah ott nekiálltam farigcsálni a pengetőt. Legalább 40 percet szenvedtem amikorra le tudtam venni a keretet. Szóval 1500ft megéri azt hogy elkerülj egy kemény kis bosszúságot.

Szétszereléshez: http://www.youtube.com/watch?v=hO5jGDlXdzY

Itt egy kép hogyan is nézett ki szétszerelés közbe: http://www.s0und.us/pic/IMG_0522.JPG http://www.s0und.us/pic/IMG_0533.jpg

Végre megy a telefon, működik minden, de sajna, szarul raktam összen, nem húztam meg a csavarokat rendesen, kicsit olyan mint a szivacs, szóval most gyűjtöm a lelki erőt, hogy szétszedjem újra.

Jah ami lemaradt. Nokia szervíz 16e-ért akarta ezt a hibát megszüntetni, nekem az egész 5300ft volt.
Sparr0w
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009-09-02 szer. 18:41:45
Készüléktípus: n80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: Sparr0w »

Üdv! Nokia N80-am hard reset óta offline profilban van, és nem is enged váltani, térerő nullán, csak segélyhívást enged, mi lehet a gond?

Csak hittem hogy a hard reset miatt, de nem: adatátvitel módban nem elég a gépról leválasztani a telót, hanem meg kell nyomni a kikapcsoló gombot, kikapcsolni, vissza, majd pc suite módba állítani, és csak(!!!) ezután lehet visszakapcsolni általános, vagy egyéb profilba. Kissé nevetséges...
federika12
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-11-02 hétf. 19:29:34
Készüléktípus: nokia n 80
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: federika12 »

sziasztok,tudna valaki nekem segíteni,valami van a telommal,ha szétcsúsztatom akkor minden eltunik csak fehérség van, de ha visszacsusztatom akkor meg van.nagy baja lehet????a másik problémám meg az hogy,hogyan kell a már meglévő témát kitörölni??az alkalmazás kezekőben nem tudom,mert nemtudom hogy melyik tartozik a témához.légyszi segitsetek... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :weep: :weep: :weep: :weep:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: potter55 »

federika12 írta:sziasztok,tudna valaki nekem segíteni,valami van a telommal,ha szétcsúsztatom akkor minden eltunik csak fehérség van, de ha visszacsusztatom akkor meg van.nagy baja lehet????
Lehet valami érintkezési hiba és azért megy el a kijelző.
federika12 írta:a másik problémám meg az hogy,hogyan kell a már meglévő témát kitörölni??az alkalmazás kezekőben nem tudom,mert nemtudom hogy melyik tartozik a témához.légyszi segitsetek... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :weep: :weep: :weep: :weep:
Az alkalmazáskezelőben a téma nevét kell eltávolítani. Ha nem találod akkor így tudod eltávolítani, link.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: rydair »

federika12 írta:sziasztok,tudna valaki nekem segíteni,valami van a telommal,ha szétcsúsztatom akkor minden eltunik csak fehérség van, de ha visszacsusztatom akkor meg van.nagy baja lehet????a másik problémám meg az hogy,hogyan kell a már meglévő témát kitörölni??az alkalmazás kezekőben nem tudom,mert nemtudom hogy melyik tartozik a témához.légyszi segitsetek... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :weep: :weep: :weep: :weep:
Szalagkábel probléma add oda strust-nak vagy szervíz ;)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
krisi123
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009-09-27 vas. 14:13:19
Készüléktípus: N78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: krisi123 »

Bocsi, nemtudom, hányszor kérdezték már meg, de visszaolvasva sem találtam. Nem tudom használni a telóm wlan funkcióját. Azt írja ki, hogy a webes átjáró nem megengedett.
Előre is köszi
fapuma007
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009-08-28 pén. 13:36:33
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: fapuma007 »

sziasztok!

valaki meg tudná nekem mondani, hogy mi a különbség a sima n80 és az n80 internet edition között??
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia N80

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Semmi 1 és ugyan az ;)
Régen volt még Internet verzió.... Csak szoftveres különbség volt, de már minden n80 szoftvere IE-s ;)
Kép
Kép
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”