Nokia N8-00

Kizárólag Nokia N-szériával foglalkozó témák
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: elam65 »

Ja-ja kössz a választ,tudom én hogy gond van vele-nem jön ki az adapterrel együtt!
A micro sim teljesen jó,mert a másik telómba ami már micro -SIM-mes volt,hibátlanul jött és ment be akárhányszor.
Az adapter a hibás a dologért-na arra kéne trükk hogy kiszedhessem bontás nélkül.
Ha beviszem a szolgáltatóhoz,tuuti azt mondják hogy miért adaptereztem,miért nem cseréltettem ki normál méretűre. stb...stb
Avatar
lucio05
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:44:05
Készüléktípus: Nokia N8 Green
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: lucio05 »

apaszka írta:
lucio05 írta:Sziasztok.
a gyári felesleges alkalmazásokat mivel lehet törölni? (ozone tv2 startlap axn m1 stb) mobile cleanert futtattam többször is de maradt, telóm hackelt, de kezd kevés lenni a hely a C-n
Taylor féle romot meg nem merek nekiállni felrakni egyedül, sose csináltam még ilyet.
Pedig az lesz a vége! Olvasd végig 2x,és menni fog! Én halott módban szoktam! 3 perc az egész! :yes: Csak az első tűnik nehéznek,aztán már nevetsz rajta tényleg,hogy miért féltél tőle! :yeah:
Jó hát még annó régen 5800án csináltam szoftfrissítést phoneixel, de az se ma volt , na meg ez komolyabb művelet. igazából nincs baj a telóval, majdnem 2éve megvan már, szeretem nem cserélném le másra, van mellette egy 700as nokiám is , és hiába hogy abban ugye 1.3as proci van, nem érzem annyival gyorsabbnak, talán egy ici picit.
taylor féle modról kérdeznék 1-2 általánosat. ugyanúgy fel lehet bármit telepíteni pl amit eddig megszoktam progikat, widgeteket, beállításokat, mindent ugyanúgy lehet használni? illetve hogy nekem most a belle refresh van fent, ahoz képest láttam a változtatásokat, de pl a v8 féle romban van 2-3 alkalmazás ami törölve van én pedig használnám szívesen tovább, ezeket vissza tudom telepíteni? Témák ugyanúgy változtathatók mint most egy gyári szoftban?
Avatar
Kicsi_Bazsa
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2012-04-18 szer. 13:19:04
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kicsi_Bazsa »

Sziasztok,
lenne egy apró kérdésem, feltettem a mai napon a S^4 Xeon 3.4.1v -t (111.040.1511 ) , de ugye ez alapból angol és olasz nyelvű, hogyan tudok magyar nyelvet és magyar billentyűkiosztást kreálni?
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Elims »

Elam: szólj vkinek,hogy fogja fixen az oldalán a telefont vagy tedd be a két térded közé,majd egy laposfejű szemöldökcsipesszel és egy varrótűvel elkezded kiszedni.
Persze legelőször nyomd meg befelé a kártyát,hogy a mechanika elkattanjon -ha ezt te nem is érzed..-.
És úgy szedd ki,a varrótű hegyével óvatosan "pajszerolod" kifelé a szemöldökcsipesszel meg húzod.
Esetleg csinálhatod az elején két varrótűvel is egymással szemben feszítve.


Lucio: ugynúgy vissza lehet Bármit! rakni a telefonra.Bármelyik gyári dolgot.
Ugyanúgy lehet bármilyen témát/effektet használni.
A gyári szoftvertől mindenképpen jobb!!
És ahogy Apaszka is írta,fogj bele Nyugodtan!Nem annyira rizikós mint olvasva! :-)
These users thanked the author Elims for the post:
elam65 (2012-10-14 vas. 13:28:59)
Rating: 2.63%
speedcop
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-09-20 kedd 20:10:08
Készüléktípus: N8-00 green
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Szoftver újrahúzás

Hozzászólás Szerző: speedcop »

Sziasztok!

A telómon fent van Taylor V8-a. Időközben elvileg kijött rá az eredeti Belle Refresh is és az érdekelne, hogy ha az E meghajtót leformázom és utána Nokia Suite-al simán újrahúzom a szoftvert az jó-e, vagy a gyári Belle Refresh-t is a Phoenix-el kell feltennem?

Válaszotok előre is köszönöm!
Avatar
Fejvadasz
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 17:14:47
Készüléktípus: Samsung Galaxy S III Titanium
Nem: Férfi
Has thanked: 48 times
Been thanked: 22 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Fejvadasz »

elam65 írta:Nincs valakinek valami frappáns megoldása arra,hogy hogyan vegyem ki a SIM-et?
Nekem már micro volt,és vettem hozzá egy átalakító adaptert,aztán betoltam a telóba igaz már akkor is nehezen ment bele.
Kivenném,de annyira szorul,és nem is férek hozzá semmivel.
Nem szeretném szétszedni a telefont első körben.
Valakinek nincs ötlete hogyan,
Kössz a válaszokat előre Urak!!
Szia!
Itt olvastam, hogy jó minőségű pillanatragasztóval nagyon vékonyan kend be egy másik kártya vagy ilyen vékony tárgy élét ami befér a nyílásba. De csak éppen az élét. Told be és erősen nyomd neki a beszorult kártyának. Tartsd erősen nyomva amíg a ragasztó megfogja, aztán egy mozdulattal rántsd ki. Így nem sérülnek az érzékelők meg.
Remélem sikerülni fog, mert elméletileg rendben, de nekem még nem kellett alkalmaznom.
These users thanked the author Fejvadasz for the post:
elam65 (2012-10-14 vas. 13:25:43)
Rating: 2.63%
Udv. Fejvadasz
Avatar
aneurismo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010-04-29 csüt. 15:30:14
Készüléktípus: nokia N8-00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Zala-megye
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: aneurismo »

Halló!
Nemtom "életre kelteni" joshlog base patch-át!
Ez a jelenséf azóta áll fenn mióta a refresh gyári bellét feldobtam.
Mindemt ugyan úgy csináltam,többször is!
Jóhelyre másolom a fileokat,de se kezdőképernyő változás se semmi!
Esetleg vlami 5let?
Köszönöm!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Kicsi_Bazsa írta:Sziasztok,
lenne egy apró kérdésem, feltettem a mai napon a S^4 Xeon 3.4.1v -t (111.040.1511 ) , de ugye ez alapból angol és olasz nyelvű, hogyan tudok magyar nyelvet és magyar billentyűkiosztást kreálni?
Szia!

Ehhez ROM-ot kell szerkeszteni, Taylor, bladehu2, joe3 kollégák tudnak ebben segíteni.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Kicsi_Bazsa írta:Sziasztok,
lenne egy apró kérdésem, feltettem a mai napon a S^4 Xeon 3.4.1v -t (111.040.1511 ) , de ugye ez alapból angol és olasz nyelvű, hogyan tudok magyar nyelvet és magyar billentyűkiosztást kreálni?
Szia!

Ehhez ROM-ot kell szerkeszteni, Taylor, bladehu2, joe3 kollégák tudnak ebben segíteni.
elam65
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:53:01
Has thanked: 73 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: elam65 »

Köszönöm Urak (Elims-Fejvadász) !!!
Először a csipeszes-pajszerest próbálom meg,ha nem müxik jön a B terv a pillanat ragasztóval!
Kösz még1X !!
Válasz küldése

Vissza: “N-széria”