Játékok telepítése

Minden egyéb Java játékok témái, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

zazigabi írta:Sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni? E66-ra szeretném feltelepíteni az ATLANTIS REDUX című játékot. Hogyan kell? Vagy lehet-e? Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz. :hmm2:
Letöltöd a (ha jól láttam 11) rar fájlt, mindegyik S60v3-ra szól és egyben kibontod. Kapsz egy kb 50 megás 'sis' fájlt. Ezt a memóriakártyára kell telelpíteni(pl a pc-ről adatátviteli módban a telóhoz csatlakozol és átmásolod a kártyára az 50 megás fájlt, majd lecsatlakozás után megkeresed a teló fájlkezelőjáben a kártyán és egy kattintással telepítheted és miután rákérdez a memókártyát választod). Ha tanusítványhiba miatt nem akar feltelepülni, akkor próbáld meg a teló idejét visszaállítani 2007 novemberére. Ha ez nem segít, akkor meg kell szignózni a fájlt vagy meg kell hackelni a telót.
Avatar
Csubakka456
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:38
Készüléktípus: Nokia E7-00
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Csubakka456 »

55MB :shock:
Próbáltátok már? Érdemes felrakni?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Csubakka456 írta:55MB :shock:
Próbáltátok már? Érdemes felrakni?
Engem a Return to the mysterious island című gammára emlékeztetett, az irányítás egy az egyben olyan, csak a játék tartalmasabb :D
Avatar
Csubakka456
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:37:38
Készüléktípus: Nokia E7-00
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 7 times
Been thanked: 15 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Csubakka456 »

kösz. kipróbálom :yes:
darenmarlo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009-05-05 kedd 00:05:48
Készüléktípus: 6131
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: darenmarlo »

Helló

Azt szeretném kérdezni hogy mit jelent illetve miért is írja ki ezt a szöveget a telóm.Szóval letöltök egy játékot felteszem telóra elindítom és néhány másodperc mulva kiírka hogy "Out Of Memory Error java/lang/OutOfMemoryError". Nem minden játéknál csinálja ezt és nem mindig akkor amikor megnyitom vmikor elkezdek játszani vele és kb egy bizonyos idő után irja ki vagy amikor betölti a menüt kiválasztok dolgokat ezt meg azt rámegyek hogy start játék és puff kiírja.Ez egy Nokia 6131 en történik.pl egy két áték Nfs legujabb részénél vagy a Galaxy on Fire 2 ......EZT MÉRT CSINÁLJA ÉS nem lehet rajta segíteni????
A választ előre is köszönöm..

Üdv
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

darenmarlo írta:Helló

Azt szeretném kérdezni hogy mit jelent illetve miért is írja ki ezt a szöveget a telóm.Szóval letöltök egy játékot felteszem telóra elindítom és néhány másodperc mulva kiírka hogy "Out Of Memory Error java/lang/OutOfMemoryError". Nem minden játéknál csinálja ezt és nem mindig akkor amikor megnyitom vmikor elkezdek játszani vele és kb egy bizonyos idő után irja ki vagy amikor betölti a menüt kiválasztok dolgokat ezt meg azt rámegyek hogy start játék és puff kiírja.Ez egy Nokia 6131 en történik.pl egy két áték Nfs legujabb részénél vagy a Galaxy on Fire 2 ......EZT MÉRT CSINÁLJA ÉS nem lehet rajta segíteni????
A választ előre is köszönöm..

Üdv
Azért írja ki, mert nem a te telódra való játékokat töltöttél, hanem S60-ra és a te telód S40-es, ahol van egy határ. Ez általában 1megás 'jar' fájl, de előfordulhat, hogy még kevesebb neki az ideális. Magyarul olyan játékokat kell töltened, amelyek a te telódra valók.
Avatar
Nokia vs Samsung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-06-16 kedd 18:47:02
Készüléktípus: n-gage
Tartózkodási hely: Vértesboglár 8085
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Nokia vs Samsung »

Sziasztok!!!
Kép-ezt szemeltem ki :otlet:

Van egy problémám!:
Van egy N-Gage telóm, csak most nem működik, addig van egy Samsung SGH-M620-as telóm!
az a gond, hogy nem tok telepíteni, azokat a #-es kódokat nem fogadja el, anyám telója (SGH-J700) simán telepíti kérdés nélkül, semmit nem kell tennem...
(egyébként már több game-et is telepítettem rá, azzal a külömséggel h azokat egyből a böngészőből nyitottam meg)
ha van valami tippetek...
A te drága... jah?!

:P
Avatar
Nokia vs Samsung
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009-06-16 kedd 18:47:02
Készüléktípus: n-gage
Tartózkodási hely: Vértesboglár 8085
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Nokia vs Samsung »

És még valami:
Azt monták, hogy ez a telefon Semmielyen( ! ) JAVA játékot nem visz, érdekes már raktam rá vagy 20 játékot, gond nélkül futnak, és a legtöbba legmodernebb 3D játékok közé sorolható! xD
A te drága... jah?!

:P
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: Damir »

Nokia vs Samsung írta:És még valami:
Azt monták, hogy ez a telefon Semmielyen( ! ) JAVA játékot nem visz, érdekes már raktam rá vagy 20 játékot, gond nélkül futnak, és a legtöbba legmodernebb 3D játékok közé sorolható! xD
Barátnőm U900-ára így tudtam feltenni a játékokat:
http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_u9 ... 8-258.html

Ne ijedj meg, ha elsőre nem látja a képeket meg a zenéket a telódon, egy ki-bekapcs segít ;)
magygab
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009-12-10 csüt. 21:35:48
Készüléktípus: e75
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Játékok telepítése

Hozzászólás Szerző: magygab »

Sziasztok a segítségeteket kérném!
Hogy tudok e75-ös telefonomra feltelepíteni játékokat, mik a lépések és hova kell másolnom a telefonba a telepítőt ? :blush: :sad:
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”