Avalanche Snowboarding

Csak a Java 3D-s játékok témái
attilaberkics
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-01 hétf. 10:35:53
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avalanche Snowboarding

Hozzászólás Szerző: attilaberkics »

Kép

Gameloft gondozásában megjelent játék javas változatát ismertetném abból is az érintőképernyős változatot (5800XM), hát ha valakinek kedvet tudok csinálni hozzá a képek és irományom alapján. Egy viszonylag friss játékról van szó, mint a címből is kiderül snowboardozni kell, több pályán többféle versenyen kell helytállnunk. Közben különböző trükköket kell bemutatnunk, amit a vereseny elején elolvashatunk. Ha nem is sikerülne mindet egy menetbe belesűríteni, a következő nekifutásra újra megpróbálhatjuk, persze az addig elért trükkjeink nem válnak semmissé.(Legalább nem frusztráló, hogy basszus 2 ugratóba kell belesűríteni azt az 5trükköt. Így nem veszi el a kedvünket az első bénázások után.) Lehetőségünk van karier módra és quick gémre, az előbbiben az elején még nem elérhető eseményeket tudjuk sorra elérhetővé tenni, illetve nyerhetünk különőző felszereléseket (öltöztessük fel barbiet jellegű móka, bocs kentet, mert nincs lehetőség a másik nemmel bordozni),az utóbbiban pedig az időnket, meg trükk készségünket tudjuk javítani.

Az irányítás egyszerű, a kép baloldalán megjelink egy navigálósor (balra jobbra,gyorsítás, fékezés,illetve keresztbe balra és jobbra) jobb oldalon pedig az ugrás gomb. Mikor már a levegőbe vagyunk kibővül a jobb oldal újabb 5 gombbal.
Innentől pedig már csak az ügyességünkön múlik hogy milyen kombinációt hozunk össze. (+ A navigáló gombokkal lehet forogni a levegőben minden irányba).Megjegyzem a trükkök elnevezéseiről fingom sincsen, de ha valakinek majd lesz ideje összeírhatja őket.

Kép

Öszzegzés: A játék maga gyors, mármint a tényleges bordozás, a töltögetés kicsit sok benne nekem, mármint futam utáni, hogy visszataláljon a menübe töltenie kell. Azonban szerintem a játék elég hangulatosra sikerült, és mindenkinek csak ajánlani tudom.

A Gameloft oldalán megjelent játék leírás:
* More than 20 challenges to play in 4 different environments including a forest, stadium, ice river and a city
* Ride at night, during the day or at dawn. Face harsh weather conditions or enjoy a nice sunny ride
* A huge number of tricks, from grinds, spins and frontflips to Christ Air and method
* An in-game shop to customize your gear
* Various weather conditions including day and night
* Cool music and stage design creating a true snowboarding atmosphere

Következzenek a képek

Kép Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”