EA Mobile DOOM 2 RPG

Csak a Java 3D-s játékok témái
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: EA Mobile DOOM 2 RPG

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Lucius!

A piros kulcsot egy önkiszolgáló kajáldában lehet megtalálni, egy gombot kell nyomni a falon ami adagolja a kaját, és párszor meg kell nyomni és jönnek a kaják, köztük a piros kulcs is ott lesz.
Amugy én most a Földön járok, az UAC Labs-ban. Már szereztem Plasma Gun-t, meg golyószórót, és távcsöves puskát is. Kúl nagyon ez a game. A UAC Administration-on egy titkost nem találtam meg, meg egy robotos terminált nem hackeltem fel, mert nagyon felk*rt hogy nem tudom eltalálni a számokat.
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DOOM 2 RPG graf szerintem

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Szerintem a "Grafika" azért némileg fejlődött az első Doom RPG-hez képest, hiszen ott sem szinteltérések, sem átlátszó ablak textúrák, sem pedig "mozijelenetek :lol: " nem voltak.

Ez inkább egy az egy átirata a Wolfenstein RPG-nek, ahol pont ugyanezekkel a megoldásokkal találkozhattunk (WC csésze tépkedés, Nano Italok (ott Syringek voltak). És persze ismét vannak "Nagy ellenfelek" többek közt VIOS, aki nagyon hasonlít az első részben Dr. Guerard-ból manifesztálódott Kronosra, annyi különbséggel, hogy VIOS egyfajta Tech-szörny, és csak akkor lépünk vele "kapcsolatba" amikor egy narancssárga számítógépterminált használunk, és kalandozásaink során többször is megküzdünk vele.

A játék elején 3 karakter közül válogathatunk: Major (Quake3 :taps2: ), Scientist és 1945 után most 2145-ben Billy J. Blazkowitz ük-unokáját, Stan Blazkowitz-ot (aki megkapta a szokásos Doom Marine arcot, és a szokásos Sarge becenevet). Az első jelenetekben ez a 3 szereplő együtt van, majd útjaik külön válnak (reméljük mind3 szereplő 3 külön végigjátszást takar : ). Mindenesetre a Doom játékosok nagy része első körben kedvenc űrkatonánkat fogja választani.

A fegyverek terén nincs hiány, bár a pisztolyt kihagyták (mondjuk nem is hiányzott), és kapunk helyette egy igen gyenge Assault Rifle-t. Megtalálhatóak az arzenálban a szokásos Dúm fegyók: forgócsöves gépágyú, plazma fegyver, duplacsövű shoti, rakétavető és az elmaradhatatlan láncfűrész, de vannak igen csak ínyenc fegyverek, a legérdekesebb a szentelt vizes pisztoly :whaaa: :whaaa: , amivel ha meglövünk egy démoni kreatúrát, kidülled a szeme, eltátja a száját és 3-4 forduló erejéig hátrálni kezd.ezen kívül ez a fegyver r*hadtul hatékony. újratölteni a csapnál, vagy WC-nél tudjuk : ) érdekes újítás még a "Sentry Bot", ami egy robot, melyet mi irányíthatunk. Nemrossz cucc, ha nem szeretnénk túl sok tüzet/nyálat/savat vagy egyéb démoni támadóeszközt a bőrünkön érezni, vagy például ha mérges gázokkal teli szobában kell körülnézni (bár pl. a Super Shotgunt nem tudjuk kihozni vele, azért úgy is be kell menni).
Újításnak számít még a Hackelés, mely néha-néha hajtépő idegeskedésbe mehet át. A hackelésnek 3 formája van, a leggyakoribb a csokiautomatáknál használható x+x+x+x+x=17, számeltalálósdi, azon kívül van kockapakolgatós hack (az gyerekjátszma :lol: ) viszont a Sentry Bot-okat őrző tárolók hackelése túlontúl logikátlanra, és hosszadalmasra sikerült: megadnak egy számot, amit nem szabad beütni ezen kívül minden mással lehet próbálkozni, és 57-edikre csak sikerül meglátnunk a "Hack Succesful" feliratot.
A Nano Drinks nem számít nagy újításnak, hiszen dettó megegyezik a Wolfenstein RPG-ben használt "Syringes"-el, ráadásul pont ugyanannyi van belőle, és pont ugyanazt a hatást tudjuk velük elérni.... erősebb ellenségeknél, vagy túlerő esetén ajánlott.

Az ellenfelek sajnos még mindig 2d-s papírfigurák, viszont sok fajtával találkozhatunk: elsőként ahogy megérkezünk a Holdbéli Tycho állomásra, rögtön köszönhetünk a Doom RPG-ből ismert zöld Impnek, aki csak karmolászni tud, a barna IMP dobál tűzgolyókat is, aztán vannak bezombult UAC melósok is, akik zöld taknyot hajigálnak. A láncfűrészes rémek is jók lettek, bár amekkora still van a kezükben, annyira gyengék -belőle is létezik barna,zöld és lila változat. A Doom szörnyek közül találkozhatunk a Demonnal (akik ezúttal kicsit alacsonyak lettek), a repülő halálfejekkel, a dagadt rakétás hájpacni Mancubussal, és a Cacodémonnal is, aki halálakor lőszert ajándékoz nekünk a Plazma Gun-ba, de találkozhatunk majd barna rémségekkel is, akik valami más barna rémséget (nem azt :cool2: ) dobálnak felénk, főellenségnek fog számítani majd a Spider Mastermind is.
A játékot még nem játszottam végig, de remélem nem ismét egy vasvillával hadonászó Cyberdemon-t kell legyőznünk végszóként, mint a Wolf RPG-ben.
A kisebb poénos megoldások a WolfRPG-hez hasonlóan itt sem maradhattak el: bár a vizipisztoly magában is igen "bátor" találmány volt, a démoni invázió kellős közepén táncoló :hmm2: idióta tudós, a futópad, Wc/mosdó dobálás és az idióta E-Mail üzenetek, furcsa hangokat adó nyomtatók...stb.
A játék során ismét akadnak majd segítőink, bár nem fognak úgy a szívünkhöz nőni, mint az első részben Dr. Jensen, Jenkins vagy Kelvin, a Doom 2 RPG-ben gyorsan amortizálódnak a tudósok és a civilek, de mint az első részben, itt is találkozunk majd árulókkal, akik néhány keresetlen szó után mindenféle rémeket küldenek ránk.
Na mind1 szal ... szeretek írkálni, remélem néhányan elolvassátok.... szóval, nem kell várni nagy durranást, de jó kis élvezhető játék, szal nem haragszunk meg egy Doom 3 RPG-ért majd később.
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DOOM 2 RPG The End

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Végigvittem, kicsit rövidebb, mint gondoltam :?
Pályák:
Moon
Tycho Station
Cychus Base
Kepler Site

Earth
UAC Administration
UAC Labs
UAC R&D

Hell :evil:
Gehenna
Abaddon
VIOS

VIOS kinyírása: igyad meg az összes létező Nano drinket, elő a BFG-t és adni az arcának :taps2:

A többi karakterrel sajnos ugyanazokat a küldetéseket lehet teljesíteni... nincs 3 külön sztori :cry: :(
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
makailaszlo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:27:45
Készüléktípus: n95 8gb
Has thanked: 0
Been thanked: 0

n95 8gb hackelés

Hozzászólás Szerző: makailaszlo »

Szasztok, az lenne a kérdésem, hogy: Az n95 8gb-met szoft frissitettem a 31-es szoftra aztán már hackelve ( ahogy itta forumban le van irva andy 1210 hozzászólásában!) elkezdtem rá vissza rakni a progikat amiket használok és lefagyott. Akksit kivettem visszatettem aztán be kapcs, de csak a NOKIA felirat és nagy fehérség!!! Ha tudtok tanácsot adni, azt meg köszönném (SÜRGŐSSSSS!!)

Ezt a kérdést legközelebb itt tedd fel:
viewtopic.php?f=64&t=26
Avatar
babe1
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 07:01:05
Készüléktípus: Samsung i9003
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: DOOM 2 RPG The End

Hozzászólás Szerző: babe1 »

laci0303 írta:Végigvittem, kicsit rövidebb, mint gondoltam :?
Pályák:
Moon
Tycho Station
Cychus Base
Kepler Site

Earth
UAC Administration
UAC Labs
UAC R&D

Hell :evil:
Gehenna
Abaddon
VIOS

VIOS kinyírása: igyad meg az összes létező Nano drinket, elő a BFG-t és adni az arcának :taps2:

A többi karakterrel sajnos ugyanazokat a küldetéseket lehet teljesíteni... nincs 3 külön sztori :cry: :(
Akkor én már ezek szerint az utolsó pályán vagyok. :taps1:
Gondoltam, hogy ott vagyok de akkor túl hamar vége lenne. Mert előtte volt valami főmuki, de azt nagyon hamar elintéztem. :twisted:
Akkor a mai este a kipörgetésről fog szólni. :cool3:
Siemens M35i-->Nokia 3410-->Siemens ST60-->Nokia 6600-->Nokia 6120c-->Samsung i5700-->Samsung i9003
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DOOM 2 RPG The End

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

Na végignyomtátok?(bár 1 hónap alatt gondolom igen) Kíváncsi vagyok a benyomásokra. Megnéztem a többi karaktert is, de ugyanazt a "történetet" kell végigjátszani... ez így kicsit silány, mert szerintem ahhoz képest túlontúl rövidre sikerült ez a játék. Persze mostanában már szabnak magasról a minőségi java ill szimbis játékokra, mert ahogy lucius kolléga mondaná, a tapogatós masinák elhappolják a Nokiás userek elől a jó játékokat. ez a sors szegény s60v3, ha játszani szeretnénk, inkább játsszunk a számítógépen (vagy az iphone-on :cool3: )
na mind1.. én majd végignyomom az AvP3-mat PC-n,csak jelenjen meg : DD
ja, meg szerkesztgetek WAD-okat a c2doom-hoz. akit érdekel írhat, épp most a Doom3-mat csinálgatom, vannak doom3 kinézetű fegyverek,ellenfelek meg pár textúra, csak összejön valami : D
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
SMan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-02-05 pén. 20:45:57
Készüléktípus: Nokia 6500c
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: EA Mobile DOOM 2 RPG

Hozzászólás Szerző: SMan »

Sziasztok!
Új vagyok itt a fórumon, a segítségeteket szeretném kérni! Most tolom (tolnám?) végig a DOOM 2 RPG-t, és az utolsó előtti (Abaddon) szinten, mikor épp nagyban küzdöttem a Cyberdemon-nal, egyszer csak valami hülye helyen találtam magam, ami minden oldalról körbe van zárva kövekkel, nincs ajtó, sem rejtett ajtó. Hogy kell innen kijönni?
pmisi456
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-03-31 szer. 15:26:50
Készüléktípus: Sony ericcson w200i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: EA Mobile DOOM 2 RPG

Hozzászólás Szerző: pmisi456 »

hol lehet erzt mobiltelefonra .jar fájként föleg 176x176, 176X200 illetve sony ericcson w200i re letölteni? föleg ingyen? :ehes: :ehes: :taps2: :yeah:
aki tudja a választ az küldje a pmisi456@citromail.hu ra!!!!

Szerk.: Nem szabad egymás után írni hsz-t, van szerkesztés gomb és nem szabad a választ sürgetni. Olvasd el a fórum szabályzatot. :deal:
De szerintem arra a felbontásra nincs, és a telefon se bírná a grafikáját a programnak. (potter55)
Avatar
laci0303
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2009-08-04 kedd 15:45:31
Készüléktípus: Nokia N95 8GB
Tartózkodási hely: Baja, Magyarország
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: EA Mobile DOOM 2 RPG

Hozzászólás Szerző: laci0303 »

A játék csak java formában létezik és szerintem a régi sony ericssonon nem indul el, csak az újabb, nagyobb erőforrásokkal rendelkező telókon.
A fórum "gyakori látogatottságából" arra következetetek, hogy a játék nem túl népszerű, és nem túl ismert, és egyáltalán a javára és s60-ra írt játékoknak is befellegzett. átvette az uralmat a iphone.
Béke az S60 játékok poraira! :thanx:

köszönjük EA, ID, Doom2RPG : )
Hello
Philips Genie--->Nokia3330--->Nokia5210--->Sony Ericsson t610-->Sony Ericsson k700i-->Motorola V3 (hatalmas balfogás)--->Nokia 6680---> Nokia N958GB
a mobiltelefon történelmem : )
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: EA Mobile DOOM 2 RPG

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Már jó ideje az iPhone a király (ez nem most csúcsosodott ki).
Ettől függetlenül nem kell temetni a platformot, java játékok rendszeresen jönnek, még akkor is, ha olyanok amilyenek.
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”