GDESK

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
Szolke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-07-24 pén. 12:17:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

GDESK

Hozzászólás Szerző: Szolke »

Tiszteletem!

Letöltöttem és tesztelem a GDESK 0.33d programot Nokia 5800-on.

A tapasztalatokat szeretném összegyűjteni.

Eddigi tapasztalataim:
jó:
- Jól néz ki.
- szabadon lehet garázdálkodni az ikonokkal, a felülettel, a különböző kijelzőkkel.

rossz:
- A scroll nem működik 5800-on. (legalábbis nekem nem ment)
- Ha kipipálom a "disabled Menu Tap"- ot nem tudom visszahozni a menüt, hogy újra szerkesszem. (újra telepítettem a progit)
- Azt olvastam, hogy eléggé eszi az akkut. (de mi az ami nem eszi, ha futtatjuk)

Kérdéseim / kéréseim:
- Ha valaki megoldotta a képernyő léptetést, kérem írja le a menetét.
- Minden tapasztalatot tegyetek közzé, a rosszakat is.
- ha van frissebb működő verzió, akkor az is jöhet.

Hivatalos oldal:
http://gdesk.wetpaint.com/
GDeskManual.Magyar.17.zip
(7.71 KiB) Letöltve 630 alkalommal.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára moco 2009-12-21 hétf. 10:56:32-kor.
Ok: beletettem a magyar leírás
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Szia ez az alkalmazás müködik E 66 on is, ha igen hogy kell biztonságosan telepíteni!
Szerintem jól néz csak nem tudom hogy jó e a telefonomra?
Köszönöm.
XSB
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009-07-27 hétf. 21:41:42
Készüléktípus: 5800 ExpressMusic + N73 ME
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: XSB »

ehhez én hülye vagyok :S letöltöttem, fel is raktam, de nem tudom, hol kell betölteni a GDD-ket :S valaki tudna segíteni?
Avatar
Hartai
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009-04-14 kedd 20:45:29
Készüléktípus: nokia 5800 Silver
Tartózkodási hely: Izrael
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: Hartai »

ezt a gdesk progit feltette már valaki? működik rendesen tubin? vagy ne próbálkozzak vele?!
Gyuri
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Nokia 5800 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: moco »

Hartai írta:ezt a gdesk progit feltette már valaki? működik rendesen tubin? vagy ne próbálkozzak vele?!
én anno kipróbáltam, nekem nem jött be. most nézegettem, külföldi oldalakon nagyon felkapták.
lehet, hogy azóta mióta kipróbáltam, változtattak rajta, de nem próbálom ki. Van egy rakat telepítési leírás hozzá. youtubon itt látható: iTube: iPhone on Nokia 5800 - by Mr. Milk
ha gondolod, és érdekel, átszerkesztettem a leírását, igaz nem magyar, de ebben benne van minden fájl hozzá:
Tiltott fájlmegosztó!/600873765.html
2a6kqys.jpg
2a6kqys.jpg (100.62 KiB) Megtekintve 6168 alkalommal
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: GDESK

Hozzászólás Szerző: moco »

XSB írta:ehhez én hülye vagyok :S letöltöttem, fel is raktam, de nem tudom, hol kell betölteni a GDD-ket :S valaki tudna segíteni?
na, most mégegyszer kipróbáltam a progit, de hogy hogy kell belevarázsolni a gdd cuccokat, még nem jöttem rá. :( még próbálgatom
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
sander177
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-06-27 szomb. 02:29:03
Készüléktípus: Nokia E72 Samsung Galaxy Tab
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: sander177 »

Hartai írta:ezt a gdesk progit feltette már valaki? működik rendesen tubin? vagy ne próbálkozzak vele?!
Szia!

Én hajnalban ez miatt nem aludtam, mert egy N97-es főképernyővelbajlódtam, felraktam, nagyon szép, van analóg és digitális óra kijelzéssel, 4 partner felvétellel, ill. a hivatkozásokkal. Egy arab fickó csinálta hozzá ezeket a "témákat".
Az alapprogramon kívül, még jó pár plugint fel kell tölteni, igaz ezek nagyon kis helyet foglalnak el.
Ha gondolod, feltölthetem. :-)

Ja, amit el is felejtettem, hogy 99%-ban magyarul van benne minden. :-)
Nokia E72
Samsung Galaxy Tab (XWJJ7)
papa490
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2009-07-01 szer. 09:43:44
Készüléktípus: Samsung Galaxy S III
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Nokia 5800 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: papa490 »

Sander 177:Feltennéd?
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Nokia 5800 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: moco »

sander177 írta:Szia!
Én hajnalban ez miatt nem aludtam, mert egy N97-es főképernyővelbajlódtam, felraktam, nagyon szép, van analóg és digitális óra kijelzéssel, 4 partner felvétellel, ill. a hivatkozásokkal. Egy arab fickó csinálta hozzá ezeket a "témákat".
Az alapprogramon kívül, még jó pár plugint fel kell tölteni, igaz ezek nagyon kis helyet foglalnak el.
Ha gondolod, feltölthetem. :-)Ja, amit el is felejtettem, hogy 99%-ban magyarul van benne minden. :-)
na, mondom én is kipróbálom most. 3 órája tökölök vele. az istenért sem sikerül megtalálni vele a gdd cuccokat.
jó lenne, ha infot adnál róla.
köszi a népség nevében.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
sander177
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009-06-27 szomb. 02:29:03
Készüléktípus: Nokia E72 Samsung Galaxy Tab
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 XpressMusic

Hozzászólás Szerző: sander177 »

[quote="moco
na, mondom én is kipróbálom most. 3 órája tökölök vele. az istenért sem sikerül megtalálni vele a gdd cuccokat.
jó lenne, ha infot adnál róla.
köszi a népség nevében. [/quote]

5 lépésben le van írva, hogy hova lépj és mit csinálj. :)

Egyébként csak egy szép, halványkék kijlzőt láttok majd, ne ijedjetek meg, ez az alapképernyő. Majd bökjetek a kijelzőre, ott megjelenik egy menü.
ott válasszátok ki a: kinézet> asztal betöltése (itt a megfelelő helyről kiválasztjátok, hogy honnan töltitek be)
ha betöltöttétek, akkor egy kicsit el van csúszva az asztal, de ezt a beállításoknál a full screen kipipálásával megoldhatjátok.
ha minden plugin fenn van, akkor rendesen látszik az óra, a töltöttség kijelző, a dátum, alul a gombok, ill. a térerő kijelzés. Nálam egy valami nem jó, az pedig a szolgáltató neve, ahelyett az operator jelenik meg. Még turkálok egy kicsit, lehet, hogy át lehet állítani valahol.
Ennyi jutott az eszembe.

Még valami. Ha megjelent a főképernyő, alapból nem tudsz hozzáadni partnereket, de, ha bemész a menübe és kiválasztod a beállításoknál az érintő indítást, akkor már működik is.
Aztán alul mindig kiírja, hogy mit csinál az a gomb, amire ráböktél. Ezt is le lehet tiltani, hogy rejtse el, ne mutassa a beállítások> hide title caption-nal.

Azon gondolkozom, hogy elvileg, amikor a futtatás menüben feljön minden program ,ami a telefonodon van, hozzárendelhető a gombokhoz, már cak az ikont kellene valahogy áthelyezni és nem csak azt lehetne használni, ami alapból ott van. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sander177 2009-08-21 pén. 12:06:23-kor.
Nokia E72
Samsung Galaxy Tab (XWJJ7)
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”