Symbian - általában

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
dodo13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-12-23 csüt. 20:36:18
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: dodo13 »

Köszi Potter55 :Notworty: a választ! Esetleg ismersz N8-ra nem pittyegésmentes 2utas hangrögzítö prg-t? Hogy hívják? Hol keressem?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: potter55 »

dodo13 írta:Köszi Potter55 :Notworty: a választ! Esetleg ismersz N8-ra nem pittyegésmentes 2utas hangrögzítö prg-t? Hogy hívják? Hol keressem?
Nem ismerek.
De ha lesz rá a topikjában biztos beírják, meg szerintem a GYIK-jába is bekerül.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
kodell
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2010-12-31 pén. 14:03:27
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: kodell »

segítene nekem vki hogy nokia 5800 alkalmazásokba belelépek és üres fekete képernyő mem kari nélkül meg jó!
[ROM] Gyári 4.4
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: potter55 »

kodell írta:segítene nekem vki hogy nokia 5800 alkalmazásokba belelépek és üres fekete képernyő mem kari nélkül meg jó!
A memóriakártyán van akkor valami, azt kéne formázni, előtte mentsd le zenéket, képeket stb, de a programokat ne.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
pnorb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-12-19 vas. 08:44:11
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: pnorb »

Sziasztok!
Az én problémám az lenne, hogy E71-en softwaret frissítettem, és amikor a biztonsági mentést ajánlotta, én bepipáltam a telepített programokat is. Amikor vissza próbálta tölteni, sorban írkálta a hibákat, gondolom azokra a progikra amiknek már lejárt a tanúsítványa, ezért nem tudta visszatenni őket, de ez a kisebb gond, mert az alkalmazáskezelővel ezeket ki lehetett irtani. A nagyobb gáz, hogy az frissítés előtti témákat, amiket a biztonsági mentéssel visszatett nem tudom törölni. A témák között ott vannak, használni tudom őket, de az alkalmazáskezelőben nem szerepelnek, így eltávolítani nem tudom (a többségük memóriakártyára lett telepítve).
Ha valaki tudna segíteni, legyen szíves ide, PÜ-be megírni, hogy mit tudok kezdeni ezekkel a témákkal.
Előre is köszönöm
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: potter55 »

pnorb írta:Sziasztok!
Az én problémám az lenne, hogy E71-en softwaret frissítettem, és amikor a biztonsági mentést ajánlotta, én bepipáltam a telepített programokat is. Amikor vissza próbálta tölteni, sorban írkálta a hibákat, gondolom azokra a progikra amiknek már lejárt a tanúsítványa, ezért nem tudta visszatenni őket, de ez a kisebb gond, mert az alkalmazáskezelővel ezeket ki lehetett irtani. A nagyobb gáz, hogy az frissítés előtti témákat, amiket a biztonsági mentéssel visszatett nem tudom törölni. A témák között ott vannak, használni tudom őket, de az alkalmazáskezelőben nem szerepelnek, így eltávolítani nem tudom (a többségük memóriakártyára lett telepítve).
Ha valaki tudna segíteni, legyen szíves ide, PÜ-be megírni, hogy mit tudok kezdeni ezekkel a témákkal.
Előre is köszönöm
Telepítsd újra a témákat a telefonmemóriába és utána próbáld meg törölni.
De a mentésből csak a névjegyzéket, naptárt és az üzeneteket érdemes visszarakni a többi bezavarhat.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

A megoldás a főoldalon van (az oldal alján). A tippek között találsz egy ilyet:
'Témák eltávolítása manuálisan'
pnorb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-12-19 vas. 08:44:11
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: pnorb »

Köszönöm szépen a gyors segítségeket. Megpróbálom őket.
Avatar
lived
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 310
Csatlakozott: 2009-10-27 kedd 19:28:33
Készüléktípus: Nokia N8 Belle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: lived »

Most jöttek új képek ugye az X7-ről és azt írja, hogy Amerikában nem vezetik be a symbian miatt.

Hát a nokiának Nagyon össze kell szednie magát! Az új fw frissítésnek tartalmaznia kell plussz dolgokat ha labdába akarnak rúgni. Az android nagyon hasít előre. Ha ez így megy tovább akkor lehúzhatják a rolót.

A MeeGo sem fogja szerintem megmenteni őket. A felsőbb kategóriás telókba fogják szánni amik meg egy vagyon lesznek és csak azok veszik majd akiknek igazán kell. A symbiannal tudnának csak tarolni, mert az szól igazából az alsó és közép kategóriába, de ahhoz meg új dolgok kellenek.

A S^4-es dolgok szerintem nagyot dobnának a mostani symbianon, de lehet hogy késő lesz már hozzá.
Azt állítják, hogy az android és a iOS legjobb dolgait rakják bele.
Nem hiszem, hogy a mostani szoftvert annyira meg lehetne birizgálni, hogy ezek a dolgok valóra válljanak. Ténylegesen újra kellett volna írni az egész dolgot az alapoktól és nem csak foltozgatni a régit.

Hiába hogy jól kezelhető és módolható a symbian, a szemet nem gyönyörködteti.
A mai embernek ez kell! Az android pont ezt adja meg! Szép és gyors. Nem vacakolnak vele a sok hülyeséggel.
A nokia azt várja inkább, hogy majd a mezei userek majd csinálnak a telójukhoz jobb dolgokat mit ahogy azt teszik is.
Csak nem minden ember ér rá vagy ért hozzá hogy azokat feltegye.

Én minden esetre bízok a nokiában és remélem össze hoznak már végre valami olyat ami megállja a helyét.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Symbian - általában

Hozzászólás Szerző: Damir »

lived írta:Most jöttek új képek ugye az X7-ről és azt írja, hogy Amerikában nem vezetik be a symbian miatt.

Hát a nokiának Nagyon össze kell szednie magát! Az új fw frissítésnek tartalmaznia kell plussz dolgokat ha labdába akarnak rúgni. Az android nagyon hasít előre. Ha ez így megy tovább akkor lehúzhatják a rolót.

A MeeGo sem fogja szerintem megmenteni őket. A felsőbb kategóriás telókba fogják szánni amik meg egy vagyon lesznek és csak azok veszik majd akiknek igazán kell. A symbiannal tudnának csak tarolni, mert az szól igazából az alsó és közép kategóriába, de ahhoz meg új dolgok kellenek.

A S^4-es dolgok szerintem nagyot dobnának a mostani symbianon, de lehet hogy késő lesz már hozzá.
Azt állítják, hogy az android és a iOS legjobb dolgait rakják bele.
Nem hiszem, hogy a mostani szoftvert annyira meg lehetne birizgálni, hogy ezek a dolgok valóra válljanak. Ténylegesen újra kellett volna írni az egész dolgot az alapoktól és nem csak foltozgatni a régit.

Hiába hogy jól kezelhető és módolható a symbian, a szemet nem gyönyörködteti.
A mai embernek ez kell! Az android pont ezt adja meg! Szép és gyors. Nem vacakolnak vele a sok hülyeséggel.
A nokia azt várja inkább, hogy majd a mezei userek majd csinálnak a telójukhoz jobb dolgokat mit ahogy azt teszik is.
Csak nem minden ember ér rá vagy ért hozzá hogy azokat feltegye.

Én minden esetre bízok a nokiában és remélem össze hoznak már végre valami olyat ami megállja a helyét.
Már bocs, de mondd el nekem, hogy mi olyan egetrengetően jó az iOS-ben és az Androidban, ami hiányzik a symbianból? A kinézeten kívül, de ugye az szubjektív, mivel nekem például tetszik.
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”