PDF dokumentumok olvasása

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
csigafog
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-08-07 pén. 23:17:21
Készüléktípus: n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PDF dokumentumok olvasása

Hozzászólás Szerző: csigafog »

sziasztok!
olyan problémám lenne hogy nokia n97-esemen lejárt az adobe reader LE 2.5385 verziójú pdf olvasó progi.Azt szeretném megkérdezni hogy nincs e valami megoldás arra hogy újra használható legyen.Másoltam én a system/bin mappába 2 db exe fájl meg egy dll-t de nem sokat használt.Segítséget előre is kössz
szkbandee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-03-04 szer. 13:38:35
Készüléktípus: N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PDF dokumentumok olvasása

Hozzászólás Szerző: szkbandee »

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy az N95 8GB-re szeretném telepíteni a legújabb adobe readert, de frissítési hibát jelez... letöröltem alk. kezelőben, visszaállt a gyári 1.5-ös verza... Azt nem tudom már leszedni, de így se megy fel... Ugyanígy vagyok a Quick office új verzájával...
HELP!!!
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: PDF dokumentumok olvasása

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

szkbandee írta:Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy az N95 8GB-re szeretném telepíteni a legújabb adobe readert, de frissítési hibát jelez... letöröltem alk. kezelőben, visszaállt a gyári 1.5-ös verza... Azt nem tudom már leszedni, de így se megy fel... Ugyanígy vagyok a Quick office új verzájával...
HELP!!!
Töröld a régi verziót.Akkor szokott ilyet írni ha már telepítve van az adott alkalmazás.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
tokyoman
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-14 vas. 12:09:38
Készüléktípus: E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PDF dokumentumok olvasása

Hozzászólás Szerző: tokyoman »

Nagy szükségem lenne egy djvu-olvasóra máshol csak trial van, a pdf-é konvertálóhoz meg nem működött a patch (pc-n)
PLZ HELP! :hmm2:
tokyoman
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-02-14 vas. 12:09:38
Készüléktípus: E50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: PDF dokumentumok olvasása

Hozzászólás Szerző: tokyoman »

tokyoman írta:Nagy szükségem lenne egy djvu-olvasóra máshol csak trial van, a pdf-é konvertálóhoz meg nem működött a patch (pc-n)
PLZ HELP! :hmm2:
megvan a megoldás, djvu reader: http://devmobile.ru/project/djvu/673-djvureader-eng
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”