Quickoffice

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Béla írta:
De ha jobban megnézted Farkas Lacinak csak egy reg. kód -van , hiába van 25 rendelése.
Én leadtam és rá talán 1 percre megjelent az oldalon valamint megjött az e-mail. -is szóval nekem pik-pakk ment az egész. Dobd el PÜ- ben az adatokat ha gondolod!Vetek rá egy pillt.
Igen láttam, hogy csak az N97 mininél volt ott a kód. Azt hiszem megpróbálom újra, mert gondolom eltűnt a hiba miatt a rendelés. Ugyanis én tegnap este adtam le és azóta semmi válasz. :sad: Bocsi, de a Telóm IMEI számát nem adom ki és ezt másnak sem ajánlom, mert vissza lehet vele élni.
Nah! Megvan. :yeah: Én voltam a balf@asz. Ugyanis, miután beírtam az adatokat, nem mentem a lap aljára és nem klikkeltem az update-ra. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Walaki01 2011-09-13 kedd 22:52:35-kor.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Béla írta:
Sajnos nem tud magyarul, de én a C5 telón az ( sw -ből ) a Z- meghajtóról kiszedtem a magyart és beleraktam a C -> Recource -> Apps mappába és magyar lett, lehet szerkeszteni is mindent vele.
Telepítettem és bár alapban a magyar nyelvet nem ajánlja fel, ezért hagytam az angolt, a telepítés és az újraindítás után, MAGYAR. :taps1: Tehát már az ismertető is magyar az elején. A reg kód nem is kellett, mert az oldalon megadott e-mail címet simán elfogadta és online regisztrálta is magát. Tökéletesen műxik. :yeah:
Viszont egy gond. A Powerpoint (.pps) fájlokat, sajna nem játssza le. Az első és az utolsó képet jeleníti meg, a többit nem. :cry2:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Basszus!
Megjöttek a mailok. Ez csak egy 7 napos, teljes értékű próba verzió, a második mail szerint, amiben megköszönték a regisztrálást. Azt írja, 7 nap után, ha tetszik, féláron megvehetem. :angry: :cry2:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Todo »

Walaki01 írta:Basszus!
Megjöttek a mailok. Ez csak egy 7 napos, teljes értékű próba verzió, a második mail szerint, amiben megköszönték a regisztrálást. Azt írja, 7 nap után, ha tetszik, féláron megvehetem. :angry: :cry2:
Ezek szerint akkor ez a verzió is csak egy kis izelitőt ad, hogy milyen ha szerkeszteni is tudsz vele! Egyébként érdekes információt kaptam a nokiától, miszerint az Anna szoftverében továbbra is csak az N8-00, E7-00 és E6-00 készülékekre vonatkozik a teljes licenc a C7-00, X7-00 C6-01 készülékeken továbbra is csak olvasási funkció érhető el, szerkesztés nem hajtható végre! Csak azt nem értem, hogy akkor például Doky586 fórumtársnak hogyan lett teljesértékű a progi frissítés után! :hmm2:
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Béla »

Walaki01 írta:Basszus!
Megjöttek a mailok. Ez csak egy 7 napos, teljes értékű próba verzió, a második mail szerint, amiben megköszönték a regisztrálást. Azt írja, 7 nap után, ha tetszik, féláron megvehetem. :angry: :cry2:
Nekem amint láttad a C5 -re aktiváló kódot adott, az E51 -hez csak a progit, mivel azon a telefonon már régóta regisztráltam az e-mail címmel. De mind a kettő teljesen jó és nem próba verzió. Szóval ebben is van valami okosság biztos.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Béla írta:
Nekem amint láttad a C5 -re aktiváló kódot adott, az E51 -hez csak a progit, mivel azon a telefonon már régóta regisztráltam az e-mail címmel. De mind a kettő teljesen jó és nem próba verzió. Szóval ebben is van valami okosság biztos.
Aktiváló kódot én is kaptam, de mint írtam, nem kellett, mert online aktiválta magát, mivel a telómon van net kapcsolat. Viszont az aktiválás után ezt a mailt kaptam:

Quickoffice
Thank you!

Your Quickoffice Premier 6 trial is now active.

We are confident you will find this software a "must have" tool to enhance your mobile productivity. To make the most out of the Quickoffice Premier suite, you can purchase the full version now at 50% off the regular price.

Your trial will expire in... 7 DAYS.

Purchase Now

Other time-saving tools from Quickoffice
SPB Mobile Shell SPB Mobile Shell
Personalize your home screen


SPB Wallet SPB Wallet
Securely store your personal information
SPB Weather SPB Weather
Detailed everyday weather forecasts

SPB Time SPB Time
Robust time management
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Egy kicsit belemerültem a dologba és ús úgy tűnik, megvan a megoldás. Tehát a quickoffice online regisztrál a triál verzióra. Utána az opciókban van egy olyan, hogy a lezáró kód megadása, na ide kell beírni a kódot, amit kapunk. Utána úgy tűnik, valóban teljes értékű regisztrált változat lesz. :yes: :yeah:
Most nekiállok tesztelni, aztán majd jelzem a tapasztalataimat. :yes:
Szerk.
Minden műxik. Lehet szerkeszteni a dokumentumokat, :yes: viszont a powerpoint sajna nem megy. Csak az első és az utolsó dia jelenik meg, a közte lévők nem. :wacko:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
babugyagyu
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009-05-21 csüt. 10:55:20
Készüléktípus: Nokia c6-01
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: babugyagyu »

Sziasztok!

Egy kis gondom akadt ezzel a programmal és nem tudom megoldani!Régóta használom, csak eddig Symbian Anna most meg a Belle van rajta!Azt csinálja, hogy a programban kreált dokumentumot meg a másikakat is egyszerűen nem nyitja meg!Gondolkodik és utána kiírja, hogy a memória megtelt!De nem telt meg semmilyen memória!Mit lehet ilyenkor csinálni?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

babugyagyu írta:Sziasztok!

Egy kis gondom akadt ezzel a programmal és nem tudom megoldani!Régóta használom, csak eddig Symbian Anna most meg a Belle van rajta!Azt csinálja, hogy a programban kreált dokumentumot meg a másikakat is egyszerűen nem nyitja meg!Gondolkodik és utána kiírja, hogy a memória megtelt!De nem telt meg semmilyen memória!Mit lehet ilyenkor csinálni?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv
Szia!
Nem lehetséges, hogy fut néhány program a háttérben? :hmm2:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

babugyagyu írta:Sziasztok!

Egy kis gondom akadt ezzel a programmal és nem tudom megoldani!Régóta használom, csak eddig Symbian Anna most meg a Belle van rajta!Azt csinálja, hogy a programban kreált dokumentumot meg a másikakat is egyszerűen nem nyitja meg!Gondolkodik és utána kiírja, hogy a memória megtelt!De nem telt meg semmilyen memória!Mit lehet ilyenkor csinálni?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv
Próbáld ki a Picsel Smart Office-t. Letöltéseknél megtalálod.
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”