Quickoffice

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Egy fontos info: Ha QuickOffice 6.4.460 van nektek is mint nekem akkor ne próbáljatok újabb verziót feltenni mert nem fog sikerülni. A telepítés felénél kiírja hogy nem telepíthető (bármelyik itteni letöltésből származó esetén).
Mint kiderült ez a telefonhoz jár ajándékba (full verzió). Ha már uninstalláltátok akkor a szoftverfrissítésekkel rakható vissza. "Symbian Anna frissítés 1/2" a neve...
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Szia!

És hogy kell aktiválni mert nekem ez van de regiszrálásnál nem fogadja el a saját emailemet sem??? :hmm2: ;)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Todo »

Nálam is ez a verzió van ( 6.4.460 ), de ha szerkeszteni akarok vele akkor azt írja, hogy nincs licenc! Annára való frissítés után megvoltak a plusz frissítések Ovival, de mégsem müködik!
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

nokiae668 írta:És hogy kell aktiválni mert nekem ez van de regiszrálásnál nem fogadja el a saját emailemet sem???
nekem a gmailost elfogadta.
Semmi levelet nem küldött egyébként. Ugyanezen mailcím van megadva az ovi fiókomban is. (Annára OVI-val frissítettem, utána a frissítéseket OTA-val tettem fel)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Todo »

Ez a quickoffice továbbra is rejtély! Telenoros készülékre rátettem az euro3-as szoftot és nem szerkeszthetőek a dokumentumok! A kiváncsiság kedvéért vettem a fáradságot és rátettem az eredeti telenoros annát de továbbra is nincs licenc vásárol vagy folytatja felirat fogad!
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Todo írta:Ez a quickoffice továbbra is rejtély! Telenoros készülékre rátettem az euro3-as szoftot és nem szerkeszthetőek a dokumentumok! A kiváncsiság kedvéért vettem a fáradságot és rátettem az eredeti telenoros annát de továbbra is nincs licenc vásárol vagy folytatja felirat fogad!
Próbáltad ovi suitel frissíteni ? És otan a frissítését ?
Be van regisztrálva a telefon az oviba?
Valahol itt tudom elképzelni a különbséget..
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Doky586 írta:
Todo írta:Ez a quickoffice továbbra is rejtély! Telenoros készülékre rátettem az euro3-as szoftot és nem szerkeszthetőek a dokumentumok! A kiváncsiság kedvéért vettem a fáradságot és rátettem az eredeti telenoros annát de továbbra is nincs licenc vásárol vagy folytatja felirat fogad!
Próbáltad ovi suitel frissíteni ? És otan a frissítését ?
Be van regisztrálva a telefon az oviba?
Valahol itt tudom elképzelni a különbséget..
Lehet hogy tényleg az a különbség, mert Az E66 osmon se volt mindig ingyenes és azt mindig softwer update-el frissitettem! ;)
Nekem jó az angol 7 verzió, sokkal jobb mint az előzőek! ;)

Kösziszépen a segítséget!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Todo »

Doky586 írta:
Todo írta:Ez a quickoffice továbbra is rejtély! Telenoros készülékre rátettem az euro3-as szoftot és nem szerkeszthetőek a dokumentumok! A kiváncsiság kedvéért vettem a fáradságot és rátettem az eredeti telenoros annát de továbbra is nincs licenc vásárol vagy folytatja felirat fogad!
Próbáltad ovi suitel frissíteni ? És otan a frissítését ?
Be van regisztrálva a telefon az oviba?
Valahol itt tudom elképzelni a különbséget..
Igen regisztrálva van az oviba! A frissítéseket most direkt a telon keresztül telepítettem! A quickoffice az e-mail címet is elfogadja a regisztráció során!
Ez egy X aktás eset!
Avatar
Béla
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009-06-09 kedd 20:16:16
Készüléktípus: C7 charcoal black
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Százhalombatta
Has thanked: 28 times
Been thanked: 54 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Béla »

Hali, :beer2: találtam egy oldalt ahol megadod az e-mail címedet, a telefonod IMEI számát és tipusát, és kapsz egy kódot és egy letöltő linket. Letöltöd feltelepíted a telefonodra Quickoffice Premier 6 ,aktiválod a mellette lévő kóddal , és az egész progit használhatod korlátozás nélkül. Az oldal címe: https://www.quickoffice.com/unlock/?oc=3827833274 kipróbáltam s működik rendesen. Sok sikert hozzá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Béla 2011-09-12 hétf. 08:19:17-kor.
NOKIA E 51 400., 410 hack fájlok
klikk ide
V és patkó menü:
Innen letöltheted

CODERSUS féle S^3 hack
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Quickoffice

Hozzászólás Szerző: Todo »

Béla írta:Hali, :beer2: találtam egy oldalt ahol megadod az e-mail címedet, a telefonod IMEI számát és tipusát, és kapsz egy kódot és egy letöltő linket. Letöltöd feltelepíted a telefonodra Quickoffice Premier 6 ,aktiválod a mellette lévő kóddal , és az egész progit használhatod korlátozás nélkül. Az oldal címe: https://www.quickoffice.com/unlock/ kipróbáltam s működik rendesen. Sok sikert hozzá.
Szia!
Mit, hova kell írni, mert ha rákattintok a linkre akkor egy rendelési kódot kér!
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”