IRRemote programok

Minden egyéb Symbian alkalmazásokkal foglalkozó témák, amik nem foglalkoznak a fentiekkel
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

lsebestyen írta:hello, remélem még vannak itt emberkék akik tudnak segíteni...az van h én telepítettem az irremot-ot asszem 1.03 és felis ment de ugye lejárt a trial...namost. én szignóztam úgy ahogy leírták , mégsem jó, már vagy 20x kipróbáltam mindent, de mindig van vlmi gáz, pl a dmr common solutions vagy ilyemi:) az kiírja h nincs megadva a a szükséges alkalmazás hozzáférés, pedig ha ezt feltudnám rakni menne ez az 1.03verziós irremote amit szignózni kell (e51) valki aki tudja lécci segítsen már több órát elcsesztem erre :@@@@@
Én ezt raktam fel és működik is, gondolom te is.
Távolítsd el az Irremote és a DRM Common Solution-t és után telepítsd fel még egyszer de a cracket utána egyből rakd fel lehet az volt a probléma hogy nem utána egyből telepítetted fel ha jól értelmeztem.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

Nekem fent van a telefonomon de bármelyik TV-vel próbáltam nem csinál semmit.Pedig az infrámnak sincsen baja.
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

t.benedek92 írta:Nekem fent van a telefonomon de bármelyik TV-vel próbáltam nem csinál semmit.Pedig az infrámnak sincsen baja.
Azért van mellékelve az a 1800 db fájl hogy ki kell (meg kell) keresni hogy melyik való a te tévédhez.
Még én se találtam megfelelőt de egy párat már próbáltam.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

potter55 írta:
t.benedek92 írta:Nekem fent van a telefonomon de bármelyik TV-vel próbáltam nem csinál semmit.Pedig az infrámnak sincsen baja.
Azért van mellékelve az a 1800 db fájl hogy ki kell (meg kell) keresni hogy melyik való a te tévédhez.
Még én se találtam megfelelőt de egy párat már próbáltam.
Nekem a távirányítómon rajta van a típus száma, és azzal a típussal próbálkoztam. :)
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

t.benedek92 írta: Nekem a távirányítómon rajta van a típus száma, és azzal a típussal próbálkoztam. :)
Így könnyű. :D
Ezt nem írtad oda hogy így próbálkoztál, akkor próbálj ki másikakat is. :)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

potter55 írta:
t.benedek92 írta: Nekem a távirányítómon rajta van a típus száma, és azzal a típussal próbálkoztam. :)
Így könnyű. :D
Ezt nem írtad oda hogy így próbálkoztál, akkor próbálj ki másikakat is. :)
Jahh igen volt egy kis előnyöm, azokkal szemben akiknek csak a márkajelzés van a távirányítójukon. Daewoo TV-m van és az összes daewoo fájlt kipróbáltam :D Mind1 akkor marad a régimódi távirányító :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

t.benedek92 írta: Jahh igen volt egy kis előnyöm, azokkal szemben akiknek csak a márkajelzés van a távirányítójukon. Daewoo TV-m van és az összes daewoo fájlt kipróbáltam :D Mind1 akkor marad a régimódi távirányító :D
Nekem Philips tévém van Thomson távirányítóval. :D Akkor én mit válasszak? :D
De lehet kipróbálom majd a Thomson-os fájlokat is és majd elválik hogy azzal mi van hogy működik-e vagy nem. :D
És arra rá van írva a típusa is. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára potter55 2009-12-12 szomb. 18:32:40-kor.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
t.benedek92
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009-07-25 szomb. 11:50:36
Tartózkodási hely: Érd
Has thanked: 12 times
Been thanked: 12 times

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: t.benedek92 »

potter55 írta:
t.benedek92 írta: Jahh igen volt egy kis előnyöm, azokkal szemben akiknek csak a márkajelzés van a távirányítójukon. Daewoo TV-m van és az összes daewoo fájlt kipróbáltam :D Mind1 akkor marad a régimódi távirányító :D
Nekem Philips tévém van Thomson távirányítóval. :D Akkor én mit válasszak? :D
De lehet kipróbálom majd a Thomson-os fájlokat is és majd elválik hogy azzal mi van hogy működik-e vagy nem. :D
Nekem előtte watson TV-m volt grundig távirányítóval. :D sztem az sem rossz :D
"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."
lsebestyen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 12:33:42
Készüléktípus: ZTE Blade Froyo
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: lsebestyen »

potter55 írta:
lsebestyen írta:hello, remélem még vannak itt emberkék akik tudnak segíteni...az van h én telepítettem az irremot-ot asszem 1.03 és felis ment de ugye lejárt a trial...namost. én szignóztam úgy ahogy leírták , mégsem jó, már vagy 20x kipróbáltam mindent, de mindig van vlmi gáz, pl a dmr common solutions vagy ilyemi:) az kiírja h nincs megadva a a szükséges alkalmazás hozzáférés, pedig ha ezt feltudnám rakni menne ez az 1.03verziós irremote amit szignózni kell (e51) valki aki tudja lécci segítsen már több órát elcsesztem erre :@@@@@
Én ezt raktam fel és működik is, gondolom te is.
Távolítsd el az Irremote és a DRM Common Solution-t és után telepítsd fel még egyszer de a cracket utána egyből rakd fel lehet az volt a probléma hogy nem utána egyből telepítetted fel ha jól értelmeztem.
drm common solution-nel van vlmi baja mikor az irremote-ot akarom telepíteni utána vár egy kicsit és felis teszi szép lassan. Majd szeretném telepíteni a DRM Common Solution-t de csak egyet villog és hiper gyorsan végig megy a töltőcsík azt annyi :hmm2: megnéztem az alkalmazás kezelőbe és ott van a DRM Common Solution 3.06-os verziója a memkártyámra telepítve (persze az eksön elött leszedtem róla az irremotot is meg a DRM Common Solution-t meg annak az installer változatát is, (mert olyan is volt) és csak azután kezdtem meg az irremote és rögtön utána a DRM Common Solution telepítését is, ahogy mondtad. de sajna nem működik még midnig. amúgy a memkártyára telepítettem lehet h ez a baj?? Már tökre idegesít h mindig a licensével jön :oops: most mit lépjek?? aki még tud vlmi ötletet annak örök hálám :Notworty:
"Be the change you want to see in the world"
lsebestyen
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009-10-04 vas. 12:33:42
Készüléktípus: ZTE Blade Froyo
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: IRRemote programok

Hozzászólás Szerző: lsebestyen »

megpróbáltam a telefon memóriájába bele rakni /most telepítem/ (arra rájöttem h az a DRM Common Solution installer csak akkor van ott ha az irremote fel van telepítve.asszem most összejön:) kijött h telepíti a DRM Common Solutions-t?azt bele a telefon memóriába....de b*zdki ilyen nincs most meg avval jön a szükséges alkalmás hozzáférés nincs megadva...no comment am az érdekes h azt írja ki h cserélem e 3.06ost a 3.11 verzióra hiszen fenn sincsen:S:S /megnéztem alkalmazás kezelőbe és felvolt rakva csak nemtudom h hogyan hiszen elöte letörltem majd újra indítottam...no comment
"Be the change you want to see in the world"
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”