iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Csak a Symbian Python programhoz készült programok témái
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Ezzel a kis programmal, kedved szerint cserélgetheted a telefonodon a kodekeket :D Pl N95-re tehetsz N97-es kodeket, vagy akár milyen másikat is :)
A programot innen töltheted le : Smartnews

És nekem (mint mindig) elkezdett járni az agyam, hogy akkor moddoljuk ezeket a kodekeket :D De hogyan? Ugye SE telókon simán lehet cserélgetni a drivereket (hang, kamera, kijelző).

Ez az N97-nek a kodekjei
DBS_10202869_RCSE_AudioCodec írta:P ľ #cĺF ä ú @
@i €
@ 0 @i (audiocodec(ACIMTN @MSTN JBS OA ME ˙MCP MCN PT MPT CRC RS IL CH ˙VAD DTX SR AB MCC MR @ € > Đ /
Default_21.35sub_pda_096m3a.cdec írta:<opml>
<head></head>
<body>
<outline text="Featured" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/featured"/>
<outline text="International" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/world"/>
<outline text="Podcast Discovery" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/discover"/>
<outline text="Video" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/video"/>
</body>
</opml>
Ez pedig az N95-ösé
DBS_10202869_RCSE_AudioCodec írta:P ľ #cĺF ä ú @
@i €
@ 0 @i (audiocodec(ACIMTN @MSTN JBS OA ME ˙MCP MCN PT MPT CRC RS IL CH ˙VAD DTX SR AB MCC MR @ € > Đ /
Default_21.35sub_pda_096m3a.cdec írta:<opml>
<head></head>
<body>
<outline text="Featured" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/featured"/>
<outline text="International" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/world"/>
<outline text="Podcast Discovery" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/discover"/>
<outline text="Video" type="opml" url="http://podcastdirectory.nokia.com/pc/video"/>
</body>
</opml>
Jegyzettömbbel nyitottam meg, és így nem igazán lehet szerkeszteni őket :D
Várom az 5leteiteket, mivel lehetne még egy kis hangerőt kipréselni szeretett telónkból :D
Kép
Kép
Avatar
DAv7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:54:43
Készüléktípus: GT-S5830
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vác
Has thanked: 7 times
Been thanked: 90 times

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: DAv7 »

Öhm, igen, szerintem már próbáltátok, de a Hangszínszabályzó beállításaival elvacakolva is lehet hangerőt nyerni...
Az első 3 bizgerét arányosan lent kell hagyni, a többit meg feljebb huzni
| | | | | | | |
| | | | | | | -
| | | | | | - |
| | | | - | | |
| | | _ | | | |
| | | | | | | |
| | - | | | | |
| _ | | | | | |
- | | | | | | |
| | | | | | | |

Nem akartam képet betenni...^^
Am lehet érteni sztem. egy ehhez hasonló beállítást kell megcsinálni és hangosabb lesz.
Egy hátránya van...ilyen, hogyismondjam ciripelősek tőle a zenék, nagyon csilingelnek, de meglehet szokni :D
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: rydair »

DAv7 írta:Öhm, igen, szerintem már próbáltátok, de a Hangszínszabályzó beállításaival elvacakolva is lehet hangerőt nyerni...
Az első 3 bizgerét arányosan lent kell hagyni, a többit meg feljebb huzni


Nem akartam képet betenni...^^
Am lehet érteni sztem. egy ehhez hasonló beállítást kell megcsinálni és hangosabb lesz.
Egy hátránya van...ilyen, hogyismondjam ciripelősek tőle a zenék, nagyon csilingelnek, de meglehet szokni :D
Ha mindet tökig felhúzod akkor meg méghangosabbak lesznek :D és nem ciripelnek. :)
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

tehát a gyári lejátszó letudja játszani a filmeket :?2: nekem is fent van ez az icodecs pythonos progi.de semmi nem történik ha kiválasztom a megfelelő kodeket :!:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
Zsolty94
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 10:19:24
Készüléktípus: Nokia E50 [V 07.36.0.0]
Tartózkodási hely: Románia, Hargita megye, Madéfalva :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: Zsolty94 »

maggi_1886 írta:tehát a gyári lejátszó letudja játszani a filmeket :?2: nekem is fent van ez az icodecs pythonos progi.de semmi nem történik ha kiválasztom a megfelelő kodeket :!:
Velem is ugyanez a helyzet E50-en. Semmi változást nem tapasztaltam. Amikor meg írja, h Installing Codeks...Please White, akkor nyomhatsz akármilyen gombot, és eltűnik, nem kell várni.

:!: :!:SZERKESZTVE :!: :!:
Heheee! :taps1: :taps2: Tudom telepíteni a kódekeket, mégpedig úgy, hogy be kell kapcsolni az All-Files Hack-ot, vagyis Caps OFF. Ekkor kiválasztod az általad igényelt kódekpackot, installálja, kiírja, hogy installation complete, és ekkor felkínálja, hogy újra kell indítani a tellót. Melyik is a leghangosabb Nókia?? :yeah:
Phone History: Siemens A65 ->> Sagem myX-1 ->> Nokia 1112 ->> Sagem my600x ->> Black-Steel Nokia E50, H@cked + 1GB MicroSD ;) <<-
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Zsolty94 írta:
maggi_1886 írta:tehát a gyári lejátszó letudja játszani a filmeket :?2: nekem is fent van ez az icodecs pythonos progi.de semmi nem történik ha kiválasztom a megfelelő kodeket :!:
Velem is ugyanez a helyzet E50-en. Semmi változást nem tapasztaltam. Amikor meg írja, h Installing Codeks...Please White, akkor nyomhatsz akármilyen gombot, és eltűnik, nem kell várni.

:!: :!:SZERKESZTVE :!: :!:
Heheee! :taps1: :taps2: Tudom telepíteni a kódekeket, mégpedig úgy, hogy be kell kapcsolni az All-Files Hack-ot, vagyis Caps OFF. Ekkor kiválasztod az általad igényelt kódekpackot, installálja, kiírja, hogy installation complete, és ekkor felkínálja, hogy újra kell indítani a tellót. Melyik is a leghangosabb Nókia?? :yeah:
és a filmeket hogyan tudom lejátszani :?2: mert a core player és a dvix player eddig is lejátszotta az avit :idea:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
Zsolty94
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 10:19:24
Készüléktípus: Nokia E50 [V 07.36.0.0]
Tartózkodási hely: Románia, Hargita megye, Madéfalva :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: Zsolty94 »

maggi_1886 írta: és a filmeket hogyan tudom lejátszani :?2: mert a core player és a dvix player eddig is lejátszotta az avit :idea:
Ez igaz... Talán új kódekkel finomabban, folyékonyabban játssza a filmeket.
Phone History: Siemens A65 ->> Sagem myX-1 ->> Nokia 1112 ->> Sagem my600x ->> Black-Steel Nokia E50, H@cked + 1GB MicroSD ;) <<-
Avatar
maggi_1886
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 19:51:36
Készüléktípus: ZTE Blade Nokia N82
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: maggi_1886 »

Zsolty94 írta:
maggi_1886 írta: és a filmeket hogyan tudom lejátszani :?2: mert a core player és a dvix player eddig is lejátszotta az avit :idea:
Ez igaz... Talán új kódekkel finomabban, folyékonyabban játssza a filmeket.
én azt hittem, hogy pl a az innov8510 codecjével a gyári lejátszó is lefogja játszani az avit :idea:
Samsung Galalxy SII vk.6.4 final
Nokia N82 Black 2Gb Micro Sd
Avatar
Zsolty94
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009-08-02 vas. 10:19:24
Készüléktípus: Nokia E50 [V 07.36.0.0]
Tartózkodási hely: Románia, Hargita megye, Madéfalva :P
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: Zsolty94 »

maggi_1886 írta:
Zsolty94 írta:
maggi_1886 írta: és a filmeket hogyan tudom lejátszani :?2: mert a core player és a dvix player eddig is lejátszotta az avit :idea:
Ez igaz... Talán új kódekkel finomabban, folyékonyabban játssza a filmeket.
én azt hittem, hogy pl a az innov8510 codecjével a gyári lejátszó is lefogja játszani az avit :idea:
Én is valami hasonlót képzeltem el róla... De a smartnews-on azt írták, hogy nem mindegyin tellón képes megváltoztatni vagy valami hasonló.
Phone History: Siemens A65 ->> Sagem myX-1 ->> Nokia 1112 ->> Sagem my600x ->> Black-Steel Nokia E50, H@cked + 1GB MicroSD ;) <<-
tutijatek
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2009-08-07 pén. 12:06:32
Készüléktípus: 5800 XpressMusic [TUBE]
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iCodecs++ avagy cserélgesd a kodekeket :)

Hozzászólás Szerző: tutijatek »

5800-ára van valami fasza kodek videólejátszáshoz?
Válasz küldése

Vissza: “Python”