Virtual GameBoy

Csak a Symbian emulátor programokkal kapcsolatos témák
infred54
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-06-08 szer. 18:38:55
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Virtual GameBoy

Hozzászólás Szerző: infred54 »

potter55 írta:
infred54 írta:sziasztok van gameboy emulátor nokia 5230-ra? mert egy párat találtam csak az nem volt igazán jó valaki tudna valami jó emulátort az 5230-ra és ahol lelehet tölteni linket vagy valamit küldeni előre is köszönöm.
Gondolom ezt próbáltad már. Más nagyon nincs rá.
igen ezt már kipróbáltam csak az vele a baj hogy rátelepítettem ami volt írva a qt -t ráraktam utána meg akartam az emulátort csak azt írja hogy tanúsítvány hiba :weep:
Kép
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Virtual GameBoy

Hozzászólás Szerző: potter55 »

infred54 írta: igen ezt már kipróbáltam csak az vele a baj hogy rátelepítettem ami volt írva a qt -t ráraktam utána meg akartam az emulátort csak azt írja hogy tanúsítvány hiba :weep:
Szignóztad?

Ha nem, akkor szignózd, Ha nem tudod mi az, akkor a segítség az aláírásomban. :)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
infred54
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-06-08 szer. 18:38:55
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Virtual GameBoy

Hozzászólás Szerző: infred54 »

potter55 írta:
infred54 írta: igen ezt már kipróbáltam csak az vele a baj hogy rátelepítettem ami volt írva a qt -t ráraktam utána meg akartam az emulátort csak azt írja hogy tanúsítvány hiba :weep:
Szignóztad?

Ha nem, akkor szignózd, Ha nem tudod mi az, akkor a segítség az aláírásomban. :)
Nagyon köszönöm szépen most működik és még egy kérdésem lenne. Hogy lehet beállítani a hangot mert nem engedi hogy rányomjak az audio-ra...
Kép
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Virtual GameBoy

Hozzászólás Szerző: potter55 »

infred54 írta: Nagyon köszönöm szépen most működik és még egy kérdésem lenne. Hogy lehet beállítani a hangot mert nem engedi hogy rányomjak az audio-ra...
Sajnos azt már nem tudom.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Válasz küldése

Vissza: “Emulátorok”