Openbor

Csak a Symbian emulátor programokkal kapcsolatos témák
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Openbor

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Kép

Openbor

Ez egy játékemulátor, *.pak kiterjesztésű fájlokat futtat és van jó sok játék abból az időszakból, amikor még a Sega remek címekkel nyomult.

Letöltés

A zip-ben is vannak linkek, én most kiteszek egyet, ahonnan mindenki kedvére válogathat:

játékok

Kép

Van, ami csak demo és van ami full. Legutóbb a Castlevaniát toltam, csak ajánlani tudom midenkinek, aki egy kis 2004-2005-ös feelinget szeretne csempészni a telefonjára.

(Az AvP tutira demo)

Telepítés:

Készíts egy E: \ OpenBor \ mappát ( a memóriakártyára, én betartottam a kis és nagy betűket is)
Ezután telepítsd fel a progit (én a memóriakártyára telepítettem),
és kapsz egy OpenBor mappát a memóriakártyán tele almappákkal. A *.pak fájlt be kell másolni a PAK mappába (ha nem lenne ilyen, akkor hozz létre egyet) és ha kész, akkor a játék ikonjára kattintva indulhat is a játék.
Egyszerre csak egy játékot másolj a PAK mappába.

Irányítás

Az elején érdemes beállítani a billentyűzet kiosztást.
Amint betölt a játék menüje, menj az options, control option, setup player1 menüpontba és állísd be a neked szimpatikus billentyűzet kiosztást, amit a program ezután megjegyez és bármit is raksz a PAK mappába, ugyanúgy fogod irányítani mindegyiket.

A játékokról

Fektetett kijelzőn futnak.

A többség egyszerű hack'n'slash, néhol hasonló grafikával és hangokkal, mint egy symbian játék, viszont egyszerűbb a játékmenet és a pályák felépítése, mint egyes java játékoknál. Tehát nem feltétlenül változatosak, de az is igaz, hogy jól kell kifogni.
Menteni külön nem kell a játékban, mert kilépés után megjegyzi az utolsó pályát és legközelebb ennek az elejétől indulhatsz újra.
Ha beállítod, akkor még screenshotokat is készíthetsz.

Jó szórakozást kívánok mindenkinek!
Avatar
TommyX
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 21:10:52
Készüléktípus: Nokia Lumia 1520 + 808 PV
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Somogy-megye
Has thanked: 0
Been thanked: 33 times
Kapcsolat:

Re: Openbor

Hozzászólás Szerző: TommyX »

Kösz az infót, ezt ki kell próbálnom :yes:
Kép

Hand's Up Music isn't dead as long as we're alive \O/
Kezdő N8 tulajok számára ajánlott!
Nyugodj Békében KilleR! :cry3:
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Openbor

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nekem eddig a Castlevania jött be a legjobban.

Kép

Az ellenfelek kicsit egyhangúnak tűnhetnek, de mindig színesíti a palettát egy-egy fő boss.
A pályák háttere különböző és a muzsika is igazodik hozzájuk.
Főhősünk képes átváltozni, viszont alapvetően kapunk egy Devil May Cry-os beütésű személyt, aki hasonlóan hadonászik, csak éppen 2D-ben.
Ebben a játékban jobban el tudtam mozogni harc közben, mint némely másikban, pl. Crisis Evilben ha elkaptak, addig ütöttek, amég meg nem haltam.

Kép

A játékokban elég sok élet van.

Az Alien vs Predator: Aftermath csak demo.

Kép

A Golden Axe: Curse of Death Adder egy kicsit csalódás számomra, mert kevesebb lehetőség van a főhőssel, még csak sárkányra sem lehet felszállni és nem tudok nekifutásból öklelni, mint ahogyan azt anno pc-n megszoktam (ott nagyon sokszor toltam végig a Golden Axe-ot).

Kép
Válasz küldése

Vissza: “Emulátorok”