Hívó fényképének megjelenítése

Csak a Symbian hívásokat és SMS-eket kezelő programok témái
husi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009-10-15 csüt. 21:44:16
Készüléktípus: E51 N95 8GB
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: husi »

:szia: Sziasztok!

Már elég sok időt eltöltöttem különböző fénykép megjelenítő programok tesztelésével, de nem találom a számomra szükségeset. Nekem egy olyan programra lenne szükségem, ami a névjegyzékben már szereplő képeket jeleníti meg híváskor, vagy fogadáskor. Alapból van is a telefonban ilyen (E51, N95 8GB) csak nem teljes képernyős. Azok a programok, amiket a portálon találtam a névjegyzékből nem veszik át a képeket és így újra kellene kezdeni a képek hozzárendelését a nevekhez, illetve telefonszámokhoz. :oops:
Köszönöm a segítséget!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

husi írta::szia: Sziasztok!

Már elég sok időt eltöltöttem különböző fénykép megjelenítő programok tesztelésével, de nem találom a számomra szükségeset. Nekem egy olyan programra lenne szükségem, ami a névjegyzékben már szereplő képeket jeleníti meg híváskor, vagy fogadáskor. Alapból van is a telefonban ilyen (E51, N95 8GB) csak nem teljes képernyős. Azok a programok, amiket a portálon találtam a névjegyzékből nem veszik át a képeket és így újra kellene kezdeni a képek hozzárendelését a nevekhez, illetve telefonszámokhoz. :oops:
Köszönöm a segítséget!
Nincs olyan program ami 'átveszi'
Erre van egy egyszerű magyarázat: Azok a képek amik a névjegyzékben vannak túl kicsik, tehát ha át is venné, egy szörnyen mosódott vagy pixeles kép jelenne meg teljes képernyőn.
Én a FullScreenCaller-t használom, és igen, újra be kell állítani a képeket a programban.
Ez sajnos ilyen.
Viszont ezért nem kellett volna új topicot nyitni, lett volna erre alkalmas hely. ;)
Avatar
jimhun
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 18:02:38
Készüléktípus: Iphone 3G Nokia 5800
Tartózkodási hely: Dublin, Ireland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: jimhun »

Sziasztok,

Próbálom feltelepíteni a 6120c-mre ezt a Full Screen Caller-t http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... how&id=139 de mindig azt írja ki hogy nem támogatott. Ha a hivatalos oldalról szedem le akkor működik, de csak 15 napig.
Valaki tudna segíteni?

Köszi
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: moco »

:mrgreen: ez az én kedvenc témám, hogy egy mai telefon, teszem azt, ami 100-120 ezer pénz, miért nem tudja ezt alapból, ugyanis, ha hozzáteszel egy fényképet a névjegyzékbe, az addig teljes képpel fog megjelenni, ha hívnak, amig ki nem törlöd. utána vissza áll picike bélyegképre.... na mindegy, de megoldom
mégpedig a skyecaller progival --- van a pc-n egy mappám, abban vannak a hívóképek, tök mindegy, mekkora méretben. egyre kell ügyelni, hogy a kép neve, megegyezzen a telóban tárolt névvel. tehát ha anyu, akkor a kép neve nem lehet Lúc Gizi :D
erre azért van szükség, mert így a skyecaller progi magától beteszi a képeket, nem kell darabonként nekünk görcsölni vele. ha készen van, akkor a képeket nyugodtan ki lehet törölni a telóból.
én a skyecallerII-t használom v3-mon. v5-ön is megy, de egy kicsit köhög a program, nem lehet egyből felvenni, ha hívnak,várni kell egy kicsit, míg magához tér és reagál. de aránylag használható.
vagy van még a fent említett fullscreen caller is, ez is jó, de itt nem pakolja be magától a képeket, hanem neked kell fárasztó munkával megtenni azt.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: ferret »

jimhun írta:Sziasztok,

Próbálom feltelepíteni a 6120c-mre ezt a Full Screen Caller-t http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... how&id=139 de mindig azt írja ki hogy nem támogatott. Ha a hivatalos oldalról szedem le akkor működik, de csak 15 napig.
Valaki tudna segíteni?

Köszi
Egy helyre tedd fel legközelebb a kérdésed. A másik helyen válaszoltam.
Kép Kép
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: Macika »

moco írta::mrgreen: ez az én kedvenc témám, hogy egy mai telefon, teszem azt, ami 100-120 ezer pénz, miért nem tudja ezt alapból, ugyanis, ha hozzáteszel egy fényképet a névjegyzékbe, az addig teljes képpel fog megjelenni, ha hívnak, amig ki nem törlöd. utána vissza áll picike bélyegképre.... na mindegy, de megoldom
mégpedig a skyecaller progival --- van a pc-n egy mappám, abban vannak a hívóképek, tök mindegy, mekkora méretben. egyre kell ügyelni, hogy a kép neve, megegyezzen a telóban tárolt névvel. tehát ha anyu, akkor a kép neve nem lehet Lúc Gizi :D
erre azért van szükség, mert így a skyecaller progi magától beteszi a képeket, nem kell darabonként nekünk görcsölni vele. ha készen van, akkor a képeket nyugodtan ki lehet törölni a telóból.
én a skyecallerII-t használom v3-mon. v5-ön is megy, de egy kicsit köhög a program, nem lehet egyből felvenni, ha hívnak,várni kell egy kicsit, míg magához tér és reagál. de aránylag használható.
vagy van még a fent említett fullscreen caller is, ez is jó, de itt nem pakolja be magától a képeket, hanem neked kell fárasztó munkával megtenni azt.
Az N85-N86 mindkettő automatikusan, külső segédprogram nélkül tudja full screen. Szerintem az FP2-esek már mind ilyenek. Vagy nem?
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: moco »

Macika komcsi? Akkor miért nem tudja vajon v5?
Mert nem tudja! Addig ok, amig bent vannak a képek, ahogy törlöd, szevasz tavasz.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: moco »

moco írta:Macika komcsi? Akkor miért nem tudja vajon 5800 és N82-sem tudja.
Mert nem tudja! Addig ok, amig bent vannak a képek, ahogy törlöd, szevasz tavasz.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: ferret »

Macika írta:Az N85-N86 mindkettő automatikusan, külső segédprogram nélkül tudja full screen. Szerintem az FP2-esek már mind ilyenek. Vagy nem?
A 6120c fp1-es.
Kép Kép
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Hívó fényképének megjelenítése

Hozzászólás Szerző: Macika »

ferret írta:
Macika írta:Az N85-N86 mindkettő automatikusan, külső segédprogram nélkül tudja full screen. Szerintem az FP2-esek már mind ilyenek. Vagy nem?
A 6120c fp1-es.
Igen, így van.
Én azonban moco-nak válaszoltam, ő írta, hogy 100-120ezer pénzes teló nem támogatja.
Válasz küldése

Vissza: “Hívás, SMS kezelők”