Blacklist progi. De melyik?

Csak a Symbian hívásokat és SMS-eket kezelő programok témái
jena2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011-01-04 kedd 12:41:40
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: jena2 »

Sziasztok van olyan sms blokkoló progi ami a másik félnél az jelzi vissza hogy nem lett kézbesítve???
Most a MR.SMS van fent, de kipróbáltam és a másik telón a jelentés szerint megkaptam.
Van erre megoldás?
Telóm Nokia E51
elvis69
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-06-06 hétf. 15:08:50
Készüléktípus: nokia 6120 classic
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: elvis69 »

Sziasztok,nagyon sürgösen kellene valakinek a segitsége aki rá tudna rakni a telefonomra egy hivásszürő programot.(pl.Blacklist) Nokia 6120 classic.Köszönöm szépen és hálás leszek.A számom:20-9293529 Előre is köszönöm a segitséget.Üdv.Csaba.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

elvis69 írta:Sziasztok,nagyon sürgösen kellene valakinek a segitsége aki rá tudna rakni a telefonomra egy hivásszürő programot.(pl.Blacklist) Nokia 6120 classic.Köszönöm szépen és hálás leszek.A számom:20-9293529 Előre is köszönöm a segitséget.Üdv.Csaba.
Itt találsz programokat meg mindent, ami kell a telepítéshez.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
twincept
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-10-13 szer. 20:00:44
Készüléktípus: nokia n8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: twincept »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni hívásszúró progihoz. Korábban egy N95-öm volt, azon a handy blacklist volt, a magyar változat, de meghülyítette a memóriát
ugyanis a háttérben állandóan futott, így használhatatlan lett.( Ki-visszakapcsoláskor is használta, mindig azt írta ki kérem zárja be a futó alkalmazásokat)
Egyébként rendesen tette a dolgát a hívásszűrő.
Most egy N8-om van, erre is felraktam a handy-t, a magyart, de ezt is meghülyítette, mert most olyat produkált hogy amikor kedve tartotta még inaktív állapotban is
eldobálta a hívásokat, de nem foglalt jelzéssel, hanem nem voltam kapcsolható. Ki-visszakapcsolás megoldotta, de hát ez nagyon kellemetlen jelenség.
A kijelzőn semmi nem utalt a rendellenességre, akku térerő rendben volt.
Most próbáltam letölteni az oviról néhány progit, de ezek nekem nem felelnek meg Balcklist lite, blacklist nemtom mi, és az avanced call-t ( a handy-t nem mertem)
miért csörög egyet? ez nem jó, hiszen nem akarom egyáltalán, hogy megcsörrenjen. Kinyomni én is kitudom.
Tud valaki olyan hívásszűrőt ami egyáltalán nem csörren meg? a fizetősök is érdekelnének mert nagy szükségem lenne rá.
Ha valaki tud kérem segítsen.
Előre is köszi!

Üdv mindenkinek
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

twincept írta:Tud valaki olyan hívásszűrőt ami egyáltalán nem csörren meg? a fizetősök is érdekelnének mert nagy szükségem lenne rá. Ha valaki tud kérem segítsen.Előre is köszi!
Üdv mindenkinek
Én ezt használom, nem fizetős (innen letöltve nem az) : http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... w&id=38901
kicsi, alig eszik ramot, 0-ra állítva a ring delay-t nem csörög semennyit csak kinyomja. telemarketinges búzacsírák hatástalanítására tökéletesen megfelel. persze a nemfogadott hívás látszik (de az mindegyiknél), de legalább nem csörög és nem kapkodok ilyenek miatt a telefonhoz pl vezetés közben.
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
twincept
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-10-13 szer. 20:00:44
Készüléktípus: nokia n8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: twincept »

Köszi az infót!
Milyen telefonon használod? mert N8-at nem látok a listában, így nem tudom letöltsem-e?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

twincept írta:Köszi az infót!
Milyen telefonon használod? mert N8-at nem látok a listában, így nem tudom letöltsem-e?
KI lehet próbálni, mert elég sok s60v5-ös program fut S^3-on.

Ha müködik, akkor akár te is besorolhatod.
These users thanked the author potter55 for the post:
twincept (2011-07-26 kedd 19:59:10)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Doky586
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 19:58:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 47 times

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: Doky586 »

Sziasztok!
Először az OVI-ról letöltöttem az Advanced Call Manager nevű progit. De white megadása esetén azt mondja csak online fizetés után működik. Ezután uninstalláltam, éz az itteni letöltésekből tettem fel (2.78.287). De ezis ugyanúgy működik, csak fizetés után lenne hajlandó lista alapján szűrni a hívásokat. Itt a letöltések közt minek van ilyen demó verziós progi? vagy én rontottam el valamit?
nedudgi78
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009-02-13 pén. 19:08:22
Készüléktípus: E 66 ZTE Blade Motorola Razr
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: nedudgi78 »

Doky586 írta:Sziasztok!
Először az OVI-ról letöltöttem az Advanced Call Manager nevű progit. De white megadása esetén azt mondja csak online fizetés után működik. Ezután uninstalláltam, éz az itteni letöltésekből tettem fel (2.78.287). De ezis ugyanúgy működik, csak fizetés után lenne hajlandó lista alapján szűrni a hívásokat. Itt a letöltések közt minek van ilyen demó verziós progi? vagy én rontottam el valamit?
http://data.hu/get/4206436/Advanced_Cal ... _S60v5.zip
Tedd fel ezt, ez működik. Valamikor még innen szedtem le, de úgy tűnik azóta törölték.
These users thanked the author nedudgi78 for the post:
Doky586 (2011-09-07 szer. 15:12:48)
Rating: 2.63%
nvapa70
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011-09-22 csüt. 13:49:18
Készüléktípus: nokia C5-00
Nem: Férfi
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: nvapa70 »

Sziasztok!
Valaki tud segíteni, hogy Java-s sms blokkoló program létezik? Nokia 5310 XpressM.telcsire kellene.
üdv.
Válasz küldése

Vissza: “Hívás, SMS kezelők”