Blacklist progi. De melyik?

Csak a Symbian hívásokat és SMS-eket kezelő programok témái
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Attila1 írta:A Handyben találtál incoming call blokkolót?Nekem olyan kellene ami lehetőleg magyar mert egyébként nem tudok elmenni rajtuk,meg pofázná hogy előfizető nem kapcsolható.
Van benne Névtelen szám blokkolás. Viszont nem dumál, csak simán foglaltat jelez a hívónak.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
geriopel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 15:02:40
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: geriopel »

Teszteltem,amúgy jó lenne, de van hogy a párom sem tudott elérni, mert blokkolta :-D ..meg azt is, amit nem ismer.Nem tudom milyen számokat figyel...a telefon memóriájában lévőket...de most inkább kikapcsoltam.
Nokia E52
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

geriopel írta:Teszteltem,amúgy jó lenne, de van hogy a párom sem tudott elérni, mert blokkolta :-D ..meg azt is, amit nem ismer.Nem tudom milyen számokat figyel...a telefon memóriájában lévőket...de most inkább kikapcsoltam.
Nem értem, miért csinálja neked, ezeket. Én simán beállítottam a fekete listában, hogy csak a magán számokat blokkoja és kiválóan teszi a dolgát. Nem lehetséges, hogy a párod, magán számmal akart hívni, azért nem ért el? Vagy esetleg a fehér listába állítgattál valamit és az nem tetszik neki? :hmm2:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Avatar
geriopel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 15:02:40
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: geriopel »

Nem állítottam mást, csak a magán számokat...de pl. a vezetékest is blokkolta, pedig amúgy kijelzi annak is a számát.
Nokia E52
misstee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-12-19 szer. 14:46:13
Készüléktípus: Nokia E6 00
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Blacklist progi. De melyik?

Hozzászólás Szerző: misstee »

Sziasztok! Nokia E6-00-ra keresek egy olyan hívástiltó programot, ami a magánszámokat tiltja és ingyenes. Napok óta hívogatnak, egyszer vettem fel, de csak vmi dallamot hallottam. Nagyon bosszant már. Láttam, hogy itt sokféle program van, de nem tudom melyik jó. Köszi előre is.
Válasz küldése

Vissza: “Hívás, SMS kezelők”