Nokia Mail

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Avatar
sitq74
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 12:40:54
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sitq74 »

kiskun968 írta:Menü/alkalmazások/email/t-email/beállítások/t-email/kapcsolat bontása/Postafiók-beállítások

Vagy törlöd a t-emailos fiókot és újra létrehozod. /kéri az email címet és jelszót/ utasítsd vissza a használati feltételeket és a varázsló létrehozza a fiókod újra
Ilyen rég nincs. A mail az irodában van és nem az alkalmazásokban. A használati feltételeket már rég elfogadtattam a gmail fiók létrehozáskor.
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

kiskun968 írta:Menü/alkalmazások/email/t-email/beállítások/t-email/kapcsolat bontása/Postafiók-beállítások

Vagy törlöd a t-emailos fiókot és újra létrehozod. /kéri az email címet és jelszót/ utasítsd vissza a használati feltételeket és a varázsló létrehozza a fiókod újra
Köszi , de ez így se megy .T-home-ost se tudok beállítani , egyet se. Azt írja a szolgáltatás pillanatnyilag nem elérhető , próbálja később.
Valami más ötlet?
BLAUZOO
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-03-05 szomb. 14:44:10
Készüléktípus: N8-00
Has thanked: 47 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: BLAUZOO »

sitq74 írta:
kiskun968 írta:Menü/alkalmazások/email/t-email/beállítások/t-email/kapcsolat bontása/Postafiók-beállítások

Vagy törlöd a t-emailos fiókot és újra létrehozod. /kéri az email címet és jelszót/ utasítsd vissza a használati feltételeket és a varázsló létrehozza a fiókod újra
Ilyen rég nincs. A mail az irodában van és nem az alkalmazásokban. A használati feltételeket már rég elfogadtattam a gmail fiók létrehozáskor.
Pedig nekem is az alkalmazásokban van az email , nem az irodába -itt csak üzenet olvasó van nekem.
Avatar
kiskun968
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 12:05:57
Készüléktípus: Asus Padfone2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kiskun968 »

Akkor bocsánat mindenkitől, nálam még így van, épp ma állítottam be, mert nem tudtam a jelszavamat és ma intéztem egyet az 1430-on
keresztül.
Avatar
kiskun968
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 12:05:57
Készüléktípus: Asus Padfone2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: kiskun968 »

BLAUZOO írta:
sitq74 írta:
kiskun968 írta:Menü/alkalmazások/email/t-email/beállítások/t-email/kapcsolat bontása/Postafiók-beállítások

Vagy törlöd a t-emailos fiókot és újra létrehozod. /kéri az email címet és jelszót/ utasítsd vissza a használati feltételeket és a varázsló létrehozza a fiókod újra
Ilyen rég nincs. A mail az irodában van és nem az alkalmazásokban. A használati feltételeket már rég elfogadtattam a gmail fiók létrehozáskor.
Pedig nekem is az alkalmazásokban van az email , nem az irodába -itt csak üzenet olvasó van nekem.
Emiatt gondoltam... 2011.03.03.email alapján:

Tisztelt Ügyfelünk!

Az alábbi levél korábbi változata bizonyos böngészőkben hibásan jelenhet meg, ezért kérjük, hogy ezt a változatot tekintse érvényesnek.

Szeretnénk tájékoztatni, hogy általános szerződési feltételeink 2011. április 1-jétől hatályos módosításával megváltoznak az Ön által használt „t-email alap”, „t-email plusz”, „Domino t-email alap”, illetve „Domino t-email plusz” szolgáltatás (a továbbiakban: t-email szolgáltatás) egyes funkciói, használatának feltételei, valamint a használat díjai.

Díjak változása

A t-email szolgáltatás használatának havi és időszakos díjai csökkennek, amennyiben ezeket jelenleg díjkötelesen veszi igénybe. Az igényelhető postafiókok számára és méretére vonatkozó feltételek nem változnak.

A mindenkor érvényes díjakról a T-Mobile „Általános Üzletszabályzat”-ának, valamint „Domino Üzletszabályzat”-ának 2. mellékletét képező „Díjszabás”-ból, továbbá a „T-Mobile nyilvánosan elérhető adathálózati és internet hozzáférés szolgáltatás általános szerződési feltételei”-nek 12. mellékletét képező, „Az internet és az IP alapú hangátviteli szolgáltatások díjszabásá”-ból tájékozódhat. A hivatkozott dokumentumokat a T-Mobile weboldalán belül az alábbi oldalon találja meg: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyint ... abalyzatok.

A t-email szolgáltatás SMS-értesítés funkciója megszűnik.

A t-email szolgáltatás használatához esetlegesen kapcsolódó adatforgalmi díjakat a Magyar Telekom továbbra is az Ön által használt internet kapcsolat fajtájától, és díjcsomagjától függően számlázza ki Önnek.

Megszűnő szolgáltatás funkciók

Megszűnnek a t-email szolgáltatáshoz tartozó alábbi kiegészítő jellegű funkciók:

* SMS értesítés beérkező levelekről és naptári eseményekről
* Határidőnapló
* Wapos elérés
* Jelszó nélküli e-mail küldés mobil készülékről
* Levelek kezelése SMS-sel
* Levél szűrők
* Adatszinkronizáció

Változó használati feltételek és funkciók

Felhívjuk figyelmét arra, hogy a t-email szolgáltatás használatához a jelenlegitől eltérő módon kell majd bejelentkeznie:

* Jelenleg a t-email webes felületen, valamint a PC-s és mobil email kliensekben nem kell a teljes email címét megadni, elegendő a felhasználói név.
* Április 1-jét követően felhasználó névként a teljes email címet (pl.: valami@t-email.hu) kell használni.

Az Ön által használt levelező kliensekben ezt a módosítást már most végrehajthatja, és a kellemetlenségek elkerülése érdekében javasoljuk, hogy ezt minél előbb tegye meg.

A szolgáltatás használata során az alábbi változásokat fogja még tapasztalni:

* A t-email szolgáltatáshoz tartozó webes felület URL-je a mail.t-email.hu marad, de a webes felület elrendezése különbözni fog a jelenlegitől.
* Házon kívüli üzenetet továbbra is beállíthat, de ezt újra aktiválnia kell, és az értesítő szöveget is újra meg kell adnia.
* A vírusszűrés funkciót nem tudja kikapcsolni.
* A beérkező levelekre vonatkozó spamszűrés szintje állítható lesz (lehetőségek: kikapcsolás, spam mappába történő kézbesítés, automatikus törlés).
* A kimenő levélforgalommal kapcsolatban a Magyar Telekom az alábbi korlátozást lépteti életbe: Kéretlen levélnek minősülnek azok az elektronikus levelek, amelyek i) kereskedelmi vagy egyéb információt tartalmaznak és a címzettek nem kérték kifejezetten, hogy ezeket megkapják, ii) olyan tömegesen küldött, nagy mennyiségű elektronikus levél, amelyeknek tartalma egymással nagy mértékben azonos és a címzettek nem kérték kifejezetten, hogy ezeket megkapják, iii) amelyek több mint 32 címzettet tartalmaznak a "címzettek" listában (To, Cc, Bcc összesen). Nagy mennyiségű levélküldésnek minősül az a felhasználás, amelyben i) 24 óra alatt, adott felhasználói fiókkal több, mint 1000 címzettet, illetve ii) 10, 60 és 600 másodperces időintervallumok alatt rendre 32, 64 és 128-nál több címzettet észlelnek a Szolgáltató rendszerei. Szolgáltató a fenti mennyiségi korlátok feletti kéretlen levél forgalmat nem kézbesíti, amiről az Előfizető hibaüzenetből értesül.


Változatlan funkciók

A t-email szolgáltatás alábbi funkciói és használati feltételei változatlanok maradnak:

* A szolgáltatást továbbra is az eddig használt email címmel (címekkel) veheti igénybe.
* A postafiókok eddig használt száma és mérete megmarad
* Az összes mappája, beleértve a személyes mappákat is, azonos marad.
* A postafiókjában tárolt levelei megmaradnak, és azokat ugyanabban a mappában fogja megtalálni, mint jelenleg.
* A címjegyzékében tárolt összes névjegy megmarad.
* Jelszavát továbbra is módosítani tudja a t-email szolgáltatás webes felületén, vagy a T-Mobile ügyfélszolgálatán.
* Megmaradnak levéltovábbítási beállításai.
* A szolgáltatás webes felületét továbbra is magyar és angol nyelven tudja használni
* PC-s vagy mobil levelező kliens használata mellett nem tapasztal változás a szolgáltatás működésében.


Reméljük, hogy a t-email szolgáltatást a fent leírt változások ellenére továbbra is megelégedéssel fogja használni.

Amennyiben mégis problémát tapasztal a szolgáltatás használata során, vagy kérdése merülne fel, akkor forduljon bizalommal a T-Mobile ügyfélszolgálatához az alábbi csatornákon:

* 1430 – telefonos ügyfélszolgálat általános előfizetők részére
* Domino központ Domino előfizetők részére
* Az ügyfélszolgálat email címe: ugyfelszolgalat@t-mobile.hu


Egyben tájékoztatjuk Előfizetőinket, Felhasználóinkat, hogy az Általános Szerződési Feltételek (Üzletszabályzatok) egyoldalú módosítása esetén az Eht. 132. § (4) és (5) bekezdésében foglaltak szerint élhetnek 8 illetve 15 napos felmondási jogukkal.

Üdvözlettel: Magyar Telekom
Avatar
sitq74
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2011-03-01 kedd 12:40:54
Készüléktípus: Nokia N8
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: sitq74 »

kiskun968 írta:Akkor bocsánat mindenkitől, nálam még így van, épp ma állítottam be, mert nem tudtam a jelszavamat és ma intéztem egyet az 1430-on
keresztül.
Semmi baj csak én azért jegyeztem meg, hogy nem ott található a mail, mert nekem nem gyári, hanem módosított szoftverem van fent és nem cseszegetés csak információ, hogy nem a főzött Firmware a hibás.
Kavics86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-02-02 hétf. 16:08:32
Készüléktípus: Samsung Galaxy S II
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: Kavics86 »

Kavics86 írta: A gyári email levelezőjébe én bevittem a gmailes email címem adatait a maileket látom is. Viszont ilyen opciót hogy contacts nem találok. Ez az exchange dolog ez mi pontosan, hol lehet ezt választani, ert én sehol nem találom!

Köszi előre is a segítséget!
Közben megtaláltam az exchange új postafiókot, ki töltöttem (a tartomány-hoz mit kell írni gmai esetén?) és a végén viszont azt írja ki hogy "Nem sikerült csatlakozni....Ellenőrizze a szerveradatokat a postafiók beállításoknál."

Próbáltam üresen hagyni, google-t beírni, felhasználónevet, gmail-t, email címet, semmivel se jó....
tibike9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2010-12-02 csüt. 17:51:17
Készüléktípus: N8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: tibike9 »

Kavics86 írta:
Kavics86 írta: A gyári email levelezőjébe én bevittem a gmailes email címem adatait a maileket látom is. Viszont ilyen opciót hogy contacts nem találok. Ez az exchange dolog ez mi pontosan, hol lehet ezt választani, ert én sehol nem találom!

Köszi előre is a segítséget!
Közben megtaláltam az exchange új postafiókot, ki töltöttem (a tartomány-hoz mit kell írni gmai esetén?) és a végén viszont azt írja ki hogy "Nem sikerült csatlakozni....Ellenőrizze a szerveradatokat a postafiók beállításoknál."

Próbáltam üresen hagyni, google-t beírni, felhasználónevet, gmail-t, email címet, semmivel se jó....
Na szóval, 3 beállítási rész van: Postafiók, szinkron. tételek és szinkron ideje. A postafiókon belül:
E-mail - értelem szerűen
Postafiók - nem lehet módosítani
Felhasználónév: a teljes gmaiolos mélcímed
Jelszó: mél jelszava
Szerver neve: m.google.com
Tartomány: üresen marad (nincs)
aláírás: üresen marad (nem)
Távolléttel nem kell foglalkozni (ha belemész: nem)
További beállításoknál: (ezekhez alapból nem kell nyúlni)
Hozzáférési pont: értelem szerűen (WAP vagy Internet)
Biztonságos kapcsolat: Igen
Port szám: 443

Szinkron. tételek:
mélek szinkronizálását nem ezen keresztül csinálom, így nálam nem, de ez is le tudja szedni mert próbáltam. A mélekhez külön állítottam be a klienst.
mélek eltávolítás: ahogy tetszik

Szinkron ideje: ahogy tetszik
Avatar
csabics
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 19:49:25
Készüléktípus: Note 4 The Best
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: csabics »

Hasznéltok e freemailos cimet a gyári email kliensben?
Miért van az hogy nem jeleniti meg mindeggyik levelet.
A gmailos mindet azonnal megjeleniti,de a freemailos nem.
Nagyon lassunak érzem.
Tudtok e ajánlani vmi nagyonjó internetes rádió programot?
Vagy vmi jó email progit.
Köszi
SGS5 The Best
Avatar
feroooo
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2011-02-24 csüt. 08:41:27
Készüléktípus: Galaxy S4 4.4.2 HUN
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 57 times
Been thanked: 31 times

Re: Nokia N8-00

Hozzászólás Szerző: feroooo »

csabics írta:Hasznéltok e freemailos cimet a gyári email kliensben?
Miért van az hogy nem jeleniti meg mindeggyik levelet.
A gmailos mindet azonnal megjeleniti,de a freemailos nem.
Nagyon lassunak érzem.
Tudtok e ajánlani vmi nagyonjó internetes rádió programot?
Vagy vmi jó email progit.
Köszi
Nekem freemailos van beállitva és mindegyik levél OK!Mármint csak szöveg van.Ez normális?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Hálózat, internet”