Fring

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Kobak77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-04-05 kedd 14:41:06
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Kobak77 »

Sziasztok!

Hiba azonosításban, elhárításban kellene segítség. Adott 2 Symbianos telcsi, egy E60-as és egy E52. Hanghívást kellene közöttük létrehozni, úgy, hogy az E60-as csak WiFi-t használhat.
Több kört végigjárva jutottam oda, hogy az ideális megoldás mindkét telefonon a Fring használata lenne, (E52-n vagy 3G vagy wifi, E60 wifin). Az elmélet jó, a gyakorlat az, hogy az E52-n nem hallani a másik felet. Próba kedvéért ment az E60 is 3G-n, úgy sem. E52 hangszórója amúgy köszöni szépen, jól van, hívások probléma nélkül mennek. Ugyanez igaz az E60 mikrofonjára is. Mobilhívás megy, hangfelvétel megy. Fring hívásnál E60-as hallja, amit az E52-esbe beszélnek. Csak visszafele nem megy.

Ötlet?

Köszi: Kobak
csonkatibi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010-12-28 kedd 22:56:47
Készüléktípus: c7
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: csonkatibi »

Sziasztok!

A messengerben sokan mindenféle karaktereket használnak a nevük mellett. Vagy éppen olyan nevet írnak maguknak amiről nem tudni kik ők valójában.
Idáig rendesen működött a Fringben a "Rename Buddy" funkció, mellyel a kontaktokat át lehetett nevezni. Most nekem ez nem működik. Megnézné valaki, hogy neki működik-e? Az átnevezésnél a köv hibaüzenetet dobja: "Merge users fail. Try again later" Napok óta ezt csinálja. És a következő belépéskor visszaállnak a nevek eredeti állapotukba.

Köszönöm
lewis09
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009-09-19 szomb. 23:42:00
Készüléktípus: nokia e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: lewis09 »

Kobak77 írta:Sziasztok!

Hiba azonosításban, elhárításban kellene segítség. Adott 2 Symbianos telcsi, egy E60-as és egy E52. Hanghívást kellene közöttük létrehozni, úgy, hogy az E60-as csak WiFi-t használhat.
Több kört végigjárva jutottam oda, hogy az ideális megoldás mindkét telefonon a Fring használata lenne, (E52-n vagy 3G vagy wifi, E60 wifin). Az elmélet jó, a gyakorlat az, hogy az E52-n nem hallani a másik felet. Próba kedvéért ment az E60 is 3G-n, úgy sem. E52 hangszórója amúgy köszöni szépen, jól van, hívások probléma nélkül mennek. Ugyanez igaz az E60 mikrofonjára is. Mobilhívás megy, hangfelvétel megy. Fring hívásnál E60-as hallja, amit az E52-esbe beszélnek. Csak visszafele nem megy.

Ötlet?

Köszi: Kobak
hááát...nekem is volt hasonló bajom
nem pont ezekkel a telókkal de enyém is E 52...
végül újratelepítés megoldotta a problémát nálam

ennyit tudtam segíteni ha segített...
csonkatibi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010-12-28 kedd 22:56:47
Készüléktípus: c7
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: csonkatibi »

Sziasztok! (Nokia-C7-00)

Fring-MSN párosal lenne problémám. Néhány napja, ha mobilról jelentkezek be MSNbe, akkor a Fring a köv. hibaüzenetet dobja:
"You've signed-in to MSN from another location"
De nem vagyok sehol máshol bejelentkezve, és eddig ez rendesen működött. Ha más Msn azonosítóval próbálok belépni, ugyanezen a telefonon, ugyanígy Fringbe, akkor beenged.
Egy másik androidos mobilra is feltettem tegnap a Fringet, ott is ugyanez a helyzet. csak ezt az azonosítót nem engedi be, ugyanezzel a hibával.
Ezzel, már csak az a gondom, hogy a legtöbbet használt account ragadt be valahogy. Erre vonatkozó fórumot máshol nem találtam, van valakinek ötlete.
Köszönöm.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Damir »

csonkatibi írta:Sziasztok! (Nokia-C7-00)

Fring-MSN párosal lenne problémám. Néhány napja, ha mobilról jelentkezek be MSNbe, akkor a Fring a köv. hibaüzenetet dobja:
"You've signed-in to MSN from another location"
De nem vagyok sehol máshol bejelentkezve, és eddig ez rendesen működött. Ha más Msn azonosítóval próbálok belépni, ugyanezen a telefonon, ugyanígy Fringbe, akkor beenged.
Egy másik androidos mobilra is feltettem tegnap a Fringet, ott is ugyanez a helyzet. csak ezt az azonosítót nem engedi be, ugyanezzel a hibával.
Ezzel, már csak az a gondom, hogy a legtöbbet használt account ragadt be valahogy. Erre vonatkozó fórumot máshol nem találtam, van valakinek ötlete.
Köszönöm.
Szia!
Tuti, hogy valahol máshol nem vagy bejelentkezve? Nekem is volt ilyen ha jól emlékszem, amikor gépen beléptem, akkor ledobott a Fring, ugyanezzel a hibával.
csonkatibi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2010-12-28 kedd 22:56:47
Készüléktípus: c7
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: csonkatibi »

Damir írta: Szia!
Tuti, hogy valahol máshol nem vagy bejelentkezve? Nekem is volt ilyen ha jól emlékszem, amikor gépen beléptem, akkor ledobott a Fring, ugyanezzel a hibával.
Tuti, sehol. De megoldódott a probléma, írtam nekik és kijavították a hibát. Gondolom vmi adatbázis hiba lehetett.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Damir »

csonkatibi írta:
Damir írta: Szia!
Tuti, hogy valahol máshol nem vagy bejelentkezve? Nekem is volt ilyen ha jól emlékszem, amikor gépen beléptem, akkor ledobott a Fring, ugyanezzel a hibával.
Tuti, sehol. De megoldódott a probléma, írtam nekik és kijavították a hibát. Gondolom vmi adatbázis hiba lehetett.
Ja, akkor lehet beragadt a rendszerben valami ;)
Avatar
Mijom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-05-28 hétf. 10:21:36
Készüléktípus: Nokia E7-00 N9
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Mijom »

Üdv Mindenkianek! Van egy E7-esem amire felraktam a Fringet és gtalk fiókkal szeretnék videó hívást indítani de azt írja ki,hogy a gtalk nem támogatja ezt a funkciót. Valakinek lenne valami ötlete,hogy mi lehet a hiba?
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Mijom írta:Üdv Mindenkianek! Van egy E7-esem amire felraktam a Fringet és gtalk fiókkal szeretnék videó hívást indítani de azt írja ki,hogy a gtalk nem támogatja ezt a funkciót. Valakinek lenne valami ötlete,hogy mi lehet a hiba?
http://store.ovi.com/content/9356?cid=o ... te-g0-na-1#
Skyp: kukuc-
Avatar
Mijom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-05-28 hétf. 10:21:36
Készüléktípus: Nokia E7-00 N9
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Mijom »

kukszi írta:
Mijom írta:Üdv Mindenkianek! Van egy E7-esem amire felraktam a Fringet és gtalk fiókkal szeretnék videó hívást indítani de azt írja ki,hogy a gtalk nem támogatja ezt a funkciót. Valakinek lenne valami ötlete,hogy mi lehet a hiba?
http://store.ovi.com/content/9356?cid=o ... te-g0-na-1#
Az ovi store Belle-re be se dobja a Fringet így a m.fring.com-ról töltöttem le. Minden rendesen működik rajta csak a videó hívás nem.
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”