Fring

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
zaza
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010-05-17 hétf. 19:11:27
Készüléktípus: Nokia 5530
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: zaza »

MrAngelo írta:Alapesetben azt hiszem wlan-on kapcsolódik, ha nincs akkor bizony felmegy a szolgáltatói netre. A beállításokban le tudod tiltani. Vagy fizess elő egy 500Ft-os netre, az csetelésre bőven sok... ;)
Közben felléptem itthon is rajta és bejelentkezésnél mutatja is, hogy mégis mire lép fel! :shifty: Csak hirtelen megíjedtem :D Azért köszönöm szépen! :taps2:
nyakazoltan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:44:47
Készüléktípus: N95 8gb+5800+LD3W
Tartózkodási hely: Bp.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: nyakazoltan »

Sziasztok... én több éve használtam a fringet legutoljára n95 8gb vel és tökéketes volt teljes értékű videóhívásra is,de 1xer csak eltünt az alkalmazásból a skype így nem tudok videótelefonálni ami nagy érvágás.....A kérdésem az lenne, hogy tudunk e olyan progit amin müködik a videóhívás skypra n95 8gb-re...
köszönöm
GhettoChild
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-09-17 pén. 12:39:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: GhettoChild »

Hello!
5800-am van és feltettem rá a legújabb fring-et(legalább 3*felraktam),de nekem nem tartalmazza a skype alkalmazást, ezért nem tudok vele video telefonálni:S valakinek vlmi ötlet hogy lehetne ezt megoldani?
Fontos lenne!!!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Damir »

GhettoChild írta:Hello!
5800-am van és feltettem rá a legújabb fring-et(legalább 3*felraktam),de nekem nem tartalmazza a skype alkalmazást, ezért nem tudok vele video telefonálni:S valakinek vlmi ötlet hogy lehetne ezt megoldani?
Fontos lenne!!!
Hali!
Ezért nem fog menni: http://www.telefonguru.hu/hir/A_Fring_l ... _2010-7-12
pzsolt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-02-10 szer. 21:45:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: pzsolt »

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:
nokia C5 (témobilos),
se Fring, se Nimbuzz nem működik.
Ok: Voip audiosrv nem települ fel, megszakad magától telepítés közben.

Próbáltam már ezer fajta változatot, de eddig nem jártam sikerrel.
Ötlet?

Előre is thx
Zs
csocso_x
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-12-03 pén. 19:18:03
Készüléktípus: E52 and 6120c
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: csocso_x »

Használ valaki SIP (voip) funkció a fringgel? Milyen a minősége? Messze van a GSM-től? A 6120c-ben találtam olyat, hogy SIP konfiguráció, de nem működik. E-51-ben igen, de csak HSDPA-n.
Avatar
Fonyod
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 17:39:19
Készüléktípus: Ascend G510
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Fonyod »

Szia Mindenkinek!
csocso_x írta:Használ valaki SIP (voip) funkció a fringgel? Milyen a minősége? Messze van a GSM-től? A 6120c-ben találtam olyat, hogy SIP konfiguráció, de nem működik. E-51-ben igen, de csak HSDPA-n.
Igen, én használok voip hívást a Fringben. A hangminőség közepes, de minden érthető. Néha ugyan késik egy kicsit, de valamiért valamit. (Külföldön elég borsos számlám lenne, ha a szolgáltatós kártyáról beszélnék, így viszont szinte fillérekért hívom a családot)
kotrocz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010-12-27 hétf. 15:14:40
Készüléktípus: N8 + N82
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: kotrocz »

sziasztok nokia n8asom van, szeretnék videótelefonálni, mint olvastam skype-nál ez az opció le van tiltva, nah most a kérdésem, hogy ebbe a fringbe van valami olyasmi amivel tudok videótelefonálni? vagy elfelejthetem egyenlőre ezt a videótelefonálást?
alcatel one touch easy -> nokia 5110 -> 6110 -> 6210 -> 3210 -> 6610 (közben siemens A35) -> 6230 (közben siemens c35) -> 6230 -> 6230i -> N73 -> N82 -> N8
Avatar
Fonyod
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 17:39:19
Készüléktípus: Ascend G510
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Fonyod »

Szia Kotrocz!

Igen és nem! Tudsz video hívást kezdeményezni és fogadni (hálózaton vagy wi-fin)de igazán csak akkor fog működni, ha a Fring hívást használod. Tehát ha Te és az ismerősöd is telepítette a telefonjára a Fringet, akkor tudsz vele video beszélgetést folytatni. Ha Neked van fring, de neki csak skype, MSN stb., akkor nem fog menni.
gyorgyachilles
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-03-08 kedd 11:56:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: gyorgyachilles »

Sziasztok!

A voipaudiosrv egy szoftware, ami a SIP telefonáláshoz kell. Előtte telepíteni kell egy sip voip settings installer alkalmazást.

Tudja valaki, hogy honnan tudom letölteni ingyen a voip audio srv fájlt?

Köszi
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”