Fring

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
Avatar
papzi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2010-04-25 vas. 15:42:55
Készüléktípus: Xperia Z1c Android 4.4.4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: PÉCS
Has thanked: 8 times
Been thanked: 26 times

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: papzi »

Hali!
Szerintem a Belle már semmilyen videohívást nem támogat. Ennek megfelelően meg is lehet nézni, milyen minőségű a képe a Nokia elülső kameráinak...
Szerintem csak marketing célból van benne két kamera, használni semmire sem lehet!
Avatar
Mijom
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-05-28 hétf. 10:21:36
Készüléktípus: Nokia E7-00 N9
Nem: Férfi
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: Mijom »

Pedig én nem panaszkodom a kamerára használtam már normál 3G video hívásra meg fényképezésre is. Szerintem használható. Fring csak a gtalk fiók miatt kell mivel egy N9-el szeretnék video hívással hívni és az csak gtalk fiókkal támogatja ezt a funkciót.
vrgata
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-08-14 kedd 23:46:40
Készüléktípus: C7-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: vrgata »

Üdv! Fring Out vagyis fizetős felhasználókat kérdeznék arról, hogy van-e olyan tapasztalat, miszerint a hívásfogadásnak is van esetleg díja?
Vagyis ha mobilt hívok (VOIP ------> GSM), országon belül !? Mi a helyzet a külföldi hívásokkal, ami tovább bonyolítja a kérdést ?
Köszönettel várom a tapasztalatokat : vrgata
CineDOG
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2011-08-28 vas. 15:11:26
Készüléktípus: E52
Nem: Férfi
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: Fring

Hozzászólás Szerző: CineDOG »

vrgata írta:Üdv! Fring Out vagyis fizetős felhasználókat kérdeznék arról, hogy van-e olyan tapasztalat, miszerint a hívásfogadásnak is van esetleg díja?
Vagyis ha mobilt hívok (VOIP ------> GSM), országon belül !? Mi a helyzet a külföldi hívásokkal, ami tovább bonyolítja a kérdést ?
Köszönettel várom a tapasztalatokat : vrgata
Biztos hogy a kinti roamingot adó szolgáltató kiszámlázza a fogadott hívást a hazai mobilcégednek, akik aztán neked is kiszámlázzák.
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”