Viber for Symbian

Csak a Symbian hálózatot, internetet kezelő programok témái
nologin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-08-23 pén. 12:42:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: nologin »

Telepítettem a 2.01 (512) verziót egy Nokia 5800-ra. Nagyon bosszantó hibák vannak benne: ha több szavas az üzenet, akkor általában az első szót küldi el a levél ikonkra, a másik szó ott marad, mintha Enter-t ütöttem volna. A másik, hogy 3-4 üzenet után kilép szó nélkül, újra kell indítani. Ez normális működés?
Avatar
blpub
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2009-06-19 pén. 20:26:44
Készüléktípus: LG G3 + Nokia 808 PureView
Tartózkodási hely: Miskolc City
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: blpub »

Nekem is fent van 5800-n is, de én ilyesmit nem tapasztaltam.
Gyári, nem módosított szoftver van rajta.
Üdv!
Kazsás023
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-08-25 vas. 16:09:21
Készüléktípus: nokia n 8 00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Kazsás023 »

Az lenne a kérdésem hogy nokia n 8 00 van és úgy veszem észre hogy csak wifivel megy a viber nem lenne valakinek valami ötlete hogy lehetne megcsinálni hogy wifi nélkül menjen?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Macika »

Kazsás023 írta:Az lenne a kérdésem hogy nokia n 8 00 van és úgy veszem észre hogy csak wifivel megy a viber nem lenne valakinek valami ötlete hogy lehetne megcsinálni hogy wifi nélkül menjen?
Megy az mobilnettel is!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Kapcsold ki a Wifit mikor mobilnetet szeretnél használni. Ha így sem akar működni, a probléma máshol van.
Kép
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Sziasztok!

Két kérdésemmel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. (Nokia N85, Viber 2.01 (511))
1, Ki tudom-e kapcsolni a programon belül azt, hogy ne induljon automatikusan amikor bekapcsolom a telefont?
2, Ki tudom-e kapcsolni azt, hogy a program indulásakor ne keressen automatikusan program-frissítéseket?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Elvileg van egy olyan gomb, hogy "Deactive Viber" ha jól tudom, Elvileg az a következő indításig kiiktatja a programot.
Kép
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: Damir »

tisfekete írta:Sziasztok!

Két kérdésemmel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. (Nokia N85, Viber 2.01 (511))
1, Ki tudom-e kapcsolni a programon belül azt, hogy ne induljon automatikusan amikor bekapcsolom a telefont?
2, Ki tudom-e kapcsolni azt, hogy a program indulásakor ne keressen automatikusan program-frissítéseket?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Szia!

Van egy KillMe nevű program, azzal ki lehet lőni induláskor. viszont vigyázni kell, mert sok más dolgot is kilő, azokat át kell tenni a védett csoportba, csak a viber.exe legyen kilőve. Ha tudsz várni pár napot, akkor csinálok egy leírást, egyébként is akartam, csak most sajnos nincs időm.

Én nem vettem észre, hogy frissítést keresne amikor indul.
tisfekete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: tisfekete »

Damir írta:
tisfekete írta:Sziasztok!

Két kérdésemmel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. (Nokia N85, Viber 2.01 (511))
1, Ki tudom-e kapcsolni a programon belül azt, hogy ne induljon automatikusan amikor bekapcsolom a telefont?
2, Ki tudom-e kapcsolni azt, hogy a program indulásakor ne keressen automatikusan program-frissítéseket?

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Szia!

Van egy KillMe nevű program, azzal ki lehet lőni induláskor. viszont vigyázni kell, mert sok más dolgot is kilő, azokat át kell tenni a védett csoportba, csak a viber.exe legyen kilőve. Ha tudsz várni pár napot, akkor csinálok egy leírást, egyébként is akartam, csak most sajnos nincs időm.

Én nem vettem észre, hogy frissítést keresne amikor indul.
Szia!

Rendeben, megvárom. Köszönöm a segítséget. Tőlem automatikusan kérdezi minden indulást követően, hogy akarom-e frissíteni az újabbra, mert talált újabbat. Frissíteni viszont nem lehet, mert csak ez a verzió fut el a telefonomon köszönhetően az újabb viber települési metódusának.
springfield
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-09-09 csüt. 09:20:57
Készüléktípus: E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Viber for Symbian

Hozzászólás Szerző: springfield »

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
E52-re szerettem volna telepíteni a vibert, de valamiért nem megy a dolog...
A telefonról is próbáltam, meg Nokia Suite-al is összekötve USB-n PC-vel.
Mind a két esetben ott akad el a dolog, hogy a telepítés után a telefon kiírja: a további telepítés folytatásához lépjen be,
az alkalmazások menübe és ott (egy iylen nokia szerü ikonra katt) folytathatja a telepítést.
Na már most én ezt megtaláltam, rá kattintok, folytatja is a telepítést, végig megy a csík, és újra kidobja ugyan azt a szöveget.
Magyarul egyfolytába csak körbe körbe telepítek de nem történik semmi. :hmm2:
Miért csinálja ezt? Már próbáltam akksi kivételt is stb... de csak telepít és mindig ugyan az a szöveg. Nem történik semmi.
Tudtok rá megoldást?
Válasz küldése

Vissza: “Hálózat, internet”