X-plore

Csak a Symbian fájlkezelő programokkal kapcsolatos témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: potter55 »

alland írta:Üdv,

1.52-esnél újabb már létezik?
A hivatalos oldal szerint nem.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Kolondrum
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 20:15:49
Készüléktípus: 9110i-7650-E90V2-808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: Kolondrum »

1.52-be okkal nem tudok belépni a privát mappába? Másik telómon még törölhetnék is, de azon 1.4X van. Ma koppantam vele!
Funny! >> http://href.hu/x/ah8g - http://href.hu/x/ah0m - http://href.hu/x/ah0n href.hu/x/ah8h
Katalin Katalin miért töröltetted magad? 2012.06
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Kolondrum írta:1.52-be okkal nem tudok belépni a privát mappába? Másik telómon még törölhetnék is, de azon 1.4X van. Ma koppantam vele!
Hackelt telefon? Ha igen be van kapcsolva? Az X-Plore-ban be van állítva, hogy mutassa azt is?
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Kolondrum
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 20:15:49
Készüléktípus: 9110i-7650-E90V2-808 PureView
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 8 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: Kolondrum »

potter55 írta:
Kolondrum írta:1.52-be okkal nem tudok belépni a privát mappába? Másik telómon még törölhetnék is, de azon 1.4X van. Ma koppantam vele!
Hackelt telefon? Ha igen be van kapcsolva? Az X-Plore-ban be van állítva, hogy mutassa azt is?
Na ez az mert két szoftveresen tök egyforma E90-ről van szó. Mindkettőn a Hellox 2.03 van, DE az egyiken van rom patchet menüm a másikban nincsen. Pedig tök egyforma módon lett elkészítve a hellox. Egyiknek 217Kb-os a helox a máiknak 218kb. Nem értem miért. Hekkelve van mindkettő mert nem akad fent semmin.
Amúgy be van állítva X-plore-ben, de a memkarin szürke a mappa, a C:-n meg látszólag tök üres.

A 2 éve hekkelt telón van a kisebb, de rom patcheres dolog a pár hete hekkeltből már kimaradt. Én annó eltettem a 2.03-as szignózott verziót azóta azt használom.

Sőt mondok jobbat! Az újonnan hekkelten nem kell futtatni csak feltenni a programot mert ha én elindítom azzal jön, hogy újra akarom hekkelni vagy unhack? A régi kivitelnél futtatnom kellett és a rom patcherben az apen4all-t is matatni kellett.

Van tipped miért van ez?
Funny! >> http://href.hu/x/ah8g - http://href.hu/x/ah0m - http://href.hu/x/ah0n href.hu/x/ah8h
Katalin Katalin miért töröltetted magad? 2012.06
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Kolondrum írta:Na ez az mert két szoftveresen tök egyforma E90-ről van szó. Mindkettőn a Hellox 2.03 van, DE az egyiken van rom patchet menüm a másikban nincsen. Pedig tök egyforma módon lett elkészítve a hellox. Egyiknek 217Kb-os a helox a máiknak 218kb. Nem értem miért. Hekkelve van mindkettő mert nem akad fent semmin.
Amúgy be van állítva X-plore-ben, de a memkarin szürke a mappa, a C:-n meg látszólag tök üres.

A 2 éve hekkelt telón van a kisebb, de rom patcheres dolog a pár hete hekkeltből már kimaradt. Én annó eltettem a 2.03-as szignózott verziót azóta azt használom.

Sőt mondok jobbat! Az újonnan hekkelten nem kell futtatni csak feltenni a programot mert ha én elindítom azzal jön, hogy újra akarom hekkelni vagy unhack? A régi kivitelnél futtatnom kellett és a rom patcherben az apen4all-t is matatni kellett.

Van tipped miért van ez?
Akkor a második E90-n is futtattad a HelloOX-et? Lefutott végig, mert akkor kell lennie ROMPatcher-nek. Akkor nyomj neki egy újra akarom hackelni és akkor talán felrakja a ROMPatcher-t.
Ha van kérdésed akkor itt tegyed fel, mert ez a téma itt már OFF.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: apaszka »

Csak nekem nem megy a fájl másolása meghajtók közt? A filebrowser sima ügy,de ez???? :no:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: potter55 »

apaszka írta:Csak nekem nem megy a fájl másolása meghajtók közt? A filebrowser sima ügy,de ez???? :no:
Nekem megy. Kijelöl, másol, beilleszt.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
apaszka
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010-04-18 vas. 15:12:16
Készüléktípus: LG G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Mór
Has thanked: 77 times
Been thanked: 79 times
Kapcsolat:

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: apaszka »

potter55 írta:
apaszka írta:Csak nekem nem megy a fájl másolása meghajtók közt? A filebrowser sima ügy,de ez???? :no:
Nekem megy. Kijelöl, másol, beilleszt.
Aha,csak ha pl egy almappába akarok,Sis/aps/..... már nem megy,mert egyből a főmappába rakja! Munkatársam is kínlódott vele tegnap az N8 án!
Vagy a verziónk nem jó????
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: ferret »

apaszka írta:
potter55 írta:
apaszka írta:Csak nekem nem megy a fájl másolása meghajtók közt? A filebrowser sima ügy,de ez???? :no:
Nekem megy. Kijelöl, másol, beilleszt.
Aha,csak ha pl egy almappába akarok,Sis/aps/..... már nem megy,mert egyből a főmappába rakja! Munkatársam is kínlódott vele tegnap az N8 án!
Vagy a verziónk nem jó????
A sys, system, resource és private mappába csak hackelt telón lehet. Ez nem az x-plore hibája.
Kép Kép
Avatar
qkac111
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009-05-31 vas. 11:27:47
Készüléktípus: SGS2-XXLQ6-XWLPG
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Miskolc
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: X-plore

Hozzászólás Szerző: qkac111 »

apaszka írta:Aha,csak ha pl egy almappába akarok,Sis/aps/..... már nem megy,mert egyből a főmappába rakja! Munkatársam is kínlódott vele tegnap az N8 án!
Vagy a verziónk nem jó????
Ha pedig hackelt a telcsid, a mappa előtt lévő + jelet érintsd meg az nyitja a mappát!
6610 -> 6600 -> 7610 -> 6680 -> N80 -> N95 -> N95-8GB -> N8
SGS2 / --VK--XWLPG-V5.1.3-Jkay-Segal mod3_Siyah 4.0.1+_LQ6 Modem_JkayDS14.1
Válasz küldése

Vissza: “Fájlkezelők”