SPB Mobile Shell (symbian)

Csak a Symbian rendszerprogramokkal kapcsolatos témák
siofok77
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2010-10-14 csüt. 08:45:47
Készüléktípus: nokia n97
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: siofok77 »

Srácok, miért van az, hogy a spb eltávolítása után az eredeti oprendszerben nem tudom állítani a háttérvilágítást? Állítható de nem változik a világítás ereje :)

A válaszokat előre is köszi.
tigriss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-04-26 csüt. 20:22:57
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: tigriss »

Üdv!
Tudna valaki segiteni hogyan tudom megvenni az spb mobile shell 3d.Nekem csak otp kártyám van gondolom nincs még seriál hozzá
amúgy nokia n8 van.
tigriss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-04-26 csüt. 20:22:57
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: tigriss »

siofok77 írta:Srácok, miért van az, hogy a spb eltávolítása után az eredeti oprendszerben nem tudom állítani a háttérvilágítást? Állítható de nem változik a világítás ereje :)

A válaszokat előre is köszi.
Nem lehet hogy automatára van téve?
subwayZ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-01-19 szer. 21:40:33
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: subwayZ »

Sziasztok, egy éve a ti segítségetekkel tettem fel az SPB-t, azóta is megelégedettséggel használom. Ma azonban a telón bekapcsoláskor kiírta, hogy "critical error occured", nem adta be a főképernyőt. Majd pár ki-bekapcs után kiírta, hogy regisztrációs kódot kér, mert lejárt a licenc. Pár oldalt átpörgetten, de nem találtam, és nem tudok most 160 oldalt átnézni, valahol biztosan volt szó reg. kódokról, tudna valaki segíteni? Előre is nagyon köszönöm :) szép estét
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

subwayZ írta:Sziasztok, egy éve a ti segítségetekkel tettem fel az SPB-t, azóta is megelégedettséggel használom. Ma azonban a telón bekapcsoláskor kiírta, hogy "critical error occured", nem adta be a főképernyőt. Majd pár ki-bekapcs után kiírta, hogy regisztrációs kódot kér, mert lejárt a licenc. Pár oldalt átpörgetten, de nem találtam, és nem tudok most 160 oldalt átnézni, valahol biztosan volt szó reg. kódokról, tudna valaki segíteni? Előre is nagyon köszönöm :) szép estét
Szia!
Ha a gépeden megvan, amit letöltöttél, ott van a csomagban egy txt fájl, abban vannak a reg. kódok. Ha nincs meg, akkor töltsd le újra és ott lesznek.
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
tigriss
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012-04-26 csüt. 20:22:57
Készüléktípus: Nokia N8
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: tigriss »

subwayZ írta:Sziasztok, egy éve a ti segítségetekkel tettem fel az SPB-t, azóta is megelégedettséggel használom. Ma azonban a telón bekapcsoláskor kiírta, hogy "critical error occured", nem adta be a főképernyőt. Majd pár ki-bekapcs után kiírta, hogy regisztrációs kódot kér, mert lejárt a licenc. Pár oldalt átpörgetten, de nem találtam, és nem tudok most 160 oldalt átnézni, valahol biztosan volt szó reg. kódokról, tudna valaki segíteni? Előre is nagyon köszönöm :) szép estét
Ha kell egy kulcs amit meg vettem szólj én 3d akartam előszőr de a simárt sikerült megvenni.
subwayZ
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-01-19 szer. 21:40:33
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: subwayZ »

Walaki01 írta:
subwayZ írta:Sziasztok, egy éve a ti segítségetekkel tettem fel az SPB-t, azóta is megelégedettséggel használom. Ma azonban a telón bekapcsoláskor kiírta, hogy "critical error occured", nem adta be a főképernyőt. Majd pár ki-bekapcs után kiírta, hogy regisztrációs kódot kér, mert lejárt a licenc. Pár oldalt átpörgetten, de nem találtam, és nem tudok most 160 oldalt átnézni, valahol biztosan volt szó reg. kódokról, tudna valaki segíteni? Előre is nagyon köszönöm :) szép estét
Szia!
Ha a gépeden megvan, amit letöltöttél, ott van a csomagban egy txt fájl, abban vannak a reg. kódok. Ha nincs meg, akkor töltsd le újra és ott lesznek.
Nagyon köszönöm a segítséget, nem sikerült. de leszedtem és újra fel, így most működik. Sajnos nemrég elszenvedett egy elég nagy esést, valszeg ennek következménye, hogy reggelre az egyik akksicsatlakozó kitörött, mozog, elvittem a szervizbe, azt mondták, hogy 5000 a forrasztás, de ha kitörött az alaplapról, akkor kuka a telefon. Ez így tényleg lehet? Már hogy ilyen sokba kerül, és hogy tényleg lehet, h kuka? Mindjárt sírok...az adataim.. :(
Szép napot nektek!
Schizoka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-05-22 szomb. 18:35:39
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: Schizoka »

Sziasztok!

Felraktam ezt: DxTend_Theme_for_SPB_Mobile_Shell_v.0.1.0_Beta-Dx32.sis

kérdésem a következő:
nem tetszik az analóg óra amit ad és hogy tudnám visszarakni az eredeti skint vagy másik analóg órát rakni rá?
ez meg nem látszik csak az alap képernyőn: Bubue_DeskClock_v1.02_beta3.zip
na megoldottam avva hogy letörőltem az egészet és raktam fel egy másikat.

már csak az a kérdésem hogy tudom beállítani hogy ne forduljon el a képernyő?
üdv!
lacccca
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-06-19 kedd 08:11:40
Készüléktípus: C5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: lacccca »

Sziasztok!
Hogyan lehet névnapot kitenni a főképernyőre? Köszi előre is.
lacccca
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-06-19 kedd 08:11:40
Készüléktípus: C5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: SPB Mobile Shell (symbian)

Hozzászólás Szerző: lacccca »

Még egy: eur, chf árfolyam, részvény widget létezik?
Válasz küldése

Vissza: “Rendszerprogramok”