Real player

Csak a Symbian video kezelő programokkal kapcsolatos témák
poki1981
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009-01-18 vas. 18:42:20
Készüléktípus: Samsung gs2
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Real player

Hozzászólás Szerző: poki1981 »

Sziasztok!
Azért nyitottam ezt a témát, mert segítség kéne.
Nem streemel a telón a lejátszó, pedig asszem régen működött, illetve nem tudom mivel lehetne helyettesíteni.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: potter55 »

poki1981 írta:Sziasztok!
Azért nyitottam ezt a témát, mert segítség kéne.
Nem streemel a telón a lejátszó, pedig asszem régen működött, illetve nem tudom mivel lehetne helyettesíteni.
Próbáld ki a CorePlayer-t, az lejátszik majdnem mindent.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
anonym1s
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 17:25:59
Készüléktípus: I8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: anonym1s »

Van real playerhez divx/xvid meg ac3 kodek? samsung i8510 telefonom van.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

anonym1s írta:Van real playerhez divx/xvid meg ac3 kodek? samsung i8510 telefonom van.
Szerintem nincs. Sőt, nincs értelme erőltetni, ott a smartmovie. ;)
anonym1s
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 17:25:59
Készüléktípus: I8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: anonym1s »

MrAngelo írta:
anonym1s írta:Van real playerhez divx/xvid meg ac3 kodek? samsung i8510 telefonom van.
Szerintem nincs. Sőt, nincs értelme erőltetni, ott a smartmovie. ;)
Az a legszarabb lejatszo. Egyetlen divx filmet sem jatszik le rendesen, mind akadozik, azonkivul ac3 hangot sem ismeri. A powerplayer meg coreplayer jobb, de egyik sem jo, mert magas bit sebessegu divx filmeknel akadozik a lejatszas es ac3 hangot egyik sem ismeri.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Én nemtom, nekem bevált. Konvertáld át a filmet kisebb felbontásra és sztereora. Telefonon úgyse lesz 5.1 a hang. Én mondjuk max néhány perces jutubos videókat nézek telefonon, arra meg tökéletes.
anonym1s
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2009-10-22 csüt. 17:25:59
Készüléktípus: I8000
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: anonym1s »

Ezeknek a lejatszoknak epp az lenne az ertelme hogy konvertalas nelkul jatszak le hibatlanul a filmeket, de egyik sem jatsza le rendesen. A filmek tobbsegeben meg mar ac3 hang van es azt sem jatsza le egyik lejatszo sem. Szoval igy nemsok ertelme van ezeknek a lejatszoknak.
Ha konvertalni kell, akkor inkabb konvertalom a real playerhez, es nem kell feltelepiteni semmilyen mas lejatszot.
Avatar
Necc
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 21:36:08
Készüléktípus: N900 + E63 + BH503 +Venus5 GPS
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: Necc »

anonym1s írta:Ezeknek a lejatszoknak epp az lenne az ertelme hogy konvertalas nelkul jatszak le hibatlanul a filmeket, de egyik sem jatsza le rendesen. A filmek tobbsegeben meg mar ac3 hang van es azt sem jatsza le egyik lejatszo sem. Szoval igy nemsok ertelme van ezeknek a lejatszoknak.
Ha konvertalni kell, akkor inkabb konvertalom a real playerhez, es nem kell feltelepiteni semmilyen mas lejatszot.
Egyetértek, de ne feledd: egyre jobban terjednek a nagyfelbontású, érintőkijelzős telefonok, amik megközelítőleg arányos felbontásúak a mai divx-es avi filmekkel. Ha a hang 5.1-es AC3 akkor sokkal egyszerűbb és lényegesen gyorsabb lekonvertálni a hangot sztereó mp3-ra, majd kicserélni a videóéval, és így egy "gyors audiocserével" máris lejátszható a film a telefonon minimális ráfordítással, és így megint csak megnőhet az igény a Symbianos divx-es lejátszókra.
A normális világ elleni védekezésül hülyékkel veszem körbe magam!
jtamas88
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009-03-06 pén. 00:01:23
Készüléktípus: Nokia c7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: jtamas88 »

A Real Playerrel semmi gond, jól kezelhető, jó felhasználói felülete van, tökéletes minőségű a lejátszás, nem akad, de csak mp4-et játszik le. (Tehát konvertálni kell, ami nem nagyon ördöngösség)
A CorePlayernek elég nehézkes a kezelése, elég furcsa a kinézete, minősége tökéletes, nem akad és lejátsza a divx, xvid-et, (nagyon durva felbontásuakat is) de nem megy s60v5-ön egyelőre
A SmartMovie-t nehézkes kezelni, lassú, ronda, szaggatva és kockásan játsza le a filmeket, még az mp4-et is (bár tud divx-et is)

Szóval nálam ez a sorrend. Szetintem a realplayert tökéletesen lehet használni általában, ha valamiért muszáj divx-et játszani, akkor ott a CorePlayer. Reméljük mihamarabb összeraknak valami v5-öset is
PeterHUN
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-09-17 pén. 20:56:24
Készüléktípus: n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Real player

Hozzászólás Szerző: PeterHUN »

Üdv!

egy kis segítség kellene.
pontosan milyen formátumokat játszik le a real player illetve milyen hangtípust ismer? N85!
A segítséget előre köszönöm!
Válasz küldése

Vissza: “Videokezelő programok”