Smartmovie

Csak a Symbian video kezelő programokkal kapcsolatos témák
apamaci30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:21:02
Készüléktípus: nokia5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: apamaci30 »

Sziasztok 5230 ra feltettem smartmovie-t egy ideig tökéletesen működött, semmi baj nem volt vele majd hirtelen mikor beléptem megynyitotta a filmet majd kilépett. Töbszöri ujrainstall több verzió kipróbálása után most addig jutottam vele hogy elindul a progi lelistázza a filmeket mikor indítanám kilép a progiból. A telefon majdnem teljesen új semmi törés/már proglamilag törés/ nincs rajta. csak spb mobireader meg a smartmovie. Ha valakinek valami ötlete van mi lehet a baj privi plz.
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: potter55 »

apamaci30 írta:Sziasztok 5230 ra feltettem smartmovie-t egy ideig tökéletesen működött, semmi baj nem volt vele majd hirtelen mikor beléptem megynyitotta a filmet majd kilépett. Töbszöri ujrainstall több verzió kipróbálása után most addig jutottam vele hogy elindul a progi lelistázza a filmeket mikor indítanám kilép a progiból. A telefon majdnem teljesen új semmi törés/már proglamilag törés/ nincs rajta. csak spb mobireader meg a smartmovie. Ha valakinek valami ötlete van mi lehet a baj privi plz.
Ez a program ilyen. Ha egyszer megadja magát, akkor utána nehéz visszahozni az életbe.
De szerintem formázás után sikerül.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
apamaci30
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-08-19 csüt. 11:21:02
Készüléktípus: nokia5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: apamaci30 »

A memóriakártyát formázzam?? mert a telót nem tudom hogy kell
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Van a letöltések között valami 2 ikonos verzió, esetleg próbáld ki azt. Ha nem működik tovább, katt a másik ikonra, hátha bejön. De én úgy tudom, S60v5-re nincs normális smartmovie. Vagy próbáld ki a Divx playert.
Kowee1444
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010-08-13 pén. 15:52:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: Kowee1444 »

Halihó! Én Nokia X6ra akarok telepiteni de nem tudom hogy kell.. Lejárt tanusitványt ir ki pedig ki van kapcsolva a tanusitványkezelés az alkalmazások beállitásánál.. Valaki? :roll:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Kowee1444 írta:Halihó! Én Nokia X6ra akarok telepiteni de nem tudom hogy kell.. Lejárt tanusitványt ir ki pedig ki van kapcsolva a tanusitványkezelés az alkalmazások beállitásánál.. Valaki? :roll:
Itt megtalálod a választ.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
bulldog38
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-08-28 szomb. 13:03:04
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: bulldog38 »

Sziasztok a SmartMovie V.4.15 - signed-et probálom telepíteni de tanúsítvány lejárt hibát kapok van rá valami megoldás? előre is :thanx:
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

bulldog38 írta:Sziasztok a SmartMovie V.4.15 - signed-et probálom telepíteni de tanúsítvány lejárt hibát kapok van rá valami megoldás? előre is :thanx:
Állítsd visszább a dátumot ;)
Kép
Kép
bulldog38
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-08-28 szomb. 13:03:04
Készüléktípus: Nokia 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: bulldog38 »

strust írta:
bulldog38 írta:Sziasztok a SmartMovie V.4.15 - signed-et probálom telepíteni de tanúsítvány lejárt hibát kapok van rá valami megoldás? előre is :thanx:
Állítsd visszább a dátumot ;)
:thanx: sikerült
Basslovers
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-02-12 csüt. 17:53:14
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 + Nokia E7
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: Smartmovie

Hozzászólás Szerző: Basslovers »

Smartmovie-t akartam felrakni, de nem sikerült. Egyetlen egy verziót sikerült feltenni, mégpedig a nem Touch-os verziót (SmartMovie v4.01.S60v3).

SmartMovie_v4.15_build_2010_07_04
"a szükséges alkalmazás hozzáférés nincs megadva" hibaüzenettel lép ki. Újraszignóztam ezerszer. Semmi. (A biztonsági file-ok a kínai OPDA-ról vannak.) Mi lehet a hiba?

SmartMovie.v4.15.S60v3.S60v5
"Lejárt tanúsítvány" visszaállítom, egy évvel, újra előjön. Még egy évvel. Akkor már "Tanúsítvány még nem érvényes, lejárt vagy a telefon
dátum beállítása lehet hibás" hibaüzenet. Je. Fél évvel előrébb. "Tanúsítvány még nem érvényes, lejárt vagy a telefon
dátum beállítása lehet hibás". Negyed évvel előrébb. "Lejárt tanúsítvány" Megint vissza pár hónapot...stb. Ez így megy sokáig, de akkor sem sikerül találnom egy olyan időpontot, ami már jó, de még nem járt le. Mi a teendő ilyenkor?

SmartMovie[1].v4.10-GANGCLUB
Feltelepül, nem lehet megnyitni.

Még más programokat is kipróbáltam, de hasonló hibákkal meghiúsult a használatuk. Tudtok mondani valamit a hibák orvoslására? Vagy egy tuti működő programról linket adni?

Mindent egy N97 Mini-n próbáltam, mely nem hackelt, eredeti fw van rajta(11.0.045), OPDA-ról lekért biztonsági fájlokkal szingóztam (amivel eddig enm volt probléma).

Légyszi segítsetek, mert megőrülök már.
Válasz küldése

Vissza: “Videokezelő programok”