Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Csak a Symbian audio kezelő programokkal kapcsolatos témák
luuna
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 23:14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: luuna »

Damir88 írta:
paulthomas írta:Hali! Olyan shazam nincs 5800-ra ami először felveszi a zenét aztán keresi a wifit és nem fordítva? N82-n ilyen volt.
Bocs, de ennek a sorrendnek mi fontossága van? Nem mind1, hogy először vesz és keres, vagy keres és vesz? :hmm2: :D
Ha nincs net kapcsolatod és utána már az új verzió nem keres rá a felvett hangmintára, máskor csak szimplán készíts egy hangfelvételt a hangrögzítővel, majd újra lejátszatva -akár magáról a telefonról- vetesd fel a Shazammal, amikor net közelben vagy. És így fölösleges a sorrend -meg egyébként is, az én még az 5800-ásénál régebbi verziómmal is lehet olyat, hogy a későbbiekben, az esetleges adatbázis bővülés miatt újra csinálhatsz keresést az adott, már egyszer belesett hangmintával.
migabi24
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 18:04:34
Készüléktípus: HTC ONE
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 5 times
Been thanked: 38 times

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: migabi24 »

Érdekes amit írtok, iphonon eltárolja a zenemintát, és ha wifiközelben vagyok újra rábökök és már küldi is, sőt azonnal felkínál egy YouTube linket is, hogyha esetleg kíváncsi lennék a klipre :D
Múlt:6600,7610,SE-S700,6230i,6630,SE-W810i,6680,N73,SE-P990,6120c,E50,N95-8Gb,N82,E66,N78,N79,i8510 8Gb,iPhone 3G 16GB,iPhone 3G-S 16Gb,i8910HD 16Gg,Wawe,Galaxy S 8Gb,I8910 HD, Galaxy S2, Galaxy S3, Galaxy S4
Avatar
paulthomas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:08:00
Készüléktípus: Nokia 5800XM Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: paulthomas »

Hy! Azt mért csinálja a shazam hogy felveszek a számból, utána wifihez csatlakozok és kiírja h sorry, shazam is offline?
Avatar
paulthomas
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 17:08:00
Készüléktípus: Nokia 5800XM Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: paulthomas »

Hali! Mostanában vhogy elcsesződött a shazamom. Belépek a progiba és csak addig jutok h kiírja h shazam(a legelején lévő fekete képernyőn) esetleg még odáig hogy vegye a zenét de már azsem jó mert nem megy körbe az a csík ami szokott... nem csinál semmit.
Újratelepítettem többször is de nemjó. Valami ötlet? Hard Resetet nemakarok csinálni.
Pajoz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 00:33:48
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: Pajoz »

paulthomas írta:Hali! Mostanában vhogy elcsesződött a shazamom. Belépek a progiba és csak addig jutok h kiírja h shazam(a legelején lévő fekete képernyőn) esetleg még odáig hogy vegye a zenét de már azsem jó mert nem megy körbe az a csík ami szokott... nem csinál semmit.
Újratelepítettem többször is de nemjó. Valami ötlet? Hard Resetet nemakarok csinálni.
A "hiba valószínű az ön készülékében van".Nekem most is működ rendesen.
Galaxy Ace+Sandisk 8Gb
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Valaki tud segíteni?

A Shazam nem érhető el napok óta (Nokia 5800-ról). Azt írja angolul, hogy a szolgáltatás jelenleg szünetel, próbáljam meg később. Másnak sem megy, vagy csak nálam makacsolta meg magát :?2:
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: Damir »

szabi113 írta:Valaki tud segíteni?

A Shazam nem érhető el napok óta (Nokia 5800-ról). Azt írja angolul, hogy a szolgáltatás jelenleg szünetel, próbáljam meg később. Másnak sem megy, vagy csak nálam makacsolta meg magát :?2:
Csak picit kellett volna feljebb olvasni....
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

Damir88 írta:
szabi113 írta:Valaki tud segíteni?

A Shazam nem érhető el napok óta (Nokia 5800-ról). Azt írja angolul, hogy a szolgáltatás jelenleg szünetel, próbáljam meg később. Másnak sem megy, vagy csak nálam makacsolta meg magát :?2:
Csak picit kellett volna feljebb olvasni....
Ne nézzük egymást kezdőnek. Hidd el elolvastam az egész topic-ot (és követem az 5800 topic minden hozzászólását is). Nekem nem az a problémám mint a kollégának.
paulthomas írta:Hali! Mostanában vhogy elcsesződött a shazamom. Belépek a progiba és csak addig jutok h kiírja h shazam(a legelején lévő fekete képernyőn) esetleg még odáig hogy vegye a zenét de már azsem jó mert nem megy körbe az a csík ami szokott... nem csinál semmit.
Újratelepítettem többször is de nemjó. Valami ötlet? Hard Resetet nemakarok csinálni.
Szóval nem az a gondom. A csík körbemegy, kérdi a kapcsolatot, majd küldené az Audio-t, de azt írja a szolgáltatás szünetel.

Hidd el én is a fölösleges fórumkommentek ellen vagyok, nem célom baromságokat kérdezni...
Igazán leírhattad volna hogy neked megy-e, de gondolom ezek szerint megy.
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: rydair »

szabi113 írta:
Damir88 írta: Csak picit kellett volna feljebb olvasni....
Ne nézzük egymást kezdőnek. Hidd el elolvastam az egész topic-ot (és követem az 5800 topic minden hozzászólását is). Nekem nem az a problémám mint a kollégának.

Szóval nem az a gondom. A csík körbemegy, kérdi a kapcsolatot, majd küldené az Audio-t, de azt írja a szolgáltatás szünetel.

Hidd el én is a fölösleges fórumkommentek ellen vagyok, nem célom baromságokat kérdezni...
Igazán leírhattad volna hogy neked megy-e, de gondolom ezek szerint megy.
Csak egy kicsit kellett volna feljebbolvasni:
:roll: :lol:
paulthomas írta:Hy! Azt mért csinálja a shazam hogy felveszek a számból, utána wifihez csatlakozok és kiírja h sorry, shazam is offline?
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
Avatar
szabi113
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:02:46
Készüléktípus: Xperia Z2 + iPod Touch 2G
Has thanked: 89 times
Been thanked: 16 times
Kapcsolat:

Re: Zeneszám felismerés (Track IDentification)

Hozzászólás Szerző: szabi113 »

rydair írta:
szabi113 írta:
Damir88 írta: Csak picit kellett volna feljebb olvasni....
Ne nézzük egymást kezdőnek. Hidd el elolvastam az egész topic-ot (és követem az 5800 topic minden hozzászólását is). Nekem nem az a problémám mint a kollégának.

Szóval nem az a gondom. A csík körbemegy, kérdi a kapcsolatot, majd küldené az Audio-t, de azt írja a szolgáltatás szünetel.

Hidd el én is a fölösleges fórumkommentek ellen vagyok, nem célom baromságokat kérdezni...
Igazán leírhattad volna hogy neked megy-e, de gondolom ezek szerint megy.
Csak egy kicsit kellett volna feljebbolvasni:
:roll: :lol:
paulthomas írta:Hy! Azt mért csinálja a shazam hogy felveszek a számból, utána wifihez csatlakozok és kiírja h sorry, shazam is offline?
Bocsánat, igazatok van :Notworty:

Viszont arra meg semmi válasz. Na mindegy, letöröltem, leszedtem OVI store-ból. Egy hónapig jó lesz az is...
2002 óta (7650)Symbian fanatikus, de sajna lemaradtunk, így: Xperia Z2 (5.1.1), + 128GB µSD
Válasz küldése

Vissza: “Audio kezelők”