Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Csak a Symbian audio kezelő programokkal kapcsolatos témák

Legjobb zenelejátszó ?

Gyári lejátszó
38
32%
LCG Jukebox
19
16%
TTPod
20
17%
360Ting
5
4%
QQMusic
0
0 szavazat
MTunes
1
1%
KuGou
0
0 szavazat
PowerMP3
35
30%
 
Szavazatok száma: 118

Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: potter55 »

tiger006 írta:Sziasztok!

Nekem egy E51-esem van. Nagyon jó benne a gyári zenelejátszó (akár már a szavazatomat is leadnám rá ;) ), de egy hete meghallgattam egy XpressMusic-os telefont (5800), és azt kell mondjam, még szebben szólt!
A kérdésem a következő lenne: van bármilyen módja annak, hogy az XpressMusic zenelejátszót (mondjuk az 5630-ét) telepíthető formában megszerezzem, és feltegyem az E51-esemre?
Bármilyen ötletet, tanácsot szívesen veszek! (Szélsőséges esetben azt is, ha valaki felvilágosít arról, mekkora baromságot szeretnék...)
Előre is köszi! Szép napot mindenkinek!
Szerintem nem lehetséges, mert az e51 9.2-es az 5630 pedig 9.3as symbian van rajta. (De lehet ez is hülyeség.)
Meg nem csak a lejátszótól függ, hanem hogy milyen a hangszórója is. Az E51 az egy üzleti telefon, az 5630-at pedig ilyen célra készítették.
De próbáld ki a PowerMp3-at az is jó lejátszó program.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
tiger006
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-04-12 hétf. 22:57:47
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: tiger006 »

potter55 írta:
tiger006 írta:Sziasztok!

Nekem egy E51-esem van. Nagyon jó benne a gyári zenelejátszó (akár már a szavazatomat is leadnám rá ;) ), de egy hete meghallgattam egy XpressMusic-os telefont (5800), és azt kell mondjam, még szebben szólt!
A kérdésem a következő lenne: van bármilyen módja annak, hogy az XpressMusic zenelejátszót (mondjuk az 5630-ét) telepíthető formában megszerezzem, és feltegyem az E51-esemre?
Bármilyen ötletet, tanácsot szívesen veszek! (Szélsőséges esetben azt is, ha valaki felvilágosít arról, mekkora baromságot szeretnék...)
Előre is köszi! Szép napot mindenkinek!
Szerintem nem lehetséges, mert az e51 9.2-es az 5630 pedig 9.3as symbian van rajta. (De lehet ez is hülyeség.)
Meg nem csak a lejátszótól függ, hanem hogy milyen a hangszórója is. Az E51 az egy üzleti telefon, az 5630-at pedig ilyen célra készítették.
De próbáld ki a PowerMp3-at az is jó lejátszó program.
Igazából én nem a külső hangszóróra mondtam, hogy jobban szólt, hanem a fülesen keresztül...
Tudom, hogy különbség van a verziószámok között, de ha a zenelejátszó csak egy szoftver, csak van rá valami megoldás, nem? :oops: Persze, nyilván lehet, hogy mégsincs.....
Ki fogom próbálni a PowerMp3-at is, hátha orvosolja a bajom... ;) Ha van még valakinek véleménye, várom sok szeretettel! :D Köszi mindent! Hali!
simcax
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2009-11-29 vas. 13:53:06
Készüléktípus: E71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: simcax »

tiger006 írta:
potter55 írta:
tiger006 írta:Sziasztok!

Nekem egy E51-esem van. Nagyon jó benne a gyári zenelejátszó (akár már a szavazatomat is leadnám rá ;) ), de egy hete meghallgattam egy XpressMusic-os telefont (5800), és azt kell mondjam, még szebben szólt!
Igazából én nem a külső hangszóróra mondtam, hogy jobban szólt, hanem a fülesen keresztül...
Tudom, hogy különbség van a verziószámok között, de ha a zenelejátszó csak egy szoftver, csak van rá valami megoldás, nem? :oops: Persze, nyilván lehet, hogy mégsincs.....
Ki fogom próbálni a PowerMp3-at is, hátha orvosolja a bajom... ;) Ha van még valakinek véleménye, várom sok szeretettel! :D Köszi mindent! Hali!
Az esetleg nem ötlött fel benned, hogy a két telefon talán hardveresen is más? Hogy egy kifejezetten zenemobilba jobb hangminőségű erősítőt, meg szűrőt, meg akármit tesznek, mint egy üzleti telefonba? A különbség bizony nem a szoftverben van.
szakoca
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-09-05 szomb. 20:14:41
Készüléktípus: Evolveo Q4
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: szakoca »

Szerintem is probáld ki a PowerMP3-at(vagy a TTPodot...)5630-as tulajként mondom,hogy a gyári lejátszo nem hozza azt a szintet,amit az imént emlitett 2 lejátszo tud.És nem csak tudásban,de hangzásban is alulmarad a gyári...
Avatar
lilalur
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010-05-19 szer. 16:41:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: lilalur »

PowerMP3 és a Jukebox amiket használtam. A jukeboxnak tetszett hogy lebegő menüt rak a homescreenre ha leküldöd de aztán volt egy idő amikor minden további nélkül kilépkedett, meg belassult, megállt...stb (az új verziókkal lehet már nincs ilyen gond)
szóval a PowerMp3 eddig a legjobb amit próbáltam. Ami a legfontosabb jól olvasható adatok, jó menü, háttérbe küldhető, kevés képi elem (:P általában vagy háttérbe küldöm vagy a zsebben nyugszik szóval a különféle stroboszkóp meg hasonló izék nem hoznak lázba) és lehet könyvtárt lejátszani(!)
A gyári lejátszóval csak ez a gondom; vagyis hogy majd ő legyűjti nekem az mp3-makat és besorolja mindneféle helyre meg albumba :D ember. Valahogy nincs kedvem szerkesztgetni az mp3maim csak hogy megtaláljam a lejátszón később. vagy csipegetni a lejátszási listába. Van egy mappa és abból mehet mind, ez így nekem pont elég is.
lilalur
pantomimes
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-05-20 csüt. 07:49:20
Készüléktípus: nokia e51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: pantomimes »

Nekem az a gondom a PowerMp3-al, hogy az mp3-aim közül sokat nem ismer fel egyszerűen, nézegettem, hogy esetleg mi a közös ezekben a fájlokban amit nem ismer fel, de nem találtam semmi kirívót, 192-es tömörítés, a fájlnév hosszú, de más hosszú fájlnevűeket meg felismer. Próbáltam egyébként mindenféle verziót, valakinek volt hasonló problémája?

Külalakra nekem eddig a music launcher tetszik a legjobban, meghallgatni még nem volt időm.
tg44
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-06-10 csüt. 11:56:00
Készüléktípus: Nokia 5800
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: tg44 »

gyári lejátszóra kontaktos füles miatt üvölt a telefon problémára keressetek rá a for our ears only nevű progira, az 5800-s témában ajánlotta valaki, a gyári lejátszóval tuti h megy, ahogy én figyeltem van 1-2 mp-s áthúzása, de utána leállítja a lejátszót magát (szünetet nyom rajta).

Most épp bütykölöm a gyárit h normális legyen, mert mióta új verziót raktam eléggé bugolódott... egy powermp3-at is feltúrok, mert érdekel h milyen, viszont a ttpod nem jött be annyira...

edit: most nézem, amit én ajánlottam progit az csak s60v5-ön megy, és ott sem 100%-ig megbízható, mármint működik, csak néha összeomlasztja a zenelejátszót, és ha kirakatod vele az infót főképernyőre akkor azt is (azaz zenelejátszó 1 mnüre sem reagál tovább, a főképernőn levő "most játszott" csík meg szabályosan kifagy...)
n79user
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-03-27 szomb. 23:34:26
Készüléktípus: Nokia n79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: n79user »

Nekem tökéletesen bevált az N79-esemen a gyári zenelejátsó, mindent tud, ami nekem kell! :yes:
kreg68
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-07-09 pén. 12:36:04
Készüléktípus: C5-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: kreg68 »

Sziasztok! C5-öm van,3 napja...szóval elég kezdö v.ok,bár volt anno symbianos telom (a jó öreg 6600 ma is megvan).Felnyomtam a Power Mp3 v.1.13.-at,semmi szignózás (azt majd késöbb...),müxik is szépen,jók a skinek,a hangzás is megfelel.Két furcsaságot találtam,eddig:1.ha a Zenéim-be lépek ott az Opciók-at nyomva azonnal kilép a progiból (igy nehéz playlistet szerkeszteni...).2.a wma fájlokat nem ismeri fel.Van v.kinek ötlete?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Legjobb zenelejátszó s60v3-ra?

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

kreg68 írta:Sziasztok! C5-öm van,3 napja...szóval elég kezdö v.ok,bár volt anno symbianos telom (a jó öreg 6600 ma is megvan).Felnyomtam a Power Mp3 v.1.13.-at,semmi szignózás (azt majd késöbb...),müxik is szépen,jók a skinek,a hangzás is megfelel.Két furcsaságot találtam,eddig:1.ha a Zenéim-be lépek ott az Opciók-at nyomva azonnal kilép a progiból (igy nehéz playlistet szerkeszteni...).2.a wma fájlokat nem ismeri fel.Van v.kinek ötlete?
Hogy mitől lép ki az jó kérdés. Próbáld ki a TTPod-ot vagy esetleg egy másik verziójú PowerMp3-mat. A wma-t meg konvertáld át mp3-ra mielőtt telóra másolod. Ennyit tudok javasolni.
Válasz küldése

Vissza: “Audio kezelők”