Nokia Lumia 610

Windows Phone alapú Nokiák gyüjtőfóruma
rolcsy3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013-02-25 hétf. 00:28:45
Készüléktípus: Lumia 800
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: rolcsy3 »

Sajnos nekem egyiken se akarja. Akkor várok még egy kicsit aztán ha más nem, bemegyek a t-mobilhoz és megkérdem. :)
zumke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-03-08 pén. 11:27:44
Készüléktípus: Lumia 610
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: zumke »

Üdv! Vettem eggy lumia 610-est.. viszont nincsen belevaló Sim kártyám.. De anélkül meg nem használható a telefon.. Ez normális? csak az órát adja ki meg eggy kis sim kártyát karikával áthúzva jelet ad ki a bal felső sarokban.:( Segítségeteket előre is köszönöm!!
kawaszaky
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-11-01 kedd 01:49:49
Készüléktípus: Nokia X6 16GB Navi Edition
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: kawaszaky »

Szia zumke!

Használható a teló sim nélkül is simán megy rajt minden illetve kéne mennie. Kivettem a simet és ment normálisan a teló és nekem is ott a nincs sim jelzés.
Ha betérsz a szolgáltatóthoz és mondod az üfélszolgáltatónak, hogy neked szükséged van mikrosimkártyára és a régi telószámot szeretnéd akkor klonoznak neked egy simkártyát
viszont a régi szimed deaktiválják. Azt nem tudom mennyiért csinálják mert nekem előfizus volt és ingyen cserélték a t-mobilnál.
kawaszaky
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011-11-01 kedd 01:49:49
Készüléktípus: Nokia X6 16GB Navi Edition
Nem: Férfi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: kawaszaky »

És a végére el is feletkeztem arról amiért igazából felkerestem a fórumot. (de most potlom :) )

Itt a fórumon is olvastam és ismerőseim is panaszkodtak arról a jelenségről, hogy a teló sokszor vagy nem túl gyakran de minden indok nélkül azt írja nincs sim kártya.
Nem kell szervizbe küldeni a telót elsőre! A progléma fő okozója maga sim kártya!
A hibát a következőképpen meg lehet oldani:

Vedd ki a szim kártyát a telóból és vizsgáld meg mennyire sérültek a réz lapok az alján vagy mennyire korodáltak.
Tisztogasd meg amennyire csak tudod de ne olyan eszközt válassz ami sérülést vagy karcolást okozhat!
Ezután annyi a tehendő, hogy pl. kockás füzet borító lapjára rajzold körbe a simkártyát és vágd ki a formát, minnél pontosabb a körbevágás a papíron annál jobb lesz a végeredmény. (ha pontosan vágod nagyobb felületen éri a nyomás a sim kártya teljes felületét és jobban szorítja a réz vezetőkhöz) Ha kivágtad a szim kártya tetejére
helyezd rá a papírt és told együtt a szim kártyával a helyére. Sok esetben nem sikerül egyszerre a kettőt betolni a helyére valószínű töbszöri próbálkozásra sikerülni fog.

Az a teló amit így oldottam meg vígan és problémamentesen megy 2hónapja.
Ha továbra is fenn áll a probléma, akkor kell bemenni a szolgáltatóhoz és szervizelést kérni vagy simkártya cserét igényelni.
Avatar
dani895
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012-04-30 hétf. 09:50:08
Készüléktípus: nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: dani895 »

Láttatok már ehhez hasonlót ár/érték arányt????? Newman N2 http://mobilarena.hu/hir/newman_n2_fill ... mobil.html
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Hát szegény WP7nek nincs szerencséje.. Mit kell Ennyit tökölni, inkabb adjak ki hibásan, majd egy frissitesben javítsák. Ez így meg semmi.
Kép
Avatar
dani895
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2012-04-30 hétf. 09:50:08
Készüléktípus: nokia c5-03
Nem: Férfi
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: dani895 »

Yeaaaaaa! Újult erővel folyik a wp7.8 terjesztése!!!!! http://kutyu.hu/cikk/96293/ :P
Láttatok már ehhez hasonlót ár/érték arányt????? Newman N2 http://mobilarena.hu/hir/newman_n2_fill ... mobil.html
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

Sziasztok!
Ismerősöm vett egy ilyen telót. Namost, ezen a készüléken, hogyan lehet lekérdezni a szoft verziót? Mert a régi csillag-kettőskereszt-0000-kettőskereszt nem műxik rajta. :hmm2:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Spityu27
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2013-03-24 vas. 13:23:58
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: Spityu27 »

Walaki01 írta:Sziasztok!
Ismerősöm vett egy ilyen telót. Namost, ezen a készüléken, hogyan lehet lekérdezni a szoft verziót? Mert a régi csillag-kettőskereszt-0000-kettőskereszt nem műxik rajta. :hmm2:
Beállítások -> névjegy -> további információ -> "belső vezérlőprogram verziószáma: xxxx.xxxx.xxxx.xxxx" ez a szoft verziója ;)
These users thanked the author Spityu27 for the post:
Walaki01 (2013-03-27 szer. 12:11:12)
Rating: 2.63%
Grand9
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2010-06-18 pén. 19:47:53
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia Lumia 610

Hozzászólás Szerző: Grand9 »

Nekem sikerült felfrissíteni WP7.8-ra! Következőt tettem: USB-vel kapcsolódsz a számítógéphez! Zune-ban rámész a beállításokban a frissítésre! Elindítod a frissítést, számolsz úgy 5-7-ig majd szakítod a net kapcsolatot! Vársz míg keres! Ha azt irja ki, hogy nincs net kapcsolat akkor újra kell próbálkozni addig amíg nem írja ki, hogy rendelkezésre állnak frissítések! Kb. három ilyen fajta frissítést kell végre hajtani addig míg 7.8nem lesz!!!! Igy hivatalosan a Zune-ban frissíted a telod!!!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Nokia - Windows Phone készülékek”