Huawei Ideos S7 Slim

Tablet típusú készülékekkel foglalkozó témák
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: golan7 »

S7Krisz írta:Hali. azokra a gombokra gondolok de a Tájolás elött nekem van egy Dane gomb, azt szeretném megtudni hogy az mi :S:S

nfs shift, dungeon hunter, gangstar, hero of sparta, legtöbb játék megy,illetve program,az Nc... torrenten lévő androidos dolgok mind mennek, fifa,real football, akármi :) de ha te is tudsz valamit akkor irj nyugodtan, mmorpg is van pl a heroes might and magic meg ienek, sok minden elfut rajta tényleg,laptopot nem is használom :) de a favorit akkor is az ANGRY BIRDS :)

Dane gomb érdekelne nagyon :(

golan léci dobj egy msn cimet és ott megdumálunk mindent )
A dungeon hunter az érdekelne, mert nálam nem jó!
Pü-be tudnál róla egy linket ami működik?

Msn címem nincs!
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
S7Krisz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-09-14 szer. 22:07:06
Készüléktípus: Huawei Ideos S7 Slim
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: S7Krisz »

Sziasztok.Nagyon nagy problémám van, tegnap lemerült a tábla és amikor rádugtam töltőre és bakartam kapcsolni, csak az Ideos felirat villog folyamatosan,még most is,pedig ennyi idő alatt bekellet volna neki már bootolni. mi lehet a baj????
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

S7Krisz írta:Sziasztok.Nagyon nagy problémám van, tegnap lemerült a tábla és amikor rádugtam töltőre és bakartam kapcsolni, csak az Ideos felirat villog folyamatosan,még most is,pedig ennyi idő alatt bekellet volna neki már bootolni. mi lehet a baj????
Húzd le a töltőről, vedd ki az akkumulátort, ha tudod. Majd tedd vissza és kapcsold be töltés nélkül. Ismételd meg párszor, ha elsőre nem megy. Jártam már hasonlóan mindkét Androidos készülékemnél, és ez megoldotta. De nem ígérek semmit.
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
S7Krisz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-09-14 szer. 22:07:06
Készüléktípus: Huawei Ideos S7 Slim
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: S7Krisz »

hát megprobáltam már egy párszor de semmi sajnos :S csináltam olyat hogy a hangerő le gombot meg a bekapcsol gombot egyszerre nyomtam és akkor a képernyő közepén kijött egy szürke kocka és a 3 gomb villogot, de 10 perc után se változott a kép. az aksi ki be vételére meg nem reagál semmit :S ugyan az :(((((
S7Krisz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011-09-14 szer. 22:07:06
Készüléktípus: Huawei Ideos S7 Slim
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: S7Krisz »

meglett a megoldás :) jeeeeeeeeee összenyomtam a hangerő gombot a bekapcsoló gombbal, bejött egy android figura meg egy doboz, töltött kb 2 percig és bekapcsolt :) szerintem ez valami gyári beállitás volt mert vissza állt angolra meg eltüntek a programok :S de legalább müködik :) jaj de nagyon boldog vagyok :)
Avatar
ghiottone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 18:18:03
Készüléktípus: Motorola Atrix 2 JB Leak
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: ghiottone »

Aha, nyomtál egy Hard Reset-et ;)

Én 1 hónapja használom. Tabletként érdekelt volna az ASUS Eeepad Transformerje, de a közel 110e. ft-os különbség (thome családi net mellé 10e. a huaweiért) meggyőzött. Azért vettem, mert megérte, és kiváncsi voltam az androidra - lassacskán nyugdíjazni kellene a Nokia N82-esemet és azután, hogy megnéztem mit tud az android, biztos, hogy nem veszek újra Nokiát.
Nálam az .mkv-s fájlok lejátszása nem az igazi, de 720p-ig mxplayer-rel minden megy rendesen. Micro HDMI kábellel pedig pont jó kiküldeni tévére az épp aktuális sorozatokat.
"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)
vadasziz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-10-07 pén. 09:13:16
Készüléktípus: s7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: vadasziz »

Sziasztok nekem az a problámám, hogy a yahoo messenger-hez le kell töltenei egy plug-in-t, hogy hang vagy video hívást is tudjon.
A market-en megtalálja aprogramot, de rögtön azt írja ki, hogy nem kopatibilis a program az eszközömmel. A feltételek szerint pedig mindennek megfelele ez a gép.
Mi lehet a baj? Mi lehet a megoldás?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: golan7 »

vadasziz írta:Sziasztok nekem az a problámám, hogy a yahoo messenger-hez le kell töltenei egy plug-in-t, hogy hang vagy video hívást is tudjon.
A market-en megtalálja aprogramot, de rögtön azt írja ki, hogy nem kopatibilis a program az eszközömmel. A feltételek szerint pedig mindennek megfelele ez a gép.
Mi lehet a baj? Mi lehet a megoldás?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Próbáld máshonnan letölteni! Keress rá a google-n!
Pl.: http://www.freewarelovers.com/android/a ... -messenger, http://letoltes.szatmar.ro/url/Android--Yahoo-Messenger (Nem próbáltam!)
Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
dudu00
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010-08-11 szer. 18:01:42
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: dudu00 »

olyanban tudna e nekem vki segíteni, hogy hogy lehet safe mode-ban elindítani a vasat h felesleges programokat le tudjak törölni? a gyári op rendszer nem engedi :(
ha valakinek van infója kérem segítsen. dudu00@freemail.hu vagy itt

köszönöm
Avatar
golan7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 706
Csatlakozott: 2009-06-13 szomb. 16:41:25
Készüléktípus: Note2 LTE+HUAWEI IDEOS S7 Slim
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tatabánya
Has thanked: 141 times
Been thanked: 138 times

Re: Huawei Ideos S7 Slim

Hozzászólás Szerző: golan7 »

Samsung Galaxy Note II LTE (T-mobil) DN3 Rom
Megosztásom
Mielőtt valamit megkérdeznél használd a keresőt és nézd meg az első oldalt és ha van, a GY.I.K. oldalt!!!
Válasz küldése

Vissza: “Tablet készülékek”