Asus Transformer TF101

Tablet típusú készülékekkel foglalkozó témák
Avatar
dionaea
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 20:56:26
Készüléktípus: S7 slim +Nokia N8
Tartózkodási hely: Apaj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: dionaea »

Köszönöm a gyors és kimeritő választ mindenképen dokkolóval szeretném majd megvenni még várok hátha csökken az ára no meg rá is kell készülni. Mondjuk mostanában asus al rosz tapasztalatokat halottam viszont én személy szerint elégedett vagyok az asusus termékekkel. Meglátjuk .

Addig is olvasgatom a fórumot

Zlauriny Most látom neked is köszönöm. Maradna laptop itthon viszont elég sokat utazom és a laptopot nem szeretem magammal vinni
Eddigi saját telefonok:3210,R320,R380,6210,7650,3660,6630,E70,5800,Iphone 3g,N97 32gb black, Omnia 2, Galaxy Ace, samsung omniaHD
jelenlegi: Huawei s7slim& Nokia N8-00
Avatar
zlauriny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:43:54
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: zlauriny »

[quote="fonix232"]zlauriny:
Nem feltétlen a billentyűzetre gondoltam, habár a dokkolója jóval olcsóbb mint a Transformer-é. De pl az USB Host, kártyaolvasó, stb kiegek olcsóbbak, a hivatalos tok is, az asztali töltő- és szinkronbölcső csak 10k, stb.


@ fonix232
Lehet, hogy olcsóbb a Samsung dokkolója, nem néztem. Ha a 16GB-os, dokkolós TF101-et megkapod mondjuk 126e forintért, ugyanilyen paraméterekkel vajon mennyibe jönne ki a Galaxy Tab? Az általam látott eddigi legolcsóbb 16GB-os, WiFi-s Galaxy 125e Ft. Tehát lehet bármennyire is olcsó a dokkoló hozzá, még mindig a Tf101 vezet. :) - Persze a kérdés az, hogy kell-e hozzá valakinek a dokkoló. Illetve más, szubjektív szempontok is döntőek lehetnek. Meg ugye van, amit pénzben nem lehet kifejezni, ezt tudjuk a Mastercard reklámból is. :)
Avatar
zlauriny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:43:54
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: zlauriny »

dionaea írta:Köszönöm a gyors és kimeritő választ mindenképen dokkolóval szeretném majd megvenni még várok hátha csökken az ára no meg rá is kell készülni. Mondjuk mostanában asus al rosz tapasztalatokat halottam viszont én személy szerint elégedett vagyok az asusus termékekkel. Meglátjuk .

Addig is olvasgatom a fórumot

Zlauriny Most látom neked is köszönöm. Maradna laptop itthon viszont elég sokat utazom és a laptopot nem szeretem magammal vinni

A véleményem az, hogy bármelyik gyártó, bármelyik termékéről hallhatsz rosszat és jót is. A kérdés az, hogy hogyan kezelik ezt a cégek. Láthatod, az Acer/Packard Bell még mindig csak 1 év garanciát ad alapból a tabletjeire, közben a Asus és a Samsung kettőt! Persze, lehet venni hozzá garanciakiterjesztést, de az nem ugyanaz. Egyébként meg mindegyik gyártó kínál ilyet opciót, még az is, melyik 2 év garanciával jön ki.

Szóval, ha androidos telefonod van, akkor a tablettel sem lesznek meglepetéseid. Az is ugyanaz, csak kicsit nagyobb. :)

Még annyit, hogy már nem a Vaterás ár a legolcsóbb. A Mobilix alá ment: http://www.mobilx.hu/laptop/tablet/tabl ... loval.html

Az idő nekünk dolgozik... ;)
Avatar
dionaea
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 20:56:26
Készüléktípus: S7 slim +Nokia N8
Tartózkodási hely: Apaj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: dionaea »

Én nem veszek semmi modern kütyüt amire nincs min 2 év gari. Akéár többet is adok érte de valamit elárul a gyrátóról. Pl SonyEricsson hozzá állása botrány de Western Digital-é példa értékü.
These users thanked the author dionaea for the post:
zlauriny (2011-09-11 vas. 21:58:37)
Rating: 2.63%
Eddigi saját telefonok:3210,R320,R380,6210,7650,3660,6630,E70,5800,Iphone 3g,N97 32gb black, Omnia 2, Galaxy Ace, samsung omniaHD
jelenlegi: Huawei s7slim& Nokia N8-00
Avatar
zlauriny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:43:54
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: zlauriny »

dionaea írta:Köszönöm a gyors és kimeritő választ mindenképen dokkolóval szeretném majd megvenni még várok hátha csökken az ára no meg rá is kell készülni. Mondjuk mostanában asus al rosz tapasztalatokat halottam viszont én személy szerint elégedett vagyok az asusus termékekkel. Meglátjuk .

Addig is olvasgatom a fórumot

Zlauriny Most látom neked is köszönöm. Maradna laptop itthon viszont elég sokat utazom és a laptopot nem szeretem magammal vinni

Ha több infóra van szükséged, akkor esetleg nézz el ide is:
http://prohardver.hu/tema/re_asus_trans ... _1-50.html
Avatar
zlauriny
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2011-09-02 pén. 22:43:54
Készüléktípus: Nokia E52
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: zlauriny »

Tegnapelőtt a Mobilx honlapján megrendeltem a Transformert 124.500,- forintért (16GB-os, WiFi-s, dokkolóval). Most néztem, hogy azóta már 128.900,- Ft lett! :)

Más: Már a fázós kezűeknek sem kell lemondaniuk a kapacitív kijelzős eszközökről: http://www.mobilx.hu/laptop/tablet/tabl ... zty-l.html
:)
kodell
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2010-12-31 pén. 14:03:27
Készüléktípus: Samsung Galaxy S5
Nem: Férfi
Has thanked: 13 times
Been thanked: 1 time

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: kodell »

Valaki segít nekem abban hogy hol találok hozzá frissítést vagy valamit?
Lehet amúgy őket babrálni mint pl: Galaxy S
[ROM] Gyári 4.4
Zsakos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012-08-19 vas. 18:48:31
Készüléktípus: Lumia 800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Asus Transformer TF101

Hozzászólás Szerző: Zsakos »

Sziasztok,

Tudtok valamit arról, hogy ez a Jelly Bean mikor jön a TF101-re (http://goo.gl/Iu6pu)?
Válasz küldése

Vissza: “Tablet készülékek”