LG Nexus 5

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
jokerkiller
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2009-10-29 csüt. 09:08:41
Készüléktípus: O+O64Gb+Nethunter
Nem: Férfi
Has thanked: 150 times
Been thanked: 16 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: jokerkiller »

reddoors írta:
Limahl írta:
Kint van az Android L Developer Preview:-)

http://developer.android.com/preview/setup-sdk.html#top

Bootloader ugyanugy hhz11k
Radio viszont valtozott 2.0.50.1.16-rol 2.0.50.2.08-ra.

első tapasztalatok az Android L Developer Preview-val.


Nem megy a legfrissebb superuser 2.0. Ugyhogy ha Chainfire nem talal ki ra valamit nagyon gyorsan megy vissza a KitKat .



Akkor sorolom ami nem mukodik az uj Android L-el.
Dolphin Browser
Dolphin Jetpack
Dice Player
Dropbox
HD Widgets mikor kiteszel egy widgetet es testre akarod szabni a hatternel nem megy tovabb mondjuk az ora szinekre, kinezetre stb. A widget kiteheto csak igy foghijasan szabhato testre.
Opera Beta

Ennyi egyelore. A dropbox amugy Solid Explorerbol, OfficeSuite Pro-bol mukodik. Csak az alkalmazas hasal el inditaskor.
Valami változás design terén? Animációk, plusz funkciók stb..
Van egy par :-) kar hogy most lattam hogy irtatok ide :-/ en feltettem ezt hadznalom mar ket napja na majd irok vagy csinalok egy videot is valamikor. Azt hittwm meghalt ez a forum irtam parszor de semmi reakcio nem volt gondoltam akk L se valtoztat majd ezen es tessek :D
Ja meg annyi hogy root mar van :-)
Telefonok: Oneplus One 64gb :-) & Nokia n900 & xperia mini & samsung omnia 2 & xperia x8ak /legtöbb darabokban :D/
Tabletek: Nexus 7 16gb 2012 + Nexus 7 16gb 2012
Avatar
kissati66
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 09:42:55
Készüléktípus: Nexus 5 MPA44G 6.0 Marshmallow
Tartózkodási hely: Székelykeresztúr, Erdély
Has thanked: 30 times
Been thanked: 15 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kissati66 »

Sziasztok. Holnap , ha minden igaz, megérkezik a Nexus 5-öm, viszont nagyon kevés anyagot találtam a romfrissítés, rootolás menetének pontos leírásáról, arról, hogy mire kell odafigyelni, mi az amit feltétlen meg kell csinálni bármilyen módosítás előtt, stb. Eddig a Galaxy S szériát használtam, ez viszont teljesen más, ebben teljesen kezdő vagyok... Jó lenne valami szájbarágós leírás vagy néhány hasznos link, ahol okulhatnék. Ha tud valaki ilyent (ilyeneket) ne tartsa magában. Köszi.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: Limahl »

kissati66 írta:Sziasztok. Holnap , ha minden igaz, megérkezik a Nexus 5-öm, viszont nagyon kevés anyagot találtam a romfrissítés, rootolás menetének pontos leírásáról, arról, hogy mire kell odafigyelni, mi az amit feltétlen meg kell csinálni bármilyen módosítás előtt, stb. Eddig a Galaxy S szériát használtam, ez viszont teljesen más, ebben teljesen kezdő vagyok... Jó lenne valami szájbarágós leírás vagy néhány hasznos link, ahol okulhatnék. Ha tud valaki ilyent (ilyeneket) ne tartsa magában. Köszi.
itt bátran,mindenre kapsz választ ha nem találsz.

http://pdafanclub.com/forum/index.php?board=449.0
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
kissati66
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2010-12-10 pén. 09:42:55
Készüléktípus: Nexus 5 MPA44G 6.0 Marshmallow
Tartózkodási hely: Székelykeresztúr, Erdély
Has thanked: 30 times
Been thanked: 15 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: kissati66 »

Limahl írta:
kissati66 írta:Sziasztok. Holnap , ha minden igaz, megérkezik a Nexus 5-öm, viszont nagyon kevés anyagot találtam a romfrissítés, rootolás menetének pontos leírásáról, arról, hogy mire kell odafigyelni, mi az amit feltétlen meg kell csinálni bármilyen módosítás előtt, stb. Eddig a Galaxy S szériát használtam, ez viszont teljesen más, ebben teljesen kezdő vagyok... Jó lenne valami szájbarágós leírás vagy néhány hasznos link, ahol okulhatnék. Ha tud valaki ilyent (ilyeneket) ne tartsa magában. Köszi.
itt bátran,mindenre kapsz választ ha nem találsz.

http://pdafanclub.com/forum/index.php?board=449.0
Köszi, ezt már néztem korábban (igazából ott kezdtem a keresést), de nem találtam konkrét leírásokat, inkább custom romokról meg kernelekről van szó, aminek értelmét már a Galaxyknál sem láttam, egy Nexus esetében pedig végképp nem értem miért van rájuk szükség. De közben megtaláltam részben, amit kerestem, vagyis leírást a romolás, rootolás menetéről. Ha valaki esetleg hasonló cipőben jár, itt, itt vagy itt talál hasznos infót. Amit még nem sikerült megoldani, de nagyon érdekelne:
- hogyan lehet külső program feltelepítése nélkül kiíratni az akksi töltöttségét?
- melyik a legbeváltabb app, amivel ki lehet tenni a redőnyre gyorskapcsolókat, mint a Samsung telefonoknál (WiFi, Bluetooth, GPS, szinkronizálás, stb)?
- és az SMS-ek kezelésére mi ajánlott?
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Android M NEXUS 5-re is.
Letölthető: http://developer.android.com/preview/index.html
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
lipiN70
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:29:44
Készüléktípus: P8 Lite
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp\\XXII\XIII\XI.ker
Has thanked: 36 times
Been thanked: 79 times

Re: LG Nexus 5

Hozzászólás Szerző: lipiN70 »

múlt: ericsson337>768>motorola3690>panasonicGD70>siemensC45>nokia3510i>3200>6230i>N70&6233>N958GB&3110C>E72&2700C>SGS&C5>Note I
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”