ZTE Blade

A fel nem sorolt készülékmárkák témáinak helye
Avatar
kerek07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010-03-16 kedd 20:50:09
Készüléktípus: SGS 2
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: kerek07 »

Horti írta:Hi all.

Tegnap feltettem Kelzsoca által frissített 2.3.4-et. A sima CM N73 után kellemes csalódás. Sokkal gyorsabb, kitisztultabb. És egyenlőre semmilyen hibát nem véltem felfedezni. N73-al eléggé sokat szívtam. Belassult nagyon sokszor, vissza gomb fehéres lámpája égve maradt, hívást nem kezdeményezett, csak második, harmadik próbálkozásra, böngésző be-befagyott. Nagyjából ennyi. Remélem Kelzsoca féle ROM jobban bejön majd. Köszönöm Kelzsoca!

(Kár, hogy nincs rá az a szép blue téma, ami az RLS3-ban volt. Nekem az a kedvencem)
Ha szabad kérnem, közölnéd velünk, hogy hogyan bírja az akksid azzal a rommal? Én is cm7-eket használok de az akkuidő vmi borzalom a 2.2höz képest.
Minek Neked ész? Van számítógéped!
Avatar
robrobzon
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1262
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 20:59:18
Készüléktípus: OnePlus 6
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest XIII-ker
Has thanked: 119 times
Been thanked: 160 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: robrobzon »

Horti írta:Hi all.

Tegnap feltettem Kelzsoca által frissített 2.3.4-et. A sima CM N73 után kellemes csalódás. Sokkal gyorsabb, kitisztultabb. És egyenlőre semmilyen hibát nem véltem felfedezni. N73-al eléggé sokat szívtam. Belassult nagyon sokszor, vissza gomb fehéres lámpája égve maradt, hívást nem kezdeményezett, csak második, harmadik próbálkozásra, böngésző be-befagyott. Nagyjából ennyi. Remélem Kelzsoca féle ROM jobban bejön majd. Köszönöm Kelzsoca!

(Kár, hogy nincs rá az a szép blue téma, ami az RLS3-ban volt. Nekem az a kedvencem)
Légyszi beszámolni ,hogy működik a Wi-Fi hot-spot.

"
Miért van az,hogy T-mobile-s 2.2 -nél és Hungarian Fingerprint_T1_lite (T-Mobile) "Kezsolca féle" rom-nál a telefon wifi megosztóként tökéletesen működik,míg Nihgty Cinamogen 7 vagy Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue SZintén "KEzsolcca féle" romnál a telefon wifi megosztóként a laptopom felé tökéletesen megosztja,de ha csak a nokiámmal kapcsolódom rá abban az esetben egy idő után megszakítja a kapcsolatot?
Tehát a Nihgty Cinamogen 7 vagy Swedish_Spring_RLS4b_lite_blue miért nem biztosítja a Nokiám felé folyamatosan a kapcsolatot? Ezeknél a rom-ok nál ha ZTE telefonon újra kezdek net kapcsolatot használni akkor helyreáll a kapcsolat .....
A T-mobile-s 2.2 -nél és Hungarian Fingerprint_T1_lite ott ha semmit sem teszek akkor is aktív marad a hot spot...."
OnePlus3
Horti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 14:43:40
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Horti »

Ma fogom használni először a Romot, akkuidőt így nem tudok mondani. Hotspotot meg nem ismerem, de megpróbálom beizzítani. Amint sikerül, írok tapasztalatot.
Cyanogenmod N85 lite
biga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:46:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: biga »

Hali !

Segítene valaki egy leírással , hogy kell frissíteni a romot 2.2 -re ? Milyen progit kell a gépre telepíteni esetleg , hogy a tmobil oldalán közzétett frissítést eszközölni tudjam?
Amióta megvettem a telót 6 hónapja , nekem a gyári állapotban van . Csak néhány programot tettem rá .

Köszönöm
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Macika »

biga írta:Hali !

Segítene valaki egy leírással , hogy kell frissíteni a romot 2.2 -re ? Milyen progit kell a gépre telepíteni esetleg , hogy a tmobil oldalán közzétett frissítést eszközölni tudjam?
Amióta megvettem a telót 6 hónapja , nekem a gyári állapotban van . Csak néhány programot tettem rá .

Köszönöm
Ugye nem akarod azt mondani, hogy EZ a leírás nem elegendő Neked???
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
biga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:46:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: biga »

[/quote]
Ugye nem akarod azt mondani, hogy EZ a leírás nem elegendő Neked???[/quote]

Ööö ez elég lenne , de ha így próbálom akkor az exe indítás után csak hibaüzenetet kapok . C:\windows\sysdy\\driverinstaller.exe
Win 7 alatt 2 gépen is .
Horti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2009-02-04 szer. 14:43:40
Készüléktípus: ZTE Blade
Tartózkodási hely: Budapest XVII.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Horti »

Kerek07!!

Akkuidő: Ma reggel vettem le a töltőről, strandon voltunk, szal nem extrém igénybevétel, de kb fél órás telefonálás után most 89%-on áll az akku. Szerintem nagyon jól teljesít....


robrobzon!!

Kipróbáltam a wifi hotspotot! Hát egy darabig jól ment laptoppal, majd ahogy megfigyeltem kijelző kikapcs után ledobta a gépemet wifiről. Nem tudom mi a megoldás, de szerintem ez bugos még..... De lehet én csinálok valamit rosszul...
Cyanogenmod N85 lite
biga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:46:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: biga »

biga írta:
Ugye nem akarod azt mondani, hogy EZ a leírás nem elegendő Neked???[/quote]

Ööö ez elég lenne , de ha így próbálom akkor az exe indítás után csak hibaüzenetet kapok . C:\windows\sysdy\\driverinstaller.exe
Win 7 alatt 2 gépen is .[/quote]

Jah és mind2 gépen rendszergazdaként bejelentkezve
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: Macika »

biga írta:Ööö ez elég lenne , de ha így próbálom akkor az exe indítás után csak hibaüzenetet kapok . C:\windows\sysdy\\driverinstaller.exe
Win 7 alatt 2 gépen is .
Eddig 8 ZTE-t frissítettem, W7 starter alól, netbookról. Mind hibátlanul lement.

Ez nem mobiltelefonos probléma, hiszen telepíteni/elindítani nem tudod a letöltött programot, addig le sem jut, hogy megszólítsa a mobilt ezek szerint..
Ha megpróbálod letölteni még egyszer, akkor sem megy?
Nincs lehetőséged másik gépen kipróbálni?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
biga
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-08-30 vas. 09:46:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: ZTE Blade

Hozzászólás Szerző: biga »

Macika írta:
biga írta:Ööö ez elég lenne , de ha így próbálom akkor az exe indítás után csak hibaüzenetet kapok . C:\windows\sysdy\\driverinstaller.exe
Win 7 alatt 2 gépen is .
Eddig 8 ZTE-t frissítettem, W7 starter alól, netbookról. Mind hibátlanul lement.

Ez nem mobiltelefonos probléma, hiszen telepíteni/elindítani nem tudod a letöltött programot, addig le sem jut, hogy megszólítsa a mobilt ezek szerint..
Ha megpróbálod letölteni még egyszer, akkor sem megy?
Nincs lehetőséged másik gépen kipróbálni?
Próbáltam már ! Letöltöttem TC-el kicsomagoltam egy külön mappába . Kaptam egy exe file-t és ez a hibaüzenet jön. Asztali gépen és laptopon is .
Válasz küldése

Vissza: “Egyéb”