HTC ONE X

HTC márkájú készülékek témái
Avatar
atesszan
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 11:59:28
Készüléktípus: HTC ONE X
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: atesszan »

HTC bemutatta jelenlegi csúcsmodelljét, HTC One X-et, amely igazán elsőosztályú „felszereltséggel” debütált.

Rendszer: Android Ice Cream Sandwich, HTC Sense 4.0 UI.

Hálózat: GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900 MHz).

Méret: 134,36 x 69,9 x 9,29 milliméter, unibody polikarbonát ház.
Súly: 130 gramm.

Kijelző: 4,7 colos Super LCD 2, 720p HD felbontás, Corning Gorilla Glass 3D védelem.

Processzor: 1,5GHz-es, négymagos Super 4-PLUS-1 Nvidia Tegra 3 CPU, GeForce ULP GPU.

Memória: 32GB belső tárhely (26GB használható), 1GB RAM, 25GB DropBox online tárhely.

Akkumulátor: beépített, 1800mAh Li-polymer.

Csatlakozás: 3,5mm-es jack kimenet, NFC, DLNA, microUSB 2.0, MHL, Wi-Fi (802.11b/g/n), Bluetooth (3.0 + FTP/OPP, A2DP, PBAP), GPS, HSPA+microSIM foglalat.

Kamera: „Dual Shutter” modul Video Pic funkcióval, mely lehetővé teszi a videózás közbeni fotózást, BSI szenzor, 28 milliméteres nagylátószögű , f/2.0 fényerejű objektív, 1080p Full HD videofelvétel, gyors indítás lezárt képernyőről, dedikált HTC ImageChip (új képalkotó chip) a tisztább, élesebb képekért, arc- és mosolyfelismerés, geo-címkézés, folyamatos fókuszálás, Burst üzemmód (max. 5fps), rázkódáscsökkentés, nagy sebességű videó rögzítés és lejátszás, 1,3 megapixeles előlapi kamera.

Szenzorok: G-szenzor, digitális iránytű, távolságérzékelő, fényérzékelő.

Multimédia: HTC Watch filmkölcsönző, dedikált alkalmazásbolt az EA Games-től, Beats Audio hangrendszer, két mikrofon a zajszűrés és a sztereó hangrögzítés érdekében

A készülék teljes leírása megtalálható a HTC hivatalos oldalán!
Forrás, Kütyü Magazin, PDAFC.
Kép
http://www.youtube.com/watch?v=bKRJIa0Ltz4
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atesszan 2012-05-21 hétf. 16:22:14-kor.
Avatar
atesszan
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 11:59:28
Készüléktípus: HTC ONE X
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: atesszan »

Foglalt!
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

ugye ez már vezeték nélküli töltéssel debütál(t)?????
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: Segal »

pont ma taperoltam meg eszméletlenül gyönyörű telefon, nagyon gyors is, nagyon tetszik a "széthúzós" rész a szoftverbe. Viszont nem bővíthető a memóriája szóval részemről tárgytalan.
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

Segal írta:pont ma taperoltam meg eszméletlenül gyönyörű telefon, nagyon gyors is, nagyon tetszik a "széthúzós" rész a szoftverbe. Viszont nem bővíthető a memóriája szóval részemről tárgytalan.
fotós vagy, vagy muzsikus, hogy nem elég 26 giga?? :D :D
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Én kicsit óvatosabb vagyok a HTC telefonokkal mert a Sensationnal enyhén szólva befaragtam. El kell olvasni egy két tesztet mielőtt belevág az ember a vásárlásba. Nem vitás , ott van a szeren , sajnos még nem volt szerencsém hozzá de remélem hamarosan ki tudom próbálni. A videókon ahogy láttam a SENSE át van dolgozva , kicsit ésszerűbb mint az előző verzióknál. Az akksiról annyit olvastam , hogy katasztrofális , max. 6-8 óra gyenge használat mellett.
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
Segal
Admin segéd
Admin segéd
Hozzászólások: 5661
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 14:47:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S8+
Has thanked: 119 times
Been thanked: 747 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: Segal »

fefe86 írta:
Segal írta:pont ma taperoltam meg eszméletlenül gyönyörű telefon, nagyon gyors is, nagyon tetszik a "széthúzós" rész a szoftverbe. Viszont nem bővíthető a memóriája szóval részemről tárgytalan.
fotós vagy, vagy muzsikus, hogy nem elég 26 giga?? :D :D
Igazán egyik sem de már a mostani telefonomon is majdnem 40 gigán lakom.
Pár gameloft játék (meg más még utólag letőltős) 5-6 bdrip-es avi, pár giga zene és máris tizen gigánál járunk és még egyetlen perc FullHD videót sem rögzítettünk a telefonnal...
Nálam mindig van még minimum 1 évadnyi family guy is a telefonon de a tegra3-ra írt játékok alsó hangon másfél gigások lesznek szerintem főleg hogy a Play áruházba megemelték a feltölthetőséget. Szóval ez így nyomorgósan vagy kompromisszumosan elég hogy "na akkor mit töröljek" hogy x dolog felmehessen ami nekem egy 180 ezres telefonnál elfogadhatatlan.
A másik a memóriakártya meg biztonsági dolog is hogyha formatálni kéne akkor egyrészt a backup lehet ott meg a fontos dolgok (mentések, fotók)
Avatar
atesszan
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 11:59:28
Készüléktípus: HTC ONE X
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: atesszan »

reddoors írta:Én kicsit óvatosabb vagyok a HTC telefonokkal mert a Sensationnal enyhén szólva befaragtam. El kell olvasni egy két tesztet mielőtt belevág az ember a vásárlásba. Nem vitás , ott van a szeren , sajnos még nem volt szerencsém hozzá de remélem hamarosan ki tudom próbálni. A videókon ahogy láttam a SENSE át van dolgozva , kicsit ésszerűbb mint az előző verzióknál. Az akksiról annyit olvastam , hogy katasztrofális , max. 6-8 óra gyenge használat mellett.
Most, hogy már feltöltöttem 4-5 alkalommal, ezt egyértelműen cáfolom. Pedig még ki sem jött a frissítés hozzá, ami már itt van a nyakunkon, azzal már további 20 %-os javulás várható! Nem beszélve a custom romokról, ott még drámaian növekedni fog a készenléti idő. Emlékszem amikor megvettem a Desire HD-t, eleinte ugyanilyen akksi időről számoltak be. Eltelt egy kis idő, utána már csak nevettünk ezeken, valóban reggeltől-estig telefon lett.
Na itt is ez a helyzet én szerintem.
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: reddoors »

A bootloader itt is le van zárva? Ha igen van rá valami megoldás?
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
atesszan
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2009-01-22 csüt. 11:59:28
Készüléktípus: HTC ONE X
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Re: HTC ONE X

Hozzászólás Szerző: atesszan »

Segal írta: Viszont nem bővíthető a memóriája szóval részemről tárgytalan.
Ez engem is bosszantott eleinte, hogy ha már van egy 32 GB-os kártyám, miért nem használhatom?
De túl vagyok rajta, mindamellett megjegyzem, nekem bőven elég az a szabad 25 GB. Cserébe azért kapunk valami extrát:
Az írási sebbesség így 25 MB/sec :whaaa: ! :D
Válasz küldése

Vissza: “HTC”