HTC Desire S

HTC márkájú készülékek témái
Avatar
Attilka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:57:59
Készüléktípus: HTC Desire S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: Attilka »

Sziasztok!
Van egy kis problémám a géppel:
(Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de jó pár év Symbian használat után kicsitszokatlan az Android.)
Ha be van dugva a headset, akkor egyszercsak gondol egyet a gép és bekapcsolja a zenelejátszót. Ha éppen rádiót hallgatok akkor is. De olyan is előfordult, hogy a rádió fogta magát és automatikusan átkapcsolt másik adóra. Miért csinálja ezt? Lehetséges, hogy ezek a programok összefüggésben vannak a giroszenzorral? (Tehát, hogy ülök a buszon, az rázkódik és ennek hatására történik, hogy kapcsolgatnak ezek a programok.) Mit lehet tenni hogy ezt megszüntessem?
A másik, hogy ha hívnak, akkor ugye feloldódik a képernyőzár, amivel különösebb baj nme lenne, de ahogy veszem ki a zsebemtől a telefont, az egyből fogadja a hívát (túl érzékeny a kijelző). Ezt meg lehetne valahogy szüntetni?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Attilka 2011-06-20 hétf. 22:38:30-kor.
Avatar
Maxentius
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 16:34:57
Készüléktípus: Sony Xperia S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: Maxentius »

Attilka írta:Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a sense 3.0 elérhető lesz e hivatalosan erre a készülékre?
Nem lesz, de az lett megígérve h egyes darabjai rákerülhetnek. De a ROM-főző mesterek már írtak pl. Desire HD-ra olyan ROM-ot, ami tartalmazza a Sense 3.0-át és gyönyörűen fut állítólag rajta. A mieink (Desire S, Incredible S) alatt ugyanaz a vas fut, mint a DHD-n (CPU: Qualcomm MSM8255 + GPU: Adreno 205) tehát az élmény is ugyanaz kell, hogy legyen. ;)
csabasoma írta:Szeretném megrootolni a telefonom de egyszerűen nem találok olyan fórumot ahol erre a típusra le lenne írva a folyamat. Ebben szeretnék segítséget kérni.
Itt nem tudom pontosan hogy van a bootloader mód (nálam Incredible S-en a gyorsboot kikapcsolása után a hangerő le + power gomb megnyomásával jön elő), de érdemes lecsekkolni, h S-OFF v. S-ON van-e az első sorba kiírva, ha az előbbi, akkor SuperOneClick-et kellene elvileg felrakni és futtatni (de majd a guruk megmondják h jól mondom-e ;) ), ha utóbbi, akkor marad a szomorkodás és várakozás a HTC-re h unlock-olja egy szoftverfrissítés segítségével a bootloader-t.
Samsung Galaxy S4 | stock | Android 4.2.2
Avatar
Attilka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:57:59
Készüléktípus: HTC Desire S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: Attilka »

Maxentius írta:
Attilka írta:Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a sense 3.0 elérhető lesz e hivatalosan erre a készülékre?
Nem lesz, de az lett megígérve h egyes darabjai rákerülhetnek. De a ROM-főző mesterek már írtak pl. Desire HD-ra olyan ROM-ot, ami tartalmazza a Sense 3.0-át és gyönyörűen fut állítólag rajta. A mieink (Desire S, Incredible S) alatt ugyanaz a vas fut, mint a DHD-n (CPU: Qualcomm MSM8255 + GPU: Adreno 205) tehát az élmény is ugyanaz kell, hogy legyen. ;)
Az pontosan mit is jelent, hogy egyes darabjai? Tudom, hogy a ROM-főzőknek sikerül elég sokmindent megoldani, de mivel új vagyok az Android világában, egyenlőre jobban örülnék egy hivatalos megoldásnak.
Avatar
Maxentius
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 16:34:57
Készüléktípus: Sony Xperia S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: Maxentius »

Attilka írta:Az pontosan mit is jelent, hogy egyes darabjai? Tudom, hogy a ROM-főzőknek sikerül elég sok mindent megoldani, de mivel új vagyok az Android világában, egyenlőre jobban örülnék egy hivatalos megoldásnak.
Még nem tudni h pontosan mi jön hivatalosan. Sejtelmem szerint a lezáróképernyő lesz (a ChaCha szoftvere alapján gondolom, mert azon is Sense 2.1 van, de új lezáróképernyővel), a 3D kezdőlap-lapozásban már nem vagyok biztos, talán még néhány apróság, amit most hirtelen nem vágok.

Amúgy én is új vagyok még az Androidban, előtte 8 évig Symbianban utaztam. ;)
Samsung Galaxy S4 | stock | Android 4.2.2
fectin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-07-18 szomb. 00:27:16
Készüléktípus: HTC Desire S
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: fectin »

csabasoma írta:Szeretném megrootolni a telefonom de egyszerűen nem találok olyan fórumot ahol erre a típusra le lenne írva a folyamat. Ebben szeretnék segítséget kérni.

Köszönöm
Gondolom erre gondolsz. ;)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1048203
baandii
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009-05-23 szomb. 00:10:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: baandii »

sziasztok!

tudnátok ajánlani vmi jó sms szűrő progit?
meg vmi olyat hogyha ellopják/elhagyom a telót akkor egy sms-el lezárhataom, törölhetem róla a dolgokat!

köszönet a segítőknek előre is!
Avatar
csabasoma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-03-07 szomb. 22:02:26
Készüléktípus: HTC Desire S
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: csabasoma »

Sziasztok!

Valaki meg tudta root-olni már a Desire S készüléket?

Köszi
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy ebbe a készülék szoftverbe mennyire piszkál bele a T-mobile? Elég gáz lenne tmobilos cuccok a sense felületen. Vagy vissza lehet rakni az eredeti gyári rom-ot?
T-nél venném. Köszi a választ!
Avatar
Attilka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:57:59
Készüléktípus: HTC Desire S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: Attilka »

Nem nagyon piszkált bele, csak a net, mms, stb hozzáférési pontokat tette bele.

Nekem viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy meg lehet vhogy oldani, h a gép ne jegyezze meg a google jelszavamat (gmail, g+)? Elég idegesítő, h mikor benyomom a netet, akkor automatice szedi a le a leveleimet, stb jelszókérés nélkül.
These users thanked the author Attilka for the post:
tomi613 (2011-07-22 pén. 15:21:17)
Rating: 2.63%
Avatar
tomi613
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2009-12-27 vas. 20:39:15
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 4 [6.0.1]
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Baracska
Has thanked: 11 times
Been thanked: 72 times

Re: HTC Desire S

Hozzászólás Szerző: tomi613 »

csabasoma írta:Sziasztok!

Valaki meg tudta root-olni már a Desire S készüléket?

Köszi
S-OFF alpharevx( prohardver.hu)
vagy
HTC Desire S (forum.xda-developers)
Válasz küldése

Vissza: “HTC”