HTC HD7

HTC márkájú készülékek témái
stekker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:39:05
Készüléktípus: HTC HD7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: stekker »

NBK írta:
stekker írta:koszi , errol a programrol egy linket ahonan le tudom tolteni tudsz kuldeni ? mert sok mobile device centert fel telepitettem es egyik sem ismeri fel a PDA-t
Tessék erre jönni...[/qu

Fel telepitettem a programot de mikor ra katintok nem indul el :( mi lehet vele a gond ? windows7 64 bit-es op rendszerem van!
stekker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009-01-23 pén. 16:39:05
Készüléktípus: HTC HD7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: stekker »

stekker írta:
NBK írta:
stekker írta:koszi , errol a programrol egy linket ahonan le tudom tolteni tudsz kuldeni ? mert sok mobile device centert fel telepitettem es egyik sem ismeri fel a PDA-t
Tessék erre jönni...[/qu

Fel telepitettem a programot de mikor ra katintok nem indul el :( mi lehet vele a gond ? windows7 64 bit-es op rendszerem van!
a marketplace-ben nem tudok telepitteni le van tiltva azt hogyan oldom fel ? valoszinu hogy a program is azert nem ismeri vel mert a windows blokalva van :?
Avatar
lilalur
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2010-05-19 szer. 16:41:45
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: lilalur »

Nemrégen próbáltam ki a rendszert Zuneval mindennel egyben. Nekem bejött a Win Phone 7 kinézete és használata is (bár kicsit több lehetőséget a telefonos részen elbírna de alapvetően nem telefonnak szerettem volna mert az van :P a többi téren pedig nem volt rá panaszom)
A Zune és a többi ilyen ökörség viszont elmehet a jó büdös.... had ne mondjam hová.
//Kis füstölgés következik:
Kezdjük azzal, hogy az iphone óta megjelent ez a mánia, hogy majd mi megmondjuk egy többszáz megás klienssel, hogy te mit akarsz. Miért?
Komolyan a nokiánál is ez az OVI suite izé. Az androidnál is úgy hallottam van valami hasonló kliens, de arról még nem nyilatkozom, mert nem láttam egyenlőre. De nem értem miért nem jó az, ha tárolóként elérem a telefonom és rámásolom magam a zeneszámaim, a képeim, a videóim és esetleg a programokat, amiket majd a telefonból telepítek (vagy egye fene, az ilyenhez lehet kliens is, mert kényelmesebb) De a képekhez és zenékhez ez brutálisan kényelmetlen. Aki ezeket kitalálta annak valószínűleg volt kb 10 albuma és 8-10 képe amiket nézegetett vagy nem tudom. De egy több mint 150GB-nyi zenéhez és körülbelül ugyanennyi különféle fotóhoz és egyéb képhez, ez az egyesével beolvasom, szinkronizálom...stb művelet időrabló, lassú, felesleges. Bele se kezd az ember legszívesebben. Plusz zavar hogy a telefonon is az összeset kell tallóznom ha akarok valamit. (bár meg kell jegyezzem a win phone 7 egész jól végre elkülöníti a képeket attól függően, hogy honnan importáltam be, bár ez még mindig elég nehézkes a saját szisztémámhoz képest, de klasszisokkal jobb mint a nokia "márpedig te most az összes képet ami a telefonon van meg fogod nézni" megoldása)
Visszatérve a win phone 7re. Az agendája piszok jó, és megfelelően importál a google calendarból, az emaileket jól lehet követni a közösségi oldala is bejövős.
Amit a memóriakártyával művel az viszont megbocsájthatatlan. Sajnálom de nem találok rá jobb szavakat. A kártya ugyanis a win phone feltelepülését követően rögzítve lesz és a telefonon meg a zunen keresztül lehet csak elérni a tartalmát. Mi ez? ÉS miért pont a microsofttól? Gondolom ezzel akarják gyorsítani a telefont, hogy ő majd rendez nekünk mindent úgy ahogyan ő szeretné...stbstb, illetve ezzel kényszerítik az embert hogy a boltjukból szedjen magának alkalmazásokat. De ezzel kiveszi a kezünkből azt ami miatt nem az iphonet válasszuk. A memóriakártya csere hiányán valahogy még túltenném magam, de azon, hogy tárolóként már nem üzemelhet a teló, hogy bluetooton keresztül nem tudnak rá fájlt küldeni és hasonló alap dolgok hiánya nagyon bosszant. (a kezelőfelület tetszik viszont lehet, hogy egy androidhoz leszedem ezt mert ott ilyent is lehet :P)
Igazából nem is a Zuneval van a gond hanem hogy csak a Zuneval megy ezután már és mással nem.

Összességében remek kapcsolattartó eszközt ad a kézbe, ha sok kapcsolatodat intézed a weben. a főoldalon nem lehet elveszni. A widgetek "jól bökhetők" és nekem tetszik ez a fajta felosztás is amit használ.
Bár a kis ikonos, pakolós, agy iphonosan ikonsoros megoldásokhoz szokott szemnek furcsa lesz de pont ez volt ami először megfogott benne. A memóriakártya "kinyírása" és a használatának nehézkessége viszont bosszantó. Remélhetőleg ezen változtatnak.
lilalur
BORNIKA777
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-09-22 kedd 18:57:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 3
Has thanked: 15 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: BORNIKA777 »

Sziasztok!
Nem tudja valaki hol lehet részletesebb infókat kapni erről a telóról ill. magyar nyelvű romot honnan lehet letölteni?
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: laci64 »

BORNIKA777 írta:Sziasztok!
Nem tudja valaki hol lehet részletesebb infókat kapni erről a telóról ill. magyar nyelvű romot honnan lehet letölteni?
Hirtelen ezeket találtam.
http://mobilarena.hu/teszt/htc_hd7_prof ... ezeto.html

http://windowsceportal.hu/index.php?tar ... ry&id=1083
These users thanked the author laci64 for the post:
BORNIKA777 (2012-07-04 szer. 09:48:47)
Rating: 2.63%
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
BORNIKA777
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-09-22 kedd 18:57:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 3
Has thanked: 15 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: BORNIKA777 »

Üdv!
Ma szereztem egy HTC HD7 16GB telót.
Magyarítani akartam.
Ott is volt a serial majd ha rádugtam az usb felirat.De mikor elkezdtem telepíteni a mango-t akkor megállt és hibát írt ki -azóta felül a pirosban(PD29100 SS-BC (4K)
SPL-5.11.2250.0(134578)MNG
MicroP(LED) 0*07
TOUCH S1(v1.8.#1624)
zöldben-SD UNKOWN 12
Partition Info-v211v413
F400
fEHÉRBEN SEMMI.
Mit tegyek???
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Skyp: kukuc-
BORNIKA777
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009-09-22 kedd 18:57:09
Készüléktípus: Samsung Galaxy Note 3
Has thanked: 15 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC HD7

Hozzászólás Szerző: BORNIKA777 »

Mit tegyek???
Próbálom ezt a goldcard módszert de sehogy sem tudok belépni down módba.
Válasz küldése

Vissza: “HTC”