HTC WildFire

HTC márkájú készülékek témái
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: HTC WildFire

Hozzászólás Szerző: reddoors »

csapi írta:Sziasztok! Hozzájuthattam egy ilyen készülékhez. Nagyon szép, tetszik. Csak egy problémám van. Angol minden. Kérdésem az lenne hogy van e lehetőség magyarra varázsolni. Kérném a segítségeteket. Gondolom vannak többen is akik HTC-vel rendelkeznek, és talán nagyobb a tapasztalat. Hát eddig symbianos telefonom volt, de gondolom nagy problémát nem okozna az át állás, csak legalább lenne magyar, vagy még a német is jó lenne.
Próbáld meg a Morelocale 2 -őt telepíteni, és azzal beállítani... http://www.appbrain.com/app/morelocale- ... morelocale
Huawei MATE 9 Android 7
csapi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-01-24 szomb. 20:06:15
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC WildFire

Hozzászólás Szerző: csapi »

Próbáld meg a Morelocale 2 -őt telepíteni, és azzal beállítani... http://www.appbrain.com/app/morelocale- ... morelocale[/quote]
Köszönöm. De hogy tudom ezt leszedni, vagy telepíteni? Nekem egy kicsit sok az angol
csapi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009-01-24 szomb. 20:06:15
Készüléktípus: n95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HTC WildFire

Hozzászólás Szerző: csapi »

Sziasztok! A magyar rajt van, igaz nem teljes, de mivel német is van rajta az viszont teljes. Az nekem jó. Lenne egy másik kérdésem, de lehet hogy idővel még több is mert. A mostani, hogyan lehet megoldani, ha én a mem. kártyára akarok valamit telepiteni, ne keljen kiszedni. Valahogy nem tudok kapcsolatot teremteni a pc-vel. A htc sync nem látja. A tot.com lát egy új meghajtót, de ha tartalmát akarom látni, azt irja ki hogy nincs ilyen meghajtó. A telefon az látja a kártyát. Valaki legyen szíves ebben segíteni. Köszönettel.
t-omi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010-01-28 csüt. 13:23:27
Készüléktípus: S2 Rootbox 4.1 S4 I9505XXUBMF4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Németország Baden-Würtenberg. Badmergentheim
Has thanked: 15 times
Been thanked: 0

Re: HTC WildFire

Hozzászólás Szerző: t-omi »

Hali Én még csak ott járok hogy 2 napos vagyok az andridaal és még azis nehézkes volt hogy telepítsek mert hogy nem a memkarira rakja. Ez a része engem is érdekelne. Bár ugy hallotam hogy nem lehet. Bár amit az előző hozzászoló Csapi mondott az hogy is van?
Jahh meg abban tud valaki segíteni hogy hogyan kell rootolni ezt a HTC-t? Vagy meg tudja csinálni nekem esetleg? Ha ugy avn még dobok is rá neki valami kis összeget!
Meg hogy ha rootolom akkor mivel lessz jobb a telóm ? Kösz azért Hali!
Avatar
Attilka
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:57:59
Készüléktípus: HTC Desire S
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: HTC WildFire

Hozzászólás Szerző: Attilka »

Sziasztok!

Ismerőstől kaptam egy ilyen gépet másodlagos telefonnak, mert neki nem jön be az android. Sokáig nem is használta, így elfelejtette a lezáró minta kódját és hogy milyen e-mail címmel regisztrálta, így nem ismeri fel a sim-kártyát és a bootloader-be se tudok belépni. Újra lehet ilyenkor telepíteni a rendszert?
Válasz küldése

Vissza: “HTC”