Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

Ettől féltem.
Akkor majd egy ROM frissítés segít... egyszer. :smartass:
Azért köszi.
Avatar
Miauut
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010-09-16 csüt. 16:55:55
Készüléktípus: Asus Padfone 2
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 8 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: Miauut »

Mit vegyek??

Samsung Galaxy s4 LTE vs Huawei Honor 6?

Kérek szépen tanácsot.

Miauut
Nokia 7710 > Htc Universal > Htc Kaiser > Samsung i900 > Htc x7510 > SExperia x10 > Galaxy Note > Asus PF2
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: Macika »

Miauut írta:Mit vegyek??

Samsung Galaxy s4 LTE vs Huawei Honor 6?

Kérek szépen tanácsot.

Miauut
Az S4 nem egy sikerült darab sajnos, nagyon sokat fogyaszt (LTE-vel még többet), én lehet, hogy bevállalnám a Huawei-t.

De ha az S4-et választod, van rá 2e Ft-ért 3 db kijelzővédő-üvegem, kerekített szélű, tévedésből küldte nekem a buta kínai, és nem hajlandó sem visszaadni a pénzemet, sem újraküldeni S4 MINI-hez valót, amihez rendeltem.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
Miauut
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010-09-16 csüt. 16:55:55
Készüléktípus: Asus Padfone 2
Nem: Férfi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 8 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: Miauut »

Macika írta:
Miauut írta:Mit vegyek??

Samsung Galaxy s4 LTE vs Huawei Honor 6?

Kérek szépen tanácsot.

Miauut
Az S4 nem egy sikerült darab sajnos, nagyon sokat fogyaszt (LTE-vel még többet), én lehet, hogy bevállalnám a Huawei-t.

De ha az S4-et választod, van rá 2e Ft-ért 3 db kijelzővédő-üvegem, kerekített szélű, tévedésből küldte nekem a buta kínai, és nem hajlandó sem visszaadni a pénzemet, sem újraküldeni S4 MINI-hez valót, amihez rendeltem.
Köszönöm szépen, a Honor lett a nyerő, remélem jó is lesz.
Nokia 7710 > Htc Universal > Htc Kaiser > Samsung i900 > Htc x7510 > SExperia x10 > Galaxy Note > Asus PF2
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Macika írta:
Miauut írta:Mit vegyek??

Samsung Galaxy s4 LTE vs Huawei Honor 6?

Kérek szépen tanácsot.

Miauut
Az S4 nem egy sikerült darab sajnos, nagyon sokat fogyaszt (LTE-vel még többet), én lehet, hogy bevállalnám a Huawei-t.

De ha az S4-et választod, van rá 2e Ft-ért 3 db kijelzővédő-üvegem, kerekített szélű, tévedésből küldte nekem a buta kínai, és nem hajlandó sem visszaadni a pénzemet, sem újraküldeni S4 MINI-hez valót, amihez rendeltem.
Macika ezért ez egy kicsit felületes megállapítás :D :D :D . Az S4-ből van legalább 4 féle ismertebb változat amelyek ráadásul hardveresen nagyon is különböznek. I9506 (snapdragon 800) i9505(snapdragon 600) i9500 ( 8 magos verzió) i9515 ( snapdragon 600 , kevesebb szenzort tartalmaz mint a többi társai ) . Mivel más a hardver és szoftver , rendszer ,nagyon különböző a fogyasztása is. Az sem mindegy milyen verziót veszel , szolgáltatós avagy hálózatfüggetlent , és persze melyik szolgáltató hálózatát használja . Szóval nagyon összetett a dolog. Én a Huawei készülékét semmiképpen nem venném meg , a T-Mobile forgalmazza az i9506-os snapdragon 800-as verziót , mindenképpen azt választanám. Ráadásul ott aprópénzért adják . A most megjelenő készülékek 90%-át simán veri.


Ha jó és olcsó telefont akarsz s4 i9506 mindenképpen !!!!!
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: reddoors »

Miauut írta:
Macika írta:
Miauut írta:Mit vegyek??

Samsung Galaxy s4 LTE vs Huawei Honor 6?

Kérek szépen tanácsot.

Miauut
Az S4 nem egy sikerült darab sajnos, nagyon sokat fogyaszt (LTE-vel még többet), én lehet, hogy bevállalnám a Huawei-t.

De ha az S4-et választod, van rá 2e Ft-ért 3 db kijelzővédő-üvegem, kerekített szélű, tévedésből küldte nekem a buta kínai, és nem hajlandó sem visszaadni a pénzemet, sem újraküldeni S4 MINI-hez valót, amihez rendeltem.
Köszönöm szépen, a Honor lett a nyerő, remélem jó is lesz.
Ha a T-Mobilenál vetted azonnal vidd vissza és vegyél egy S4 I9506-ot . Belefér a 3 nap cseregaranciába, vagy ha online rendelted akkor meg nincs gond. :mrgreen: Ez a telefon ugyanaz mint a NOTE 3 csak 1 gb rammal kevesebb van benne és persze a kijelző kisebb . :up:
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: sozs »

reddoors írta: Ha a T-Mobilenál vetted azonnal vidd vissza és vegyél egy S4 I9506-ot . Belefér a 3 nap cseregaranciába, vagy ha online rendelted akkor meg nincs gond.
Na ez így nem igaz, ne tévesszünk meg senki! Kis jogszabály ismertető a kérdéshez:
3 nap az csak akkor él ha az adott készülék elromlott. Ilyenkor is a csere a kötelező a jogszabály szerint! (nem lehet javítattni) Természetesen a bolt belemehet egy cserébe, de nem kötelező!
Online rendelésnél van 15 nap, ekkor indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól, és visszaküldeni a terméket, ilyenkor a vétel ár jár vissza.
Mind ezt azért írtam, mert vissza megy a boltba és nem cserélnek, ne legyen meglepetés!
Avatar
reddoors
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 4711
Csatlakozott: 2009-02-10 kedd 21:03:02
Készüléktípus: Huawei MATE 9
Nem: Férfi
Has thanked: 16 times
Been thanked: 550 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: reddoors »

sozs írta:
reddoors írta: Ha a T-Mobilenál vetted azonnal vidd vissza és vegyél egy S4 I9506-ot . Belefér a 3 nap cseregaranciába, vagy ha online rendelted akkor meg nincs gond.
Na ez így nem igaz, ne tévesszünk meg senki! Kis jogszabály ismertető a kérdéshez:
3 nap az csak akkor él ha az adott készülék elromlott. Ilyenkor is a csere a kötelező a jogszabály szerint! (nem lehet javítattni) Természetesen a bolt belemehet egy cserébe, de nem kötelező!
Online rendelésnél van 15 nap, ekkor indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól, és visszaküldeni a terméket, ilyenkor a vétel ár jár vissza.
Mind ezt azért írtam, mert vissza megy a boltba és nem cserélnek, ne legyen meglepetés!
Igen , nem kötelező a csere valóban . Szász szónak is egy a vége :D , ez most rossz választás volt ! :yes:
Huawei MATE 9 Android 7
Avatar
sozs
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 614
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 13:23:33
Készüléktípus: LG K42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 10 times
Been thanked: 36 times
Kapcsolat:

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: sozs »

Azért is írtam, mert pont a T nem szokott belemenni a cserébe... :cry:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Android telefonok - gondok,bajok,szerviz

Hozzászólás Szerző: Macika »

reddoors írta:Macika ezért ez egy kicsit felületes megállapítás :D :D :D . Az S4-ből van legalább 4 féle ismertebb változat amelyek ráadásul hardveresen nagyon is különböznek. I9506 (snapdragon 800) i9505(snapdragon 600) i9500 ( 8 magos verzió) i9515 ( snapdragon 600 , kevesebb szenzort tartalmaz mint a többi társai ) . Mivel más a hardver és szoftver , rendszer ,nagyon különböző a fogyasztása is. Az sem mindegy milyen verziót veszel , szolgáltatós avagy hálózatfüggetlent , és persze melyik szolgáltató hálózatát használja . Szóval nagyon összetett a dolog. Én a Huawei készülékét semmiképpen nem venném meg , a T-Mobile forgalmazza az i9506-os snapdragon 800-as verziót , mindenképpen azt választanám. Ráadásul ott aprópénzért adják . A most megjelenő készülékek 90%-át simán veri.


Ha jó és olcsó telefont akarsz s4 i9506 mindenképpen !!!!!
Amikor rákattintottam az Elküld-re, rögtön tudtam, hogy hoppáááá, majd jóóól jön Reddoors és megsértődik. :D

Szóval én - saját S4-em sosem volt - csak mások véleménye alapján alkottam véleményt, Te vagy az EGY, aki szereti és védi az S4-et, szinte mindenki más egybehangzóan pedig nem.
Biztosan amiatt lehet ez, mert nem azt a fajta modellt hajtották, amit Te írsz.

A lényeg, a TÖBBSÉG szava (ami ugye nem biztos, hogy igaz, csak sokan vannak) azt mondta "az" S4-re, hogy nem TÚL jó.
Simán benne van a pakliban, hogy nem értenek hozzá, vagy mind rossz típust választottak/kaptak.

A Huawei-t viszont én magam próbáltam ki.
Nem hiszem el, ne haragudj, hogy rossz vétel lett volna, szinte minden paramétere legalább olyan, mint az S4-nek, több ponton pedig jobb.
És hát majdnem 1,5 évvel fiatalabb teló, ez elég sok idő a mobiltelefonoknál.

IGAZ, nem Samsung.

Persze, tudni kellene a teljes árnyaltsághoz, hogy melyik mennyibe fáj.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Android”