"Hasznos" Android játékok!

Minden olyan téma, ami Android operációs rendszert futtató készülékekről szól.
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, Electronic Arts és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
gyotam20
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:26:12
Készüléktípus: Samsung I9000 GalaxyS
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: gyotam20 »

Vadmacs írta:Sziasztok!Nem tudom...,van Legyen ön is milliomos játék Androidra?Ha igen,tudna valaki adni linket?Itt nem győzöm végig nézni ezt a rengeteg oldalt,az itteni kereső meg nem talált.Mondjuk a google se nagyon,csak jar kiterjesztésűt.Az meg,ha jól tudom,Androidra nem jó,vagy tévedek?
320x480as kellene.
Köszönöm!!
A made in hungary alkalmazást szedd le abban 1000% benne van. Én azt tolom mostanság...
Zte Blade Cm7 Godfather Edition.
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: moco »

gyotam20 írta:
Vadmacs írta:Sziasztok!Nem tudom...,van Legyen ön is milliomos játék Androidra?Ha igen,tudna valaki adni linket?Itt nem győzöm végig nézni ezt a rengeteg oldalt,az itteni kereső meg nem talált.Mondjuk a google se nagyon,csak jar kiterjesztésűt.Az meg,ha jól tudom,Androidra nem jó,vagy tévedek?
320x480as kellene.
Köszönöm!!
A made in hungary alkalmazást szedd le abban 1000% benne van. Én azt tolom mostanság...
Én egyáltalán nem találtam ilyen játékot.
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
menyuska
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010-12-04 szomb. 11:25:13
Készüléktípus: Galaxy S
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: menyuska »

http://www.appbrain.com/app/made-in-hun ... inhungaria

Ezt kell leszedni matketről. És ott lesz az ingyenes alakmazások között. Vagy a marketen keressetek rá így "milliomos".

Üdv B.
These users thanked the author menyuska for the post (total 2):
moco (2011-07-04 hétf. 08:38:25) • eriklili13 (2011-07-04 hétf. 11:08:40)
Rating: 5.26%
XXJVR+CF-ROOT+EXT4
Shyciii
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2010-01-29 pén. 21:58:49
Készüléktípus: Motorola Defy CM7 RC1
Nem: Férfi
Has thanked: 15 times
Been thanked: 8 times

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: Shyciii »

menyuska írta:http://www.appbrain.com/app/made-in-hun ... inhungaria

Ezt kell leszedni matketről. És ott lesz az ingyenes alakmazások között. Vagy a marketen keressetek rá így "milliomos".

Üdv B.
Marketről tényleg letöothető, és eléggé jópofa lett :D
Vadmacs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 18:41:32
Készüléktípus: Vodafone 845
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: Vadmacs »

emery1975 írta:
Vadmacs írta:Sziasztok!Nem tudom...,van Legyen ön is milliomos játék Androidra?Ha igen,tudna valaki adni linket?Itt nem győzöm végig nézni ezt a rengeteg oldalt,az itteni kereső meg nem talált.Mondjuk a google se nagyon,csak jar kiterjesztésűt.Az meg,ha jól tudom,Androidra nem jó,vagy tévedek?
320x480as kellene.
Köszönöm!!
Valahol láttam!!! Van két program ami közül az egyikben volt. Vagy a telenor Magyar alkalmazások-ban, vagy a Made is Hungary-ban volt! De panaszkodtak rá, hogy a program(Legyen ön is.....) szerint még nincs egységes Európai pénznem az euro!!!!! Vagy valami hasonló baklövés volt. De ha gondolod, egy próbát megérhet. ;) Sok sikert hozzá!!! :D
Made In Hungary, Magyar alkalmazások
Köszi,megnézem!
Avatar
nagy.balynt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 15:53:11
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 2.3.4
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 24 times
Been thanked: 37 times

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: nagy.balynt »

XerPY írta:
Szoszo94 írta:Csatlakozom ahhoz a táborhoz, akiknek nem megy a Rainbow six... :( úgy látszik igazat írtak, tényleg csak a tabon és az sgsen megy...asszem nekiállok keresgélni, hátha találok valamit :)
nem segitek vele de SGS en nalam megy.
Itt van a lista és a fájlok, hogy min megy.
CyanoAce 7.1.
Vadmacs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010-11-05 pén. 18:41:32
Készüléktípus: Vodafone 845
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: Vadmacs »

gyotam20 írta:
Vadmacs írta:Sziasztok!Nem tudom...,van Legyen ön is milliomos játék Androidra?Ha igen,tudna valaki adni linket?Itt nem győzöm végig nézni ezt a rengeteg oldalt,az itteni kereső meg nem talált.Mondjuk a google se nagyon,csak jar kiterjesztésűt.Az meg,ha jól tudom,Androidra nem jó,vagy tévedek?
320x480as kellene.
Köszönöm!!
A made in hungary alkalmazást szedd le abban 1000% benne van. Én azt tolom mostanság...
Köszi szépen!Megvan,sikerült is leszedni! :)
Avatar
kerek07
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010-03-16 kedd 20:50:09
Készüléktípus: SGS 2
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: kerek07 »

Szeretném megosztani veletek az egyik kedvenc játékomat, mellyel még N-gagen rengeteget játszottam, és most Android platformra is elérhető. Aki ismeri annak nem kell ecsetelnem, hogy mi is ez a játék. Aki nem ismeri annak itt egy kis leírás:

"A játék az újonnan felfedezett Catan szigetén játszódik. A játékosok feladata a még lakatlan szigeten településeket létrehozni. Catan hatszög alakú földterületekre („mező”) oszlik. Mindegyik mező valamilyen nyersanyagot termel: ércet, gabonát, gyapjút, fát és téglát. Egyetlen mező nem termel semmilyen nyersanyagot: a sivatag.
A játékosok („telepesek”) településeket és városokat építenek. A játékosokat nyersanyagok illetik meg, minden egyes mező után, amely határos valamelyik településsel vagy várossal. A játékosok felváltva dobnak kettő kockával, és minden játékos akinek települése vagy városa határos a kockadobás számával jelzett mezővel, egy (város esetében kettő) a mező által megtermelt nyersanyagra jogosult. A befolyó nyersanyagokból, melyeket kártyák jelképeznek, további városokat, településeket, valamint utakat és fejlesztési kártyákat lehet venni. A nyersanyag-kártyákkal lehetséges kereskedni a játékosok között, valamint a játékos négy egyforma nyersanyagát elcserélheti egy általa választott nyersanyagra. A sziget partjainál vannak kikötők is, ahol előnyösebben (2:1 vagy 3:1 arányban is lehet cserélni nyersanyagokat).
Győzelmi pontokat lehet szerezni minden felépített település és város után, valamint egyedi teljesítmények után, például a leghosszabb kereskedelmi út megépítéséért. Az a játékos a győztes, aki először ér el tíz győzelmi pontot a saját körében."

Bővebben itt és itt találsz információt.

'Élőben':
Kép
Androidon:
Kép Kép Kép

link
These users thanked the author kerek07 for the post (total 4):
moco (2011-07-05 kedd 08:59:06) • dionaea (2011-07-05 kedd 11:46:52) • nagy.balynt (2011-07-05 kedd 12:32:51) • lalakov (2011-07-23 szomb. 20:48:55)
Rating: 10.53%
Minek Neked ész? Van számítógéped!
Avatar
nagy.balynt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2010-12-22 szer. 15:53:11
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace 2.3.4
Tartózkodási hely: Debrecen
Has thanked: 24 times
Been thanked: 37 times

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: nagy.balynt »

kerek07 írta:Szeretném megosztani veletek az egyik kedvenc játékomat, mellyel még N-gagen rengeteget játszottam, és most Android platformra is elérhető. Aki ismeri annak nem kell ecsetelnem, hogy mi is ez a játék. Aki nem ismeri annak itt egy kis leírás:


Bővebben itt és itt találsz információt.

link
köszi, imádom azt a játékot :D
CyanoAce 7.1.
pasadenasbeach
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 18:13:41
Készüléktípus: HTC Desire Z
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: "Hasznos" Android játékok!

Hozzászólás Szerző: pasadenasbeach »

Androidra létezik Rizikó??:D:D Iphone-ra pl találtam de Androidra nem igazán..:/ lehet csak én kerestem rossz helyen..
B.A.L.A.G.E.
Válasz küldése

Vissza: “Android”