Nokia C6-01

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: potter55 »

spider925 írta:Sziasztok. Hát elszaladt az idő, még mindig nem csináltam meg a telefont :D
Igazság szerint a windowsra se tudtam rátolni a 4.0ás NET keretrendszert, most azonban sikerült.
Na és vissza térve a dologra:
C6-01 RM-718
Soft version: 111.030.0609
Product code: 059F4W6
product code az szlovén piaci
na most ugye én szeretnék feldobni egy magyar verzsiönt.
tegyek fel egy euro3 blacket? 059C384
vagy hungary blacket? :) 059C386

Szóval ez az ami nekem magas :D
ja és az NSS se működik :/ A Scan résznél Error-t ír
mindent úgy csináltam ahogy az a leírásban szerepel

Továbbá amikor a PC suite-al frissítettem, ugye megszűnt létezni minden alkalmazásom, játékom.
Ez most is várható vele járója lesz? Elvégre ugyanaz a rendszer marad csak más nyelven.

Köszönöm a segítséget!

ja és előző kommentre válaszolva: k**ja be a GSM line. első és utolsó telefonom tőlük, vagy ha nem is, de legközelebb ott helyben végig nézem a létező összes gyártási kódot, még azt is,hogy Kovács kettő Béla bá vagy a Pista bácsi szállította-e a boltba :D
Komolyan az ember kér valamit, először nem is azt kaptam, majd másodjára szintén egy sz*rt vittem haza, csak ugye ez nem derült ki rögtön...
Nem baj, hibáiból tanul az ember :))
Ez kell neked. Gyári garanciával vedd a Nokia készülékeket és akkor nem lesz ilyen gondod.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Biscione
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011-01-22 szomb. 14:29:27
Készüléktípus: Nokia C6-01
Has thanked: 9 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Biscione »

Hali! A Belle Refresh óta, iszonyat gyorsan tűnik el az erő az akksiból.Gyakorlatilag használat nélkül képes egy nap alatt 50-60%-ot veszíteni. A Bellére való frissítésnél is volt hasonló gond, akkor a Max Battery Life progi segített, de most hiába telepítettem, az sem használt. Valami 5let esetleg? Köszi!
Ha jó időben vagy jó helyen, akkor nyaralsz.
http://www.axl-zizzenetek.blogspot.com/
viko1995
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-06-26 vas. 19:55:31
Készüléktípus: Nokia C7
Tartózkodási hely: Budapest, Pesthidegkút
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: viko1995 »

Sziasztok, mivel nekem is volt problémám azzal hogy sikerült használtan vennem egy RM-601-es C6-01-et és nem volt magyar firmware ezért csináltam egy módosított szoftvert amiben csak angol és magyar nyelv van, egyéb változtatást nem eszközöltem a szoftverben.
a szoftver:
-RM-601
-Belle Refresh (111.040.1511)
-product code: 059C1C4 (APAC1)
Leteszteltem, tökéletesen működik, Phoenix-el flashelhető
Ha valakit érdekel szívesen, felrakom valami fájlmegosztóra. Csak feleslegesen nem szívesen tenném, mert a feltöltési sebességem miatt eltartana egy jó ideig. :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Damir »

viko1995 írta:Sziasztok, mivel nekem is volt problémám azzal hogy sikerült használtan vennem egy RM-601-es C6-01-et és nem volt magyar firmware ezért csináltam egy módosított szoftvert amiben csak angol és magyar nyelv van, egyéb változtatást nem eszközöltem a szoftverben.
a szoftver:
-RM-601
-Belle Refresh (111.040.1511)
-product code: 059C1C4 (APAC1)
Leteszteltem, tökéletesen működik, Phoenix-el flashelhető
Ha valakit érdekel szívesen, felrakom valami fájlmegosztóra. Csak feleslegesen nem szívesen tenném, mert a feltöltési sebességem miatt eltartana egy jó ideig. :)
Szia!
Nem egy gyakori telefon sajnos, úgyhogy sok érdeklődőre ne számíts. :)
viko1995
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-06-26 vas. 19:55:31
Készüléktípus: Nokia C7
Tartózkodási hely: Budapest, Pesthidegkút
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: viko1995 »

Világos, csak volt akinek problémája volt, és hátha esetleg valakinek szüksége lenne rá.
Limoncello
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014-04-22 kedd 16:45:52
Készüléktípus: C6-01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Limoncello »

sziasztok!
Nagyon remélem, hogy látja valaki amit írok :)
Frissítettem a telefont, és angol lett. Segtséget kérnék tőletek ezügyben. Továbbá, alapból szar rajta a viber ? Gondolom attól hogy lenne a bellébe magyar nyelv, a viber nem javulna meg, ügye? Lefagy, sőt, a telefon is lefagy tőle.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: ferret »

Limoncello írta:sziasztok!
Nagyon remélem, hogy látja valaki amit írok :)
Frissítettem a telefont, és angol lett. Segtséget kérnék tőletek ezügyben. Továbbá, alapból szar rajta a viber ? Gondolom attól hogy lenne a bellébe magyar nyelv, a viber nem javulna meg, ügye? Lefagy, sőt, a telefon is lefagy tőle.
Innen leszedsz egy hungary firmwaret, a telód színének megfelelőt http://nokiafirm.com/product_code-1128.html
Phoenix-szel felrakod így: http://www.nokiaprogramok.hu/forum/view ... ?f=64&t=40
Kép Kép
Rubie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015-12-16 szer. 23:15:36
Készüléktípus: C6-01 E7-00 Lumia 735
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Rubie »

viko1995 írta:Sziasztok, mivel nekem is volt problémám azzal hogy sikerült használtan vennem egy RM-601-es C6-01-et és nem volt magyar firmware ezért csináltam egy módosított szoftvert amiben csak angol és magyar nyelv van, egyéb változtatást nem eszközöltem a szoftverben.
a szoftver:
-RM-601
-Belle Refresh (111.040.1511)
-product code: 059C1C4 (APAC1)
Leteszteltem, tökéletesen működik, Phoenix-el flashelhető
Ha valakit érdekel szívesen, felrakom valami fájlmegosztóra. Csak feleslegesen nem szívesen tenném, mert a feltöltési sebességem miatt eltartana egy jó ideig. :)
Sziasztok!
Én hasonló cipőben járok, RM-601-es készülékre szeretnék magyar nyelvű rendszert. Tud valaki segíteni, hol találok ilyen fw-t? A kollégának írtam ugyan pü-t, de elég régen járt erre utoljára. Köszönöm előre is.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: ferret »

Rubie írta:Sziasztok!
Én hasonló cipőben járok, RM-601-es készülékre szeretnék magyar nyelvű rendszert. Tud valaki segíteni, hol találok ilyen fw-t? A kollégának írtam ugyan pü-t, de elég régen járt erre utoljára. Köszönöm előre is.
Ezzel tudsz nyelvet törölni, vagy hozzáadni a firmware-hez és alapértelmezetté is teheted akármelyik nyelvet, nyilván a magyart:
pnht_nokia_firmware_editor_v0.2.zip
(1.85 MiB) Letöltve 36 alkalommal.
Töltsd le ezt(ne zavarjon a russian szó, benne van a magyar nyelv is): RM-718_111.040.1511_04.01_Russian_79u_prd.rofs2.fpsx

Innen töltsd le a telefonod product kódjának megfelelőt. Mindenképp újabb, vagy a telefonodon éppen lévő sw verzióval megegyezőt szedj le, semmiképp ne régebbit, mint ami a telefonon most van, mert kinyírod! http://nokiafirm.com/version-207.html

A fenti alkalmazással szedd ki a magyar nyelvet az RM-718_111.040.1511_04.01_Russian_79u_prd.rofs2.fpsx nevű fájlból, amit legelsőnek letöltöttél, utána a letöltött firmware-ben keresd meg azt a fájlt, aminek a vége .rofs2.fpsx. Importáld bele a kimentett magyar nyelvi fájlt.

A firmware editor használata:
1. open file(betallózod a rofs2 fájlt, amiben a magyar nyelv van)
2. kattints az extract gombra és várj egy kicsit(Kék felfelé mutató nyíl)
3. Felül Tools-> Language manager
4. Katt az import/export language fülre
5. exprort language-nél válaszd ki a hungary-t, majd katt az export gombra. Jegyezd meg, hova mentette a nyelvi fájlt!
6. fogod az RM-601-ből a rofs2-t, megnyitod a firmware editorral, ugyanúgy language manager bla-bla-bla. Rákattintasz az import gombra és betallózod a kimentett magyar nyelvi fájlt.
7. Katt a repack/rebuild gombra(piros pipa)ez visszacsomagolja a rofs2-t, benne a magyar nyelvvel.
8. A ReBuilt szót töröld a rofs2-ből. Persze a kiterjesztést hagyd meg! Ezután mehet vissza a firmware többi fájlja közé és mehet a flash.

Közben persze törölheted is a számodra felesleges nyelveket. Azért az angolt hagyd bent a magyar mellett. Viszont a magyart alapértelmezetté teheted és akkor magyarul fog indulni a teló a szoftverezés után, vagy ha a későbbiekben formázod a telót.
These users thanked the author ferret for the post:
Rubie (2015-12-18 pén. 08:31:58)
Rating: 2.63%
Kép Kép
Rubie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015-12-16 szer. 23:15:36
Készüléktípus: C6-01 E7-00 Lumia 735
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C6-01

Hozzászólás Szerző: Rubie »

Kedves ferret!

Nagyon köszönöm a segítséget, ez nagyon hasznos és részletes leírás, hétvégén nekiállok, és beszámolok a tapasztalataimról :)

Köszi még1x!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”