Nokia C5

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: laci64 »

samolnar írta:Szevasztok !

Hozzájutottam egy NOKIA c5-00.2 RM745 telóhoz,de a sok-sok fórumon begyüjtött infók alapján sem sikerült a hack ! Ötlet v.kinek?A SmartNews oldal minden trükkjét kipróbáltam,de úgy tűnik nincs erre a vasra installserver.exe :? Korábban zöld robotos telókon többféle főzött cuccot használtam,CM7,CM9,WIUI most ez az S60 macerásnak tűnik ! Köszi !!!!
Ezt próbáltad? Igaz, nekem C5-03 van, de ezzel sikerült.
http://www.smartphonepro.hu/symbian3-v5 ... eszulekre/
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
lz2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012-07-22 vas. 21:26:26
Készüléktípus: C5-00.2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: lz2 »

Nekem működött a dr.web-féle,sőt hard resetet kellett múltkor csinálnom,mert pl. új sms írásnál és kameraindításnál rendszerhibát írt ki,és másodjára ment a norton hack.
kore2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-08-18 szomb. 21:45:54
Készüléktípus: c5-00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: kore2 »

Üdv Mindenkinek!

Én is kb egy hete vettem egy NOKIA c5-00.2 -t, és innen http://www.smartnews.hu/2011/09/drweb-av-symbian-hack/ a 4. módszer tökéletesen és elsőre működik is. (Gyanítom, hogy a másik három is működik, csak közben ha nem egyértelmű valami, akkor az ember elveszti a fonalat.)

Lenne pár kérdésem a hozzáértő régi motorosokhoz:

1. Feltettem rá a CenRep101F8809.sis -t a kamera miatt. Ezután kezdtem el csak csak játékokat telepíteni. Sok játék tökéletesen megy, pld n-gage az összes, de már az s60v3 közül rengetegnek nincs hangja. Amiket pedig a hivatalos ovi -ból szedtem le a telefonon keresztül (java játékok) azoknak egyiknek sincs hangja. Okozhatja ezt a cenrep, vagy ezek mindenhogy némák lennének?
A cenrep -re már nincs is szükségem, közben feltettem egy másik kamera szoftvert, (SCam Free) ami sokkal kézreállóbb és a hangot is ki lehet kapcsolni benne.)
Le lehet törölni valahogy a cenrep -et utólag? Az UninstallKing nevű program látja, de törlés
közben leáll Uninstall Failed! üzenettel.


2. Eddig simán lehúztam a telefon USB kábelt a gépről, mint ahogy az elmúlt 15 évben tettem
minden eszközzel. Azután olvastam, hogy ez a telefonoknál tönkreteheti a memória kártyát. Ekkor jött az első és egyben utolsó alkalom, amikor a Windows hardver eltávolítót használtam. Ugyanis ahogy lehúztam a kábelt kb 5 perc kellett, hogy a telefon magához térjen, és azóta is érződik rajta, hogy be van lassulva.
Lehet ezzel a lassulással csinálni valamit? (Részemről soha többé Windows eltávolító! Előtte nem volt semmi gond a telefonnal, pedig az elmúlt 1 hétben legalább 100 -szor csatlakoztattam a géphez.)

3. A telefont használtan vettem valakitől, viszont megvan hozzá minden bolti állapotban (doboz, garancia, tartozékok). Kártyafüggetlenül vette az illető üzletben. Viszont ahogy átnéztem a dolgokat kiderült, hogy a dobozon szereplő IMEI nem passzol a telefon és a garancia IMEI -hez, ráadásul a dobozon telenorosnak van feltüntetve, és 3 megapixelesnek (valójában 5 megapixeles.) Mivel a 2 év garanciából van meg másfél év, így felhívtam a Nokia ügyfélszolgálatát. A csaj megnézte a telefont az IMEI alapján a rendszerben, és valóban van még rajta másfél év Nokia garancia, és meg azt is elárulta, hogy Magyarországra lett gyártva hálózatfüggőként. Azt is mondta, hogy ha garanciáztatnám, valószínűleg nem kötnek bele a függetlenítésbe főleg, ha hivatalosan lett függetlenítve.
Mi az, hogy hivatalosan függetleníteni? És ez bevett gyakorlat, hogy egy üzlet úgy árulja az új független Nokia telefonokat, hogy kifüggetleníti, és utána találomra beleteszi az első dobozba, ami a keze ügyébe kerül? Ha jól értem ez egy teljesen más történet, mint amit sufni–gsm néven hívnak a neten.

Köszönet előre az segítségért. Amúgy a telefon nagyon zsír, ennél többet, mint amit tud egy telefontól én nem is várok. Amit nem tud, azt úgyis pc -n intézném el, engem szerencsére kikerült az okos-telefon őrület.
Avatar
kmisi99
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009-09-12 szomb. 19:38:34
Készüléktípus: ZTE BLADE kelzsoca r11 2.2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: kmisi99 »

Heló! Valahogy lehet változtatni nyelvet? Tesóm ma vett egy ilyen telót csak angol.
Siemens C55>Nokia 3650>SE z520i>SE W300>Samu D600>Samu D900>Nokia N82 a király:)
http://gepigeny.hu<---- Ha imádsz játszani és jó társaságot keresel itt a helyed:)
xian
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-11-16 pén. 19:08:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: xian »

Sziasztok!

A telefonkönyben szeretném eltüntetni a nevek mellett megjelenő kis képet. Nem használom ezt a funkciót, és emiatt kevesebb hely marad a kijelzőn, nem látszik a teljes név. Van erre vmi beállítási lehetőség?

Köszi
kruchio.anita
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-11-20 kedd 14:10:11
Készüléktípus: Nokia c5-00
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: kruchio.anita »

Sziasztok! Kb 1 éves a Nokia C5-00 típusú telefonom. Kb egy hete egyszer csak nem indult el a kamera, azóta többször frissítettem szoftvert, ma végre 2x elindult a kamera, azóta viszont megint semmi. Mit lehet tenni? Van rá valamilyen megoldás?

Köszönöm: Anita
Mortein
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-12-07 pén. 11:58:22
Készüléktípus: Nokia C5
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: Mortein »

Sziasztok !

szeretnék egy kis segítséget kérni a C5-00 telómhoz . tegnap óta a hívásokat szinte nem hallom . a csengetés a zene tökéletesen szól , de a beszédhang egyszerűen érthetetlen lett . van-e valami beállítás amivel ezt tudom állítani esetleg ?
közben míg nyomkodtam sikeresen eltüntettem a fényképes menüt az elejéről , azt hogy tudom visszatenni ?

előre is köszönöm a választ !

Gyula
strucc
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-12-08 szer. 17:14:49
Készüléktípus: nokia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: strucc »

sziasztok.jo telo csak a wifit hiányolom.nemlehet berakni valahogy
csikosattila
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012-12-28 pén. 11:10:48
Készüléktípus: c 5
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: csikosattila »

Sziasztok kéne egy kis segítség adot egy nokia c5-03 telo .. adot egy alkalmazás viber felteleiptetem müködött egy napig és utána "no viber contact"
tehát senki sincs a telomba névjegy ha valaki találkozott már ezel a hibával vagy van kosza ötlete megköszöném
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C5

Hozzászólás Szerző: Damir »

csikosattila írta:Sziasztok kéne egy kis segítség adot egy nokia c5-03 telo .. adot egy alkalmazás viber felteleiptetem müködött egy napig és utána "no viber contact"
tehát senki sincs a telomba névjegy ha valaki találkozott már ezel a hibával vagy van kosza ötlete megköszöném
Szia!
Bár ez nem a te telefonod topicja, annak van külön, de választ azért kapsz :)
Újra kell telepíteni, csak úgy lesz jó. Sajna ez univerzális viber hiba, minden platformon előjön.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “C-széria”