Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5560
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: ferret »

Kipróbálható RDA-n. http://apu.ndhub.net/devices

Kép
Kép Kép
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

nemtom miért de nekem ez jobban tetszik mint az N8. árban is közelebb van ahoz a lélektani határhoz amit még talán adnék egy telefonért. amúgy véginyomkodtam ezt is rda-n de valahogy nem érzem azt az átütő újdonságot amit beharangoztak. van a 3 oldalas hs-en kívül valami valóban innovatív ebben csak én nem találom mi lehet az? mármint most az S^3 -ra gondolok, a hardvert (foto, video, fm trans, stb.) most hagyjuk. és ez vonatkozik az N8-ra is, ott se láttam szoftveres téren semmit amitől akár egy hűha-t is elengedtem volna.
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

bladehu2 írta:nemtom miért de nekem ez jobban tetszik mint az N8. árban is közelebb van ahoz a lélektani határhoz amit még talán adnék egy telefonért. amúgy véginyomkodtam ezt is rda-n de valahogy nem érzem azt az átütő újdonságot amit beharangoztak. van a 3 oldalas hs-en kívül valami valóban innovatív ebben csak én nem találom mi lehet az? mármint most az S^3 -ra gondolok, a hardvert (foto, video, fm trans, stb.) most hagyjuk. és ez vonatkozik az N8-ra is, ott se láttam szoftveres téren semmit amitől akár egy hűha-t is elengedtem volna.
A külsőnél nem kell semmi nagy újítást keresni, mert direkt nincs.
Igazából a hűha a motorháztető alatt van. Vagyis az okosok ezt mondják... Mi ebből csak azt vesszük észre, hogy egy stabil és gyors rendszert kapunk. ;)
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

Damir írta:
bladehu2 írta:nemtom miért de nekem ez jobban tetszik mint az N8. árban is közelebb van ahoz a lélektani határhoz amit még talán adnék egy telefonért. amúgy véginyomkodtam ezt is rda-n de valahogy nem érzem azt az átütő újdonságot amit beharangoztak. van a 3 oldalas hs-en kívül valami valóban innovatív ebben csak én nem találom mi lehet az? mármint most az S^3 -ra gondolok, a hardvert (foto, video, fm trans, stb.) most hagyjuk. és ez vonatkozik az N8-ra is, ott se láttam szoftveres téren semmit amitől akár egy hűha-t is elengedtem volna.
A külsőnél nem kell semmi nagy újítást keresni, mert direkt nincs.
Igazából a hűha a motorháztető alatt van. Vagyis az okosok ezt mondják... Mi ebből csak azt vesszük észre, hogy egy stabil és gyors rendszert kapunk. ;)
na igen, az az a rész ami nem jön át az rda-n (mocsoklassú). mindenesetre amíg nincs otthoni flash-elési lehetőség (és azzal együtt RP belerakás) addig nem adok pénzt érte. biztos hogy nem fogok megint nekiállni szignózgatni :? de addigra legalább lemegy az ára is olyan 80 körülre ami már egészen elfogadható lesz ezért a vasért :)
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Szerintem gyorsan megoldják a flasht, ezzel együtt a hack-et is. Mivel már szállítják, így max a jövő héten erről is lesz teszt, kíváncsian várom. Igazából csak a kamerára vagyok kíváncsi, a többi ugyanaz mint az N8.
Avatar
Pacee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2009-08-21 pén. 12:46:35
Készüléktípus: Microsoft Lumia 950
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Pacee »

Üdvözöllek Benneteket!
Eddig többnyire csak olvasója és haszonélvezője voltam ennek a fórumnak, de most e telefon kapcsán úgy döntöttem, hogy billentyűzetet ragadok, mert mint itt már előttem is utaltak rá, eléggé mellőzött készülék az N8 és az E7 árnyékában.

Először is szeretném belinkelni az oldalról a teljes specifikációt, ami már tartalmazza a processzor adatait is: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... 2=0&page=0

Továbbá feltennék egy-két kérdést, amire remélem tudtok válaszolni, vagy hamarosan megkapjuk a választ.
Az első kérdésem az lenne, hogy ehhez a telefonhoz is lehet-e majd pendrive-ot csatlakoztatni?
A második, hogy a kijelzője az ténylegesen ugyan az-e mint az N8-é (itt elsősorban a gorilla-glass-re gondolok, valamint a multi touch támogatásra)?
Valóban autofocus-os kamerája lesz-e ( http://www.extragsm.com/nokia-c7-phone-2401.html )?
És végül, ebben is lesz-e az a bizonyos FM transmitter, aminek elsősorban autóban élvezhetjük hasznosságát? Erre időközben megleltem a választ: Igen
+ A flash támogatás itt ua. mint az N8-nál?

Üdvözlettel: Pacee
( Damir-nak meg carstyling után üdv itt is :D :D )
Eddigi készülékeim (sorban): Nokia 2110, Ericsson T20, Nokia 7210, Nokia 3650, Nokia 6230 & 3120, Nokia E51, Nokia C7-00, Nokia Lumia 620, LG Optimus F6, Blackberry Z10, Microsoft Lumia 950
denttech
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-09-28 hétf. 21:09:47
Készüléktípus: n900
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: denttech »

Pacee írta:Üdvözöllek Benneteket!
Eddig többnyire csak olvasója és haszonélvezője voltam ennek a fórumnak, de most e telefon kapcsán úgy döntöttem, hogy billentyűzetet ragadok, mert mint itt már előttem is utaltak rá, eléggé mellőzött készülék az N8 és az E7 árnyékában.

Először is szeretném belinkelni az oldalról a teljes specifikációt, ami már tartalmazza a processzor adatait is: http://www.nokiaprogramok.hu/modules.ph ... 2=0&page=0

Továbbá feltennék egy-két kérdést, amire remélem tudtok válaszolni, vagy hamarosan megkapjuk a választ.
Az első kérdésem az lenne, hogy ehhez a telefonhoz is lehet-e majd pendrive-ot csatlakoztatni?
A második, hogy a kijelzője az ténylegesen ugyan az-e mint az N8-é (itt elsősorban a gorilla-glass-re gondolok, valamint a multi touch támogatásra)?
Valóban autofocus-os kamerája lesz-e ( http://www.extragsm.com/nokia-c7-phone-2401.html )?
És végül, ebben is lesz-e az a bizonyos FM transmitter, aminek elsősorban autóban élvezhetjük hasznosságát? Erre időközben megleltem a választ: Igen
+ A flash támogatás itt ua. mint az N8-nál?

Üdvözlettel: Pacee
( Damir-nak meg carstyling után üdv itt is :D :D )

Én úgy tudom hogy ennek is EDOF fényképezője lesz! OTG funkció is elérhető, de transmitter úgy tudom nem lesz.
A kijelző az ugyan az!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Pacee írta:Üdvözöllek Benneteket!
Eddig többnyire csak olvasója és haszonélvezője voltam ennek a fórumnak...
Üdvözlettel: Pacee
( Damir-nak meg carstyling után üdv itt is :D :D )
Üdv neked is :D

Nekem is bejövős ez a telefon, annyit nem fényképezek, viszont minden mást tud, amit az N8 is.

A telefon bővíthető microsd-vel :yes:
Avatar
Pacee
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2009-08-21 pén. 12:46:35
Készüléktípus: Microsoft Lumia 950
Nem: Férfi
Has thanked: 12 times
Been thanked: 39 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Pacee »

Damir írta:
Üdv neked is :D

Nekem is bejövős ez a telefon, annyit nem fényképezek, viszont minden mást tud, amit az N8 is.

A telefon bővíthető microsd-vel :yes:
Az fontos szempont, az E7 nálam a nagy mérete után azzal lőtte ki magát végérvényesen a köllene listáról. :confused2:
Az FM transmittert már a magyar Nokia oldalon olvastam róla, úgyhogy az valószínűleg lesz benne. :)
Eddigi készülékeim (sorban): Nokia 2110, Ericsson T20, Nokia 7210, Nokia 3650, Nokia 6230 & 3120, Nokia E51, Nokia C7-00, Nokia Lumia 620, LG Optimus F6, Blackberry Z10, Microsoft Lumia 950
denttech
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009-09-28 hétf. 21:09:47
Készüléktípus: n900
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: denttech »

Pacee írta:
Damir írta:
Üdv neked is :D

Nekem is bejövős ez a telefon, annyit nem fényképezek, viszont minden mást tud, amit az N8 is.

A telefon bővíthető microsd-vel :yes:
Az fontos szempont, az E7 nálam a nagy mérete után azzal lőtte ki magát végérvényesen a köllene listáról. :confused2:
Az FM transmittert már a magyar Nokia oldalon olvastam róla, úgyhogy az valószínűleg lesz benne. :)
Ja, félrenéztem lesz benne :)
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”