Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

balu1977 írta:Miért félsz bejelentkezni?
Nem félek csak a múlthónapban is volt valami mobilnet a számlámon, és pont akkor telepítettem a Bellét is! ;) De most már wifin letudtam! :D ;)
Avatar
balu1977
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2011-08-18 csüt. 08:44:57
Készüléktípus: SGS2 VK--ICS-XWLPX-V5.4.1
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: balu1977 »

az az egy két kilobajt nem vág fölhöz :D
farkaslacy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-12-18 szomb. 19:22:33
Készüléktípus: C-7 N73
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: farkaslacy »

Sziasztok!

Olyan problémám van hogy kb 2.5 hónapja vettem egy C7-et kb 1 hónapig szuper volt de 1.5 hónapja folyamatosan vacakol. Olyan a hibajelenség hogyha hívni akarok valakit az vagy sikerül vagy azt írja hogy hálózat foglalt. Hívások nagy többségében ezt csinálja. Hívás közben a térerő olyan mint a hullámvasút és van mikor megszakad a hívás nincs térerő, megszakadás után visszaugrik plafonra. Mikor engem hívnak meg foglaltat jelez a hívónál ezt 20 hívásból 18 szór így csinálja. Sajnos nincs garancia papírja. Miért volt jó 1 hónapig és azután ezt csinálja? Mi lehet a hiba? Itthon csináltam szoftver frissítést, visszaállítottam alapra a telefont, gsm módon kettős módon is másik simmel is csinálja (Telenoros, Debrecen belváros, Debrecen nyugati részénél, csak erre járok). Mobilnet működik, SMS hibátlan.
Motoros üdvözlettel!
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

farkaslacy írta:Sziasztok!

Olyan problémám van hogy kb 2.5 hónapja vettem egy C7-et kb 1 hónapig szuper volt de 1.5 hónapja folyamatosan vacakol. Olyan a hibajelenség hogyha hívni akarok valakit az vagy sikerül vagy azt írja hogy hálózat foglalt. Hívások nagy többségében ezt csinálja. Hívás közben a térerő olyan mint a hullámvasút és van mikor megszakad a hívás nincs térerő, megszakadás után visszaugrik plafonra. Mikor engem hívnak meg foglaltat jelez a hívónál ezt 20 hívásból 18 szór így csinálja. Sajnos nincs garancia papírja. Miért volt jó 1 hónapig és azután ezt csinálja? Mi lehet a hiba? Itthon csináltam szoftver frissítést, visszaállítottam alapra a telefont, gsm módon kettős módon is másik simmel is csinálja (Telenoros, Debrecen belváros, Debrecen nyugati részénél, csak erre járok). Mobilnet működik, SMS hibátlan.
Mivel csináltál szoftver frissítést? Esetleg azt még meg lehetne próbálni, hogy leformázod az E és ha van akkor az F meghajtót és phoenixel feltenni a szoftot!
A simkártyák amikkel próbáltad nem "idősek"? Ha egy phoenixes frissítés meg egy új simkártya nem segít akkor valószinü szervíz a vége!
farkaslacy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-12-18 szomb. 19:22:33
Készüléktípus: C-7 N73
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: farkaslacy »

[/quote]Mivel csináltál szoftver frissítést? Esetleg azt még meg lehetne próbálni, hogy leformázod az E és ha van akkor az F meghajtót és phoenixel feltenni a szoftot!
A simkártyák amikkel próbáltad nem "idősek"? Ha egy phoenixes frissítés meg egy új simkártya nem segít akkor valószinü szervíz a vége![/quote]


A Pc csináltam a frissítést a sim kártya januári. Mi az a phoenix? Most hallom először.
Motoros üdvözlettel!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: potter55 »

farkaslacy írta: A Pc csináltam a frissítést a sim kártya januári. Mi az a phoenix? Most hallom először.
Ez.
Ha kérdésed van azzal kapcsolatban, akkor ott tedd fel.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
balu1977
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2011-08-18 csüt. 08:44:57
Készüléktípus: SGS2 VK--ICS-XWLPX-V5.4.1
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: balu1977 »

De szerintem felesleges. Ha nsu után nem lett jobb,akkor ezután se lesz jó.
astroboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-01-17 hétf. 20:24:57
Készüléktípus: nokia lumia 625
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: astroboy »

farkaslacy írta:Sziasztok!

Olyan problémám van hogy kb 2.5 hónapja vettem egy C7-et kb 1 hónapig szuper volt de 1.5 hónapja folyamatosan vacakol. Olyan a hibajelenség hogyha hívni akarok valakit az vagy sikerül vagy azt írja hogy hálózat foglalt. Hívások nagy többségében ezt csinálja. Hívás közben a térerő olyan mint a hullámvasút és van mikor megszakad a hívás nincs térerő, megszakadás után visszaugrik plafonra. Mikor engem hívnak meg foglaltat jelez a hívónál ezt 20 hívásból 18 szór így csinálja. Sajnos nincs garancia papírja. Miért volt jó 1 hónapig és azután ezt csinálja? Mi lehet a hiba? Itthon csináltam szoftver frissítést, visszaállítottam alapra a telefont, gsm módon kettős módon is másik simmel is csinálja (Telenoros, Debrecen belváros, Debrecen nyugati részénél, csak erre járok). Mobilnet működik, SMS hibátlan.

Nekem is volt hasonló hibajelenség. A központ küldött frissítést a simre 1-2 hétig jó volt aztán kezdte előről, ez kétszer előfordult. Sim csere megoldotta. Az elöző is csak 4-5 hónapos volt.
farkaslacy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010-12-18 szomb. 19:22:33
Készüléktípus: C-7 N73
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: farkaslacy »

Köszi mindenkinek a segítséget!
Kellemes Ünnepeket!
Motoros üdvözlettel!
sst17
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2011-08-29 hétf. 19:59:36
Készüléktípus: nokia c7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: sst17 »

Sziasztok!

A telefonon a Belle fut, ha vissza akarnám vinni valamilyen hiba miatt, hogy lehet megölni a szoftvert, hogy ne tudják mi volt rajta, és hogy ne vesszen el a garancia (ugye downgrade nincs)?
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”