Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

meszipeti írta:Miért van az, ha leállítom a navigációt nem jön le a netről a telefon, folyamatosan kapcsolódik. Még akkor is, ha a Kapcsolat kezelőben leállítom, akkor is visszamegy. Próbáltam Task manager-rel bezárni, a térképeket bezárta, de a net kapcsolat aktív maradt. Csak akkor bontja, ha kikapcsolom a telefont. Bekapcsolás után minden rendben, nem csatlakozik újra. Ez csak akkor jön elő, ha elindítom a navigációt, ha poziciót keres és utána kilépek, akkor nem.
Szia!

Főképernyő=opciók=webeszközök offline módba legyen! Egyébként az aláirásomba lévő GYIK ot olvasd el ott is levan írva! ;)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

nokiae668 írta:
meszipeti írta:Miért van az, ha leállítom a navigációt nem jön le a netről a telefon, folyamatosan kapcsolódik. Még akkor is, ha a Kapcsolat kezelőben leállítom, akkor is visszamegy. Próbáltam Task manager-rel bezárni, a térképeket bezárta, de a net kapcsolat aktív maradt. Csak akkor bontja, ha kikapcsolom a telefont. Bekapcsolás után minden rendben, nem csatlakozik újra. Ez csak akkor jön elő, ha elindítom a navigációt, ha poziciót keres és utána kilépek, akkor nem.
Szia!

Főképernyő=opciók=webeszközök offline módba legyen! Egyébként az aláirásomba lévő GYIK ot olvasd el ott is levan írva! ;)
Valószinüleg nem ez a probléma! " Ez csak akkor jön elő, ha elindítom a navigációt, ha poziciót keres és utána kilépek, akkor nem."
Ha ez volna a hiba akkor a pozició keresés utáni kilépésnél sem bontaná a kapcsolatot! ( Mellesleg a navigációs progi nem a föképernyőn lévő webeszközök egyike)
Bajkopet67
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-09-28 szer. 13:28:03
Készüléktípus: Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Bajkopet67 »

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy frissítettem a Nokia C7-es telefonom operációs szoftverét és eltűnt a magyar nyelv. Hogy vagy honnan tudnám visszatenni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bajkopet67 2011-09-30 pén. 07:36:36-kor.
meszipeti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 13:14:00
Készüléktípus: Nokia Lumia 925 + Samsung 5610
Nem: Férfi
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: meszipeti »

Todo írta:
nokiae668 írta:
meszipeti írta:Miért van az, ha leállítom a navigációt nem jön le a netről a telefon, folyamatosan kapcsolódik. Még akkor is, ha a Kapcsolat kezelőben leállítom, akkor is visszamegy. Próbáltam Task manager-rel bezárni, a térképeket bezárta, de a net kapcsolat aktív maradt. Csak akkor bontja, ha kikapcsolom a telefont. Bekapcsolás után minden rendben, nem csatlakozik újra. Ez csak akkor jön elő, ha elindítom a navigációt, ha poziciót keres és utána kilépek, akkor nem.
Szia!

Főképernyő=opciók=webeszközök offline módba legyen! Egyébként az aláirásomba lévő GYIK ot olvasd el ott is levan írva! ;)
Valószinüleg nem ez a probléma! " Ez csak akkor jön elő, ha elindítom a navigációt, ha poziciót keres és utána kilépek, akkor nem."
Ha ez volna a hiba akkor a pozició keresés utáni kilépésnél sem bontaná a kapcsolatot! ( Mellesleg a navigációs progi nem a föképernyőn lévő webeszközök egyike)
Tényleg csak navigálás után csinálja. ( főképernyő offline módban van)
De akkor mi lehet a probléma.
NOKIA 3210>3410>3510>Siemens CF62>6020>6233>E 52>c7>Lumia 710>Lumia 720> Lumia 925 és Samsung 5610
Avatar
Damage401
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-10-11 hétf. 15:16:33
Készüléktípus: Nokia C7
Tartózkodási hely: Pestől 60Km-re Keletre :)
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Damage401 »

Szia!

Nettel kapcsolatban úgy tudod megnézni hogy mi használja még vagy miért kell neki valamit frissítenie vagy szinkronizálnia, ha belemész: Beállítások>kapcsolatok> kapcsolat kezelő és látsz elérést ráböksz, majd kiírja melyik alkalmazások használják. Nekem így oldódott meg.
These users thanked the author Damage401 for the post:
meszipeti (2011-09-28 szer. 21:13:17)
Rating: 2.63%
Telefon History:

Siemens MC60->Sony Ericcson K300i -> Sony Ericcson K750i -> Sony Ericcson C902i -> HTC Desire ->Nokia C7
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

Hali mindenkinek!

Pár napja, hete panaszkodtam itt a forumon, hogy szarakszik a c7-em.
-beszélgetés közben csatlakozási hibával megszakad a vonal
-bejövő hívás nem cseng ki a bt fülesben viszont reagál a füles gombjára és a mobil gombjára is, néma vonallal
-indítok egy hívást és nagy csönd fogad, míg a hívott félnél kicseng, de ott is kuss van
Íme pár nyalánkság az elmúlt heti szívás adagomból. Volt hardreset, phoenix, újra rakás egyesével és friss letöltés az oviról. Többször is :ordit:
Végül rájöttem, hogy a nokia sleeping screent a videók zavarják. Ezek törlése útán minden felment egyből és működött is hibátlanul.
A fenti hibák viszont maradtak. Most vissza fele kezdtem el a probléma megoldását. Nevezetesen a progik egyenkénti törlésével. Tegnap reggel a Fruit Ninja volt soron :balta: . A telepítése is és a törlése elég lassan ment le, de azóta megszüntek a gondjaim :lol3:
astroboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-01-17 hétf. 20:24:57
Készüléktípus: nokia lumia 625
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: astroboy »

CsCsabesz írta:Hali mindenkinek!

Pár napja, hete panaszkodtam itt a forumon, hogy szarakszik a c7-em.
-beszélgetés közben csatlakozási hibával megszakad a vonal
-bejövő hívás nem cseng ki a bt fülesben viszont reagál a füles gombjára és a mobil gombjára is, néma vonallal
-indítok egy hívást és nagy csönd fogad, míg a hívott félnél kicseng, de ott is kuss van
Íme pár nyalánkság az elmúlt heti szívás adagomból. Volt hardreset, phoenix, újra rakás egyesével és friss letöltés az oviról. Többször is :ordit:
Végül rájöttem, hogy a nokia sleeping screent a videók zavarják. Ezek törlése útán minden felment egyből és működött is hibátlanul.
A fenti hibák viszont maradtak. Most vissza fele kezdtem el a probléma megoldását. Nevezetesen a progik egyenkénti törlésével. Tegnap reggel a Fruit Ninja volt soron :balta: . A telepítése is és a törlése elég lassan ment le, de azóta megszüntek a gondjaim :lol3:
Érdekes. Bármi előfordulhat. Nekem Anna elött is, és után is fent volt a Fruit Ninja nem kavart be semmilyen formában.
CsCsabesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009-10-07 szer. 14:45:02
Készüléktípus: nokia C7
Has thanked: 13 times
Been thanked: 6 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: CsCsabesz »

Engem heteken keresztül szívatott ezekkel a hibákkal. A melóm miatt sokat használom és az ügyfeleket nem érdekli, hogy miért nem vagyok elérhető!
Remélem, hogy itt a vége a hibák sorának!
Bajkopet67
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011-09-28 szer. 13:28:03
Készüléktípus: Nokia C7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Bajkopet67 »

Bajkopet67 írta:Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy frissítettem a Nokia C7-es telefonom operációs szoftverét és eltűnt a magyar nyelv. Hogy vagy honnan tudnám visszatenni?

Nekem nem tudna valaki segíteni? :?2: :!:
nokiae668
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2009-02-07 szomb. 19:11:47
Készüléktípus: Xiaomi mi 9 SE
Nem: Férfi
Has thanked: 183 times
Been thanked: 211 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: nokiae668 »

Bajkopet67 írta:
Bajkopet67 írta:Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy frissítettem a Nokia C7-es telefonom operációs szoftverét és eltűnt a magyar nyelv. Hogy vagy honnan tudnám visszatenni?

Nekem nem tudna valaki segíteni? :?2: :!:
Phonixel felraksz egy magyar szoftvert, mert pont olyan telod van ami nem magyar product kódú ezért tünt el a magyar nyelv!

A GYIK - be is van irva róla!
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”